Opinie

  1. Katarzyna Gliniak ★★★★★

    Ramen to duza micha zupy, nie mam wiekszych uwag, jedynie kurczak i krewetka w panko rozmkoly nim zdazylam je zjeść. Kurczak panierowany z warzywami tez smakował, porcja spora, nawet dla mężczyzny ;)

  2. Anastasiia Samoilova ★★★★★

    Polecam serdecznie! Najlepsze rolki i sushi które jadłam. Ryż bardzo dobrze przygotowany, rolki dobrze trzymają się, wygodnie jeść, wszystko świeże. Dużo było sosów w zestawie, dobrze zapakowane i dostawa na czas. Pyszne!

  3. Aleksandra K ★★☆☆☆

    Pierwsze odczucie: przyjemny lokal, zajęte dwa stoliki - OK. Drugie wrażenie: na stołach zamiast typowego menu ulotka reklamowa (taka jaką dorzuca się do zamówień z dowozem), nikt nami się nie zainteresował - dopiero po 15min gdy już mieliśmy wychodzić Pani kelnerka podeszła i zabrała nasze zamówienie (co przyznajmy jest bardzo długim czasem reakcji na pojawienie się klienta) Czas oczekiwania na zamówione rameny (kokoro oraz tantanmen) otrzymaliśmy po ok 10min więc super :) Jakość i smak: kokoro - wodnisty, bez smaku i aromatu, pusty i nijaki; tantanmen - ostry, dużo surowego chilli, prażona cebulka (??), rzodkiewka, a co najdziwniejsze to duży dodatek mleka kokosowego który totalnie nie pasuje do tego ramenu (smak zupie nadawała jedynie ostrosc i mdłość kokosa) Reasumując: nie wrócimy z pewnością i polecić ramenu tutaj nie możemy a w szczególności osobom lubującym się w kuchni azjatyckiej , to totalnie nie jest TO! P.S. od wejścia bije bardzo mocny zapach jakiegoś sztucznego słodko-duszącego aromatyzera

  1. Beata Mąka ★★★★★

    Smacznie, miło i przyjemnie. Polecamy obie pozycje z nazwy lokalu!! Sushi świeżutkie, ładnie podane i przedewszystkim patyczki lizać, a ramen aromatyczny, idealnie doprawiony, a dodatki w punkt. Zdjęcie zrobione już po pierwszej próbie smakowej więc nie oddaje w pełni sposobu podania bo wyglądało zdecydowanie na 5. Moim zdaniem najlepszy lokal tego typu w okolicy.

  2. Agnieszka Słomka ★★★★★

    Ramen naprawdę smaczny, obsługa bardzo miła. Na pewno jeszcze wrócimy skosztować innych dań z karty.

  3. Xawery ★★★★★

    Jako wielki fan sushi i tego typu potraw, jestem bardzo mile zaskoczony. Obsługa bardzo miła i pomocna, pan bez żadnego problemu pomagał wybrać coś najlepszego z menu, i doradzał jakie zestawy można by było wziąć. Sam lokal bardzo ładny i przytulny, nie jest od razu przy ulicy więc dźwięk jednej z najbardziej zaludnionych gmin w Polsce, nie da o sobie znać. Jedyne na co można narzekać to na to, że sushi łatwo się rozwala i rozsypuje, ale jest naprawdę mały i nieważny szczegół. Szkoda tylko, że jest tam taki mały ruch, bo pewnością ten lokal zasługuje na więcej. Polecam dodać ową restauracje do swojej listy lokali na wieczorne kolacje. Gorąco polecam :D

  1. Magdalena Słupek ★★★☆☆

    Ramenu wege nie polecam. Bulion nie był aromatyczny, nijaki wręcz a dodatki w postaci kukurydzy i surowej papryki nie grały z resztą. Warzywa w tempurze też różniły się znacząco od tych, które jadłam w innych miejscach. Bardzo grubo pokrojone kawałki smażone w ogromnej ilości ciasta. Jednym słowem - rozczarowanie.

  2. Marta Szewczyk ★★★★★

    Opinia będzie dotyczyła tylko co prawda sushi, lecz zamawianego systematycznie od jakiś 3 lat;) Zazwyczaj zamawiamy do domu bo jest nam wygodniej. Za każdym razem preferencje dot. przyjazdu zostawały spełnione. (Dot.zamowienia na konkretną godzinę) Kontakt telefoniczny bez zarzutu. Jesteśmy fanami "zestawów miesiąca" Każdorazowo przedstawia się tak, jak na załączonych zdjęciach na fb Państwa sushi;) Nie zdarzyło się nam aby sushi było suche, stare lub rozpadające się. Wystarczającą ilość sosu sojowego, wasabi oraz imbiru. Jedliśmy w kilkunastu miejscach w Polsce i nadal uważamy że Państwa sushi jest znakomite ;) oby tak dalej ;) Pozdr. Marta&Łukasz

  3. Marlena Roszak ★★★★★

    Bardzo dobre sushi , mieliśmy rolki w tempurze , wszystko świeże , pięknie podane i naprawdę smaczne Lokal kameralny , czysciutko , miła obsługa , czas oczekiwania nie za długi. Zdecydowanie polecam !

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kokoroll Sushi & Ramen?

Kokoroll Sushi & Ramen znajduje się przy Warszawska 250/4, 05-082 Babice Nowe, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kokoroll Sushi & Ramen?

Można skontaktować się z Kokoroll Sushi & Ramen pod numerem +48 609 460 817

Jak można dotrzeć do Kokoroll Sushi & Ramen?

Do Kokoroll Sushi & Ramen można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements