Pokój malutki ale wystarczalny jak na jedną noc. Kilka nocy było by ciężko przespać na stalowych łóżkach dwupiętrowych. Pokój nie był zbyt czysty są widoczne ślady zaniedbań w pokoju od strony właściciela hostelu oraz personelu. Łóżka w średnim stanie żywotności. Pod spodem daję zdjęcia wad z pokoju
Zdjęcia
Opinie
-
łukasz nowara ★★☆☆☆
-
Anna Herbut- Giżyńska ★☆☆☆☆
Nadal nie mogę uwierzyć, że dałam się nabrać na te prowizoryczne zdjęcia. Hostel to koszmar. Aż przykro mówić o tym, co tam zastałam. Kompletno dno, tak dołujące miejsce, że szok. Brudno w pokoju, materac , aż brzydzę się o tym pisać. Czułam na tyle przerażenie, że mimo iż przyjechałam w nocy do Warszawy, szybko szukałam innego miejsca na nocleg. Tam oferta bezzwrotna, trudno. Nie do zniesienia. Wspólna łazienka okropna.
-
Alicja Szczepaniak ★☆☆☆☆
Lokalizacja super. I tyle. To na tyle z plusów. Reszta to same minusy. Pościel brudna w czymś żółtym, a łazienki. Koszmar. Ludzie myjący się w zlewach. Palący papierosy. Pokoje... Jak w psychiatryku. Zupełnie co innego niż na zdjęciach. Klaustrofobiczne, mikroskopijne, brudne. (Załączam zdjęcie pościeli) P.S. wszystkie te pozytywne opinie to pewnie z powodu darmowej kawy za jej wystawienie!
-
Ewa Żurowska ★★★★★
Godny polecenia.Przede wszystkim czysto. Szafki w pokoju wystarczająco duże jest też odpowiednie zabezpieczenie dla większych walizek. Duża ilość prysznicu,WC. Kuchnia, świetne miejsce dla palaczy gdzie można usiąść na zewnątrz i wypić kawę. Samo centrum, ale na ustronnym miejscu.Pierwszy hostel, o którym mogę powiedzieć tylko same dobre słowa nie pomijając oczywiście personel, szczególnie pozdrawiam Panią która była wieczorem 19 sierpnia.
-
Martyna Metka ★☆☆☆☆
Hostel położony jest w świetnym miejscu pod względem lokalizacji, na tym plusy się kończą. Nocowałam w nim podczas konferencji i musiałam się przenieść do innego hotelu. Klucz magnetyczny używany do zajmowanego przeze mnie pokoju otwierał również inne pokoje - więc miałam obawę o kradzież. Łóżko było brudne - poście pobrudzona czymś brązowym. Okna bez żadnych zasłonek więc spało się jak pod latarnią. Łazienka - to dopiero był szok. Kabiny prysznicowe są bardzo małe i by do nich wejść trzeba się rozebrać do naga bo pod prysznicem nie ma miejsca na przebranie się. Obsługa świetnie mówi po ukraińsku, coś tam po angielsku i jeszcze mniej po polsku. Był to hostel o najniższym standardzie w jakim byłam w życiu. PS. Czemu hotel ma takie wysokie opinie? - Ponieważ za pozytywną opinię można dostać kawę gratis
-
Sukienka Enka ★★★☆☆
Niestety pokoje bardzo małe, brak wrntylacji. Bardzo nieprzyjemny zapach w pokoju u hałas. Czas oczekiwania w recepcji na zakwaterowanie prawie godzinę. Mimo wcześniejszych zapewnień, że otrzymam łóżko na dole, jeśli zamiast 6 osobowowego, wezmę 4 osobowy - nie stało się tak. W ostateczności nie byłam w stanie wejść z kontuzją na łóżko i musiałam wynająć inny hostel. Dużym plusem są czyste, duże łazienki. Blisko do metra.
-
hubert nowak ★☆☆☆☆
Ciągłe imprezy grzyby na ścianach w gniazdkach pomalowane ściany czymś rozwalone łóżka skrzypiące brudne materace niemiła obsługa pleśń .ubogie śniadania ( kruasant, jogurt )Jedynie lokalizacja zajebista
-
Rafał Jaskulski ★☆☆☆☆
Słaby dojazd obsługa okropna w pokojach brudno widziałem szczura!!! Jedzenie chyba brane z pomocy dla bezdomnych jednym słowem TRAGEDIA!!!!!!!
-
Zuzanna Kalfas-Siek ★★★★☆
Łóżka czyste, wygodne, co najważniejsze. Obsługa głównie ukraińska, troszkę burkliwa. Łazienki też ok. Herbata i kawa dodatkowo płatna.
-
wojciech gallak ★★★★★
Jak dla mnie super baza wypadowa. Wszędzie blisko. Pościel czysta , pokoje ładnie utrzymane. Więcej takich miejsc
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Warsaw Hostel Centrum?
Warsaw Hostel Centrum znajduje się przy Emilii Plater 36a, 00-113 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Warsaw Hostel Centrum?
Można skontaktować się z Warsaw Hostel Centrum pod numerem +48 517 808 894
Jak można dotrzeć do Warsaw Hostel Centrum?
Do Warsaw Hostel Centrum można dotrzeć, korzystając z poniższego linku