Opinie

  1. Jakub Baczynski ★★★☆☆

    Pokoje takie oo prysznice i łazienka również ale lokalizacja i obsługa super jak na taki hostel Reszta przeciętna razem z ceną ale mogli by się bardziej postarać o czystość

  2. Mikołaj Cichomski ★★★★★

    Bardzo fajny hostel, położony w spokojnej części Śródmieścia, blisko dobre połączenia komunikacja miejską z resztą miasta. Przyjazna i pomocna obsługa, czysto. Dobrej jakości pościel. Łóżko trochę trzeszczało, ale to drobiazg. Dobra relacja jakości do ceny. Dobrze wyposażona kuchnia. Polecam

  3. Iga Miłosławska ★★★★★

    Zrobiłam tu mój pierwszy tatuaż. Mogę zdecydowanie polecić, jak ktoś obawia się pod kątem higieny czy dokładności pracy. Ekipa bardzo dba o to, aby wszystko hylo sterylnie i naszykowane. Na wejściu bardzo uprzejmie, kawa-herbata, bardzo miła atmosfera. No i wnętrza cudne, fajny, kreatywny klimat.

  1. 9raykni9ht ★★★★☆

    Pan na recepcji. Bardzo kontaktowy człowiek! Wszystko wyjaśnił. Dał lepsza cenę niż na bookingu. Hostel bardzo dobrze skomunikowane i blisko centrum. Całość, znajduje się na 5 piętrze w starej kamienicy. To co wydaje mi się do ulepszenia. To rozmieszczenie pryszniców. Generalnie to tak trochę jak na publicznym basenie.

  2. Eulalia ★☆☆☆☆

    Jak już udostępnianie swoje pokoje dla wycieczek z dziećmi to może dopilnujecie żeby nie wydzierały się z okna i nie zakłócały spokoju lokatorów, którzy tu mieszkają na stałe i pracują do późnych godzin nocnych, nie po to żeby usłyszeć rano dziecko wydzierające się z okna i śpiewające piosenki. Nie umiecie sobie poradzić z opanowaniem grupki dzieci? Kamienica ma konstrukcje studni, tu słychać wszystko i bardzo głośno. Następnym razem skończy się to wezwaniem odpowiednich służb, bo sytuacja z dużymi wycieczkami się powtarza. Kamienica to nie jest jeden wielki hotel tylko mieszkają tu normalni ludzie, może trochę szacunku.

  3. Artur Zaporozhets ★★★★★

    Bardzo fajnie sie mieszka, usluga pomocna ,hostel sie znajdyje na 5 pietrze jest winda.jest czysto przyśnić jest podzielony na męski i damski ,nie często tak bywa w hostelach,lokalizacja jest fajna 5 min jest hala koszyki duży wybór restauracji z jedzieniem jak dla turystów to super hostel;).

  1. Rr Pp ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Bardzo małe pokoiki, łóżka piętrowe, z czystością też nie najlepiej. Na 1 gwiazdkę ,tyle że blisko centrum

  2. Michał Purzycki ★★★☆☆

    Jeśli masz płytki sen to może być ciężko ze względu na koedukację. Kuchnia i darmowa kawa na plus. Obsługa sympatyczna i pomocna. Dostępne prysznice. ŚWIETNA LOKALIZACJA. Hostel jest na samej górze kamienicy, która nie robi wrażenia, zaś wnętrze hostelu jest dobre.

  3. Sweter Cupcake ★☆☆☆☆

    Jedna gwiazdka jest zbyt wysoką opinią jak dla tego miejsca. Okna się nie otwierają, łóżka są niestabilne i najważniejsze ŁAZIENKA JEST BRUDNA dodatkowo na ścianie jest grzyb wszędzie jest pełno kurzu i brudu. Drzwi od łazienki nie posiadają możliwości zamknięcia na klucz. Hostel posiada fantastyczne opinie a miejsce jest na prawdę rozczarowujące. Miałam świadomość, że udaje się do 2 gwiazdkowego hostelu ale jak od każdego innego miejsca wymagam CZYSTOŚCI A TU JEJ NIE BYŁO. Wiec z ręką na sercu mówię wam, że go nie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hostel Lwowska 11?

Hostel Lwowska 11 znajduje się przy Lwowska 11, 00-660 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hostel Lwowska 11?

Można skontaktować się z Hostel Lwowska 11 pod numerem +48 510 788 006

Jak można dotrzeć do Hostel Lwowska 11?

Do Hostel Lwowska 11 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements