W 100% polecam salon FOXXI. Wzorowe podejście do klienta. Paznokcie wykonane precyzyjnie. Szczególnie polecam Panią Monikę - bardzo profesjonalna stylistka!
Zdjęcia
Opinie
-
Karolina Piotrkowska ★★★★★
-
Anna Gawrońska ★★★★★
Serdecznie polecam wizytę u dziewczyn w FOXXI!! Stylizacja paznokci wykonana z największą precyzją. Super atmosfera. Będę wracać! ❤️ Dodaję zdjęcie tuż po, a także 4 dni później. Dalej czuję się jak po wyjściu z salonu :)
-
Weronika ★★★★★
Paznokcie wyglądają świetnie, jestem mega zadowolona! Zrobiłyśmy french, wyszedł idealnie - dokładnie i estetycznie. W salonie jest przesympatyczna atmosfera, a Monika jest bardzo kompetentna i zaangażowana w stylizację. Serdecznie polecam ❤️
-
Кирилл Анкуда ★☆☆☆☆
Niestety jestem niezadowolona z ostatnich wizyt w tym salonie. Na początku wszystko było dobrze, a potem hybryda zaczęła odchodzić od paznokci. Ostatnio na następny dzień już miałam hybrydę odchodzącą od paznokci. Napisałam do salonu, i bardzo szybko załatwili termin naprawy. Ale niestety po tygodniu sytuacja powtórzyła się. Więc zapisałam się do innego salonu. I w ogóle nie mam problemów! W tym salonie są najtańsze materiały. Akrylowy lak do paznokci i to wygląda że najtańszy. Po zdjęciu w innym salonie okazało się, że poprzedni materiał nie był doskonale usuwany, co też powodowało odchodzenie materiału od płytki paznokcia. Więc bardzo nie polecam ten salon z tego punktu widzenia. To nie jest fair wobec klientów używać takich materiałów. Robię hybrydę już 10 lat i takiej sytuacji nigdy nie zdarzyło się! Jeśli chodzi o stylistki, to nie mogę narzekać, starają się i wykonują prace dobrze. Chociaż w moim przypadku trzeba było powiedzieć że ten materiał nie będzie trzymał się na paznokciach. Z innej strony mogę polecić stylistkę Irynę. Świetnie robi pedicure. To nie jest wina stylistek, że salon kupuje najtańsze materiały.
-
Kasia Wolak ★☆☆☆☆
Tragedia. Robiłam u Polki w Kielcach hybrydę to trzymała się 6 tyg. Tutaj po 3 dniach odpadła, po zdjęciu paznokcie zajechane. Nie róbcie tego
-
Marzena Sołdrzyńska ★★★★★
Malowanie aż po same skórki. 3 tygodnie idealnego manicure. Świetne bazy wzmacniające. Skórki wycinane nożyczkami, zero łuszczenia. Serdecznie polecam.
-
Ewa Olowińska ★☆☆☆☆
Byłam tylko na zdjęciu hybrydy i niestety bardzo NIE POLECAM! Przepilowanie frezarka, uszkodzone całe dwa paznokcie, które pękają na pół. Zero reakcji ze strony salonu.
-
Яна Іванова ★★★★★
Profesjonalnie zrobione paznokcie! Ładniejszych paznokci nie miałam:) Polecam gorąco!!! Dziękuję Pani Alinie za idealny manicure!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Salon Urody FOXXI?
Salon Urody FOXXI znajduje się przy Skarbka z Gór 138, Białołęka, 03-287 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Salon Urody FOXXI?
Można skontaktować się z Salon Urody FOXXI pod numerem +48 536 262 772
Jak można dotrzeć do Salon Urody FOXXI?
Do Salon Urody FOXXI można dotrzeć, korzystając z poniższego linku