Opinie

  1. Magdalena Kasiewicz ★★★★★

    Pani Małgosia to prawdziwa profesjonalistka! Korzystam z różnych miejsc ze względu na dostępność terminów, ale zawsze wracam tutaj, bo nie ma lepszego miejsca. Manicure, pedicure i zabiegi na twarz są wykonywane z najwyższą starannością, a co najważniejsze – moje paznokcie zawsze pozostają zdrowe, co niestety nie jest standardem wszędzie. Serdecznie polecam!

  2. Marta ★★★★★

    Chyba nigdy nie byłam na tak dobrym pedicure. Stópki miękkie jak u dzieciaczka, przesympatyczna obsługa. Jestem zachwycona tym jak czysciutko jest w gabinecie i jak higienicznie wykonywane są zabiegi. Piekna dbałość o estetykę gabinetu, patrząc na świeże kwiaty można naprawdę super sie zrelaksować. Ocena 12/10! Będę do Pani przyjeżdżać niezależnie od tego gdzie będę mieszkać w Warszawie :)

  3. K. O. ★★★★★

    Pani Małgosia od salonu mani prezentuje wysoką higienę, w salinie jest przyjemna atmosfera, Pelen profesjonalizam. Bez naciagania. Swietne efekty.

  1. Magdalena Kurkowska ★★★★★

    Pani Malgosia, jest profesjonalistka i w zakresie kosmetyki twarzy. Zawsze jestem dobrze zaopiekowana i zadbana. Manicure i pedicure tez serdecznie polecam.

  2. Kamila Op ★★★★★

    Bardzo profesjonalnie wykonany pedicure, stopy po zabiegu są idealnie gladkie, paznokcie ładnie opilowane, wybrany lakier klasyczny pięknie nałożony. Sam zabieg relaksujący. Manicure hybrydowy zrobiony bardzo starannie, lakier wyrównał wszelkie niedoskonałości płytki. Obsługa przemiła. Polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres BEAUTYMA?

BEAUTYMA znajduje się przy Zwoleńska 7A, 04-761 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do BEAUTYMA?

Można skontaktować się z BEAUTYMA pod numerem +48 669 991 940

Jak można dotrzeć do BEAUTYMA?

Do BEAUTYMA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements