Opinie

  1. Karolina Piotrkowska ★★★★★

    W 100% polecam salon FOXXI. Wzorowe podejście do klienta. Paznokcie wykonane precyzyjnie. Szczególnie polecam Panią Monikę - bardzo profesjonalna stylistka!

  2. Anna Gawrońska ★★★★★

    Serdecznie polecam wizytę u dziewczyn w FOXXI!! Stylizacja paznokci wykonana z największą precyzją. Super atmosfera. Będę wracać! ❤️ Dodaję zdjęcie tuż po, a także 4 dni później. Dalej czuję się jak po wyjściu z salonu :)

  3. Weronika ★★★★★

    Paznokcie wyglądają świetnie, jestem mega zadowolona! Zrobiłyśmy french, wyszedł idealnie - dokładnie i estetycznie. W salonie jest przesympatyczna atmosfera, a Monika jest bardzo kompetentna i zaangażowana w stylizację. Serdecznie polecam ❤️

  1. Кирилл Анкуда ★☆☆☆☆

    Niestety jestem niezadowolona z ostatnich wizyt w tym salonie. Na początku wszystko było dobrze, a potem hybryda zaczęła odchodzić od paznokci. Ostatnio na następny dzień już miałam hybrydę odchodzącą od paznokci. Napisałam do salonu, i bardzo szybko załatwili termin naprawy. Ale niestety po tygodniu sytuacja powtórzyła się. Więc zapisałam się do innego salonu. I w ogóle nie mam problemów! W tym salonie są najtańsze materiały. Akrylowy lak do paznokci i to wygląda że najtańszy. Po zdjęciu w innym salonie okazało się, że poprzedni materiał nie był doskonale usuwany, co też powodowało odchodzenie materiału od płytki paznokcia. Więc bardzo nie polecam ten salon z tego punktu widzenia. To nie jest fair wobec klientów używać takich materiałów. Robię hybrydę już 10 lat i takiej sytuacji nigdy nie zdarzyło się! Jeśli chodzi o stylistki, to nie mogę narzekać, starają się i wykonują prace dobrze. Chociaż w moim przypadku trzeba było powiedzieć że ten materiał nie będzie trzymał się na paznokciach. Z innej strony mogę polecić stylistkę Irynę. Świetnie robi pedicure. To nie jest wina stylistek, że salon kupuje najtańsze materiały.

  2. Kasia Wolak ★☆☆☆☆

    Tragedia. Robiłam u Polki w Kielcach hybrydę to trzymała się 6 tyg. Tutaj po 3 dniach odpadła, po zdjęciu paznokcie zajechane. Nie róbcie tego

  3. Marzena Sołdrzyńska ★★★★★

    Malowanie aż po same skórki. 3 tygodnie idealnego manicure. Świetne bazy wzmacniające. Skórki wycinane nożyczkami, zero łuszczenia. Serdecznie polecam.

  1. Ewa Olowińska ★☆☆☆☆

    Byłam tylko na zdjęciu hybrydy i niestety bardzo NIE POLECAM! Przepilowanie frezarka, uszkodzone całe dwa paznokcie, które pękają na pół. Zero reakcji ze strony salonu.

  2. Яна Іванова ★★★★★

    Profesjonalnie zrobione paznokcie! Ładniejszych paznokci nie miałam:) Polecam gorąco!!! Dziękuję Pani Alinie za idealny manicure!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Salon Urody FOXXI?

Salon Urody FOXXI znajduje się przy Skarbka z Gór 138, Białołęka, 03-287 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Salon Urody FOXXI?

Można skontaktować się z Salon Urody FOXXI pod numerem +48 536 262 772

Jak można dotrzeć do Salon Urody FOXXI?

Do Salon Urody FOXXI można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements