Opinie

  1. łukasz nowara ★★☆☆☆

    Pokój malutki ale wystarczalny jak na jedną noc. Kilka nocy było by ciężko przespać na stalowych łóżkach dwupiętrowych. Pokój nie był zbyt czysty są widoczne ślady zaniedbań w pokoju od strony właściciela hostelu oraz personelu. Łóżka w średnim stanie żywotności. Pod spodem daję zdjęcia wad z pokoju

  2. Anna Herbut- Giżyńska ★☆☆☆☆

    Nadal nie mogę uwierzyć, że dałam się nabrać na te prowizoryczne zdjęcia. Hostel to koszmar. Aż przykro mówić o tym, co tam zastałam. Kompletno dno, tak dołujące miejsce, że szok. Brudno w pokoju, materac , aż brzydzę się o tym pisać. Czułam na tyle przerażenie, że mimo iż przyjechałam w nocy do Warszawy, szybko szukałam innego miejsca na nocleg. Tam oferta bezzwrotna, trudno. Nie do zniesienia. Wspólna łazienka okropna.

  3. Alicja Szczepaniak ★☆☆☆☆

    Lokalizacja super. I tyle. To na tyle z plusów. Reszta to same minusy. Pościel brudna w czymś żółtym, a łazienki. Koszmar. Ludzie myjący się w zlewach. Palący papierosy. Pokoje... Jak w psychiatryku. Zupełnie co innego niż na zdjęciach. Klaustrofobiczne, mikroskopijne, brudne. (Załączam zdjęcie pościeli) P.S. wszystkie te pozytywne opinie to pewnie z powodu darmowej kawy za jej wystawienie!

  1. Ewa Żurowska ★★★★★

    Godny polecenia.Przede wszystkim czysto. Szafki w pokoju wystarczająco duże jest też odpowiednie zabezpieczenie dla większych walizek. Duża ilość prysznicu,WC. Kuchnia, świetne miejsce dla palaczy gdzie można usiąść na zewnątrz i wypić kawę. Samo centrum, ale na ustronnym miejscu.Pierwszy hostel, o którym mogę powiedzieć tylko same dobre słowa nie pomijając oczywiście personel, szczególnie pozdrawiam Panią która była wieczorem 19 sierpnia.

  2. Martyna Metka ★☆☆☆☆

    Hostel położony jest w świetnym miejscu pod względem lokalizacji, na tym plusy się kończą. Nocowałam w nim podczas konferencji i musiałam się przenieść do innego hotelu. Klucz magnetyczny używany do zajmowanego przeze mnie pokoju otwierał również inne pokoje - więc miałam obawę o kradzież. Łóżko było brudne - poście pobrudzona czymś brązowym. Okna bez żadnych zasłonek więc spało się jak pod latarnią. Łazienka - to dopiero był szok. Kabiny prysznicowe są bardzo małe i by do nich wejść trzeba się rozebrać do naga bo pod prysznicem nie ma miejsca na przebranie się. Obsługa świetnie mówi po ukraińsku, coś tam po angielsku i jeszcze mniej po polsku. Był to hostel o najniższym standardzie w jakim byłam w życiu. PS. Czemu hotel ma takie wysokie opinie? - Ponieważ za pozytywną opinię można dostać kawę gratis

  3. Sukienka Enka ★★★☆☆

    Niestety pokoje bardzo małe, brak wrntylacji. Bardzo nieprzyjemny zapach w pokoju u hałas. Czas oczekiwania w recepcji na zakwaterowanie prawie godzinę. Mimo wcześniejszych zapewnień, że otrzymam łóżko na dole, jeśli zamiast 6 osobowowego, wezmę 4 osobowy - nie stało się tak. W ostateczności nie byłam w stanie wejść z kontuzją na łóżko i musiałam wynająć inny hostel. Dużym plusem są czyste, duże łazienki. Blisko do metra.

  1. hubert nowak ★☆☆☆☆

    Ciągłe imprezy grzyby na ścianach w gniazdkach pomalowane ściany czymś rozwalone łóżka skrzypiące brudne materace niemiła obsługa pleśń .ubogie śniadania ( kruasant, jogurt )Jedynie lokalizacja zajebista

  2. Rafał Jaskulski ★☆☆☆☆

    Słaby dojazd obsługa okropna w pokojach brudno widziałem szczura!!! Jedzenie chyba brane z pomocy dla bezdomnych jednym słowem TRAGEDIA!!!!!!!

  3. Zuzanna Kalfas-Siek ★★★★☆

    Łóżka czyste, wygodne, co najważniejsze. Obsługa głównie ukraińska, troszkę burkliwa. Łazienki też ok. Herbata i kawa dodatkowo płatna.

  1. wojciech gallak ★★★★★

    Jak dla mnie super baza wypadowa. Wszędzie blisko. Pościel czysta , pokoje ładnie utrzymane. Więcej takich miejsc

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Warsaw Hostel Centrum?

Warsaw Hostel Centrum znajduje się przy Emilii Plater 36a, 00-113 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Warsaw Hostel Centrum?

Można skontaktować się z Warsaw Hostel Centrum pod numerem +48 517 808 894

Jak można dotrzeć do Warsaw Hostel Centrum?

Do Warsaw Hostel Centrum można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements