ŻENADA. Niecały rok temu zrobilam rezerwacje na dwie noce, jednak zaraz na drugi dzien musialam ja odwołać z powodu wprowadzenia lockdownu. Pieniadze zostaly pobrane odrazu, obsługa powiedziała że nie zwróci mi pieniedzy ale moge wykorzystac ten opłacony pobyt do konca 2021 roku. Gdy zadzwonilam po kilku miesiacach, uslyszałam ze moge przyjechac, jednak obsługa musi sprawdzic dostepnosc pokoi i oddzwoni. Po czym oczywiscie nikt nie oddzwonił, przez tydzien próbowałam sie dodzwonic aż moj numer został zablokowany. Żenada, poziom obsługi tragiczny! Odradzam!!!
Zdjęcia
Opinie
-
Katarzyna Szkuat ★☆☆☆☆
-
Dariusz M ★☆☆☆☆
Na początku zapowiadało się dobrze . Nakręciłem nawet film o najmniejszym " apartamencie w jakim spałem w ciągu wszystkich moich wyjazdów służbowych . Łóżko tragedia , kawa to połączenie asfaltu Warszawskiego i radomskiego , o parkingu powiem że musisz przyjechać tramwajem / taxówką bo będziesz gładził jak po trójkącie bermudzkim . A górka zaczęła się kiedy stanowczo chciałem fakturę papierowa . Zaczęto mnie straszyć . I wysłano tylko elektroniczną więc szukaj teraz drukarki . Dla mnie ten nocleg to przypadek jednorazowy co o Wam radzę .
-
Jacek Freliga ★★★★★
Czysto, schludnie, wysoki standard, bardzo miła i pomocna obsługa. Piękny widok na plac Zbawiciela, fantastyczna lokalizacja, mnóstwo restauracji w odległości paru kroków. Z pewnością skorzystam z usług ponownie podczas następnej wizyty na konferencji w Warszawie.
-
Katarzyna Javaheri-Szpak ★★★☆☆
Lokalizacja jest świetna. Pokój czysty, wygodne łóżko i miękka pościel. Osobom nie lubiącym hałasu może być ciężko zasnąć. Śniadanie w pobliskiej kawiarni takie sobie.
-
Katarzyna Java ★★★☆☆
Lokalizacja jest świetna. Pokój czysty, wygodne łóżko i miękka pościel. Osobom nie lubiącym hałasu może być ciężko zasnąć. Śniadanie w pobliskiej kawiarni takie sobie.
-
Olimpia P. ★☆☆☆☆
Tragedia! Miejsce ładne, w dobrej lokalizacji, ale obsługa tragiczna - najpierw pobrano ode mnie kwotę DWUKROTNIE, prfzez "pomyłkę", potem dostałam wadliwą karte, a obsługi na noc nie ma na miejscu i stałam jak debil pod drzwiami kwadrans aż ktoś łaskawie odebrał telefon, a na koniec pobrano mi bezpodstawnie 100zł za rzekome zniwszczenie ściany (?!?!?!) KTÓREGO NIE BYŁO!!!! Nawet łóżko po sobie pościeliłam! Nie polecam! Czuję się okradziona!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Przystanek MDM Bed&Breakfast?
Przystanek MDM Bed&Breakfast znajduje się przy Nowowiejska 10/21, 00-653 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Przystanek MDM Bed&Breakfast?
Można skontaktować się z Przystanek MDM Bed&Breakfast pod numerem +48 509 031 062
Jak można dotrzeć do Przystanek MDM Bed&Breakfast?
Do Przystanek MDM Bed&Breakfast można dotrzeć, korzystając z poniższego linku