Moje ukochane miejsce na sushi które polecam każdemu! Dzięki temu miejscu właśnie pokochałam i zaczęłam swoją przygodę z sushi i zakochałam się w smaku, mogłabym jeść sushi z Yume calusieńki czas. Nie dość, że przepyszne i przepięknie podawane, to dużo, zawsze robione na świeżo, w bardzo dobrych cenach i jako wisienka na torcie - cudowny, rozgadany właściciel z którym bardzo miło i przyjemnie się rozmawia. Wykonuje swoją prace z pasją i zaangażowaniem co widać i czuć w jakości dań. Jeżeli szukacie najlepszego sushi na świecie, tylko Yume! ❤️❤️❤️
Zdjęcia
Opinie
-
_Nxstix ★★★★★
-
Marina Lipov ★★★★★
Przepyszne sushi, przemiła obsługa, wszystko elegancko podane. Serdecznie polecam to miejsce!!!
-
Zofia Maj ★★★★★
Wspaniale i przepyszne sushi które było obładowane składnikami po brzegi, zamówiliśmy zestaw family Do tego cudowny właściciel który mimo zamkniętej restauracji przyjął nasze zamówienie które było gotowe już po 30 minutach Zostaliśmy przyjęci jak do jego własnego domu i obsłużeni z najwyższą klasą, do tego historię które usłyszeliśmy o tym co robi wręcz uskrzydlały Zdecydowanie POLECAM jedno z lepszych sushi w okolicy ❤️❤️
-
Katarzyna Żuk ★★★★☆
Bardzo dobre sushi w miarę przystępnej cenie. Jedyny minus to obsługa - Pan przyjmujący zamówienie nie potrafił doradzić co jest najczęściej zamawiane i ile sztuk będzie odpowiednie na 4 osoby. Przy odbiorze był już inny Pan, który był bardzo miły i profesjonalny. Dodatkowym plusem jest to, że wszystko przygotowywane jest na świeżo (warto to uwzględnić, bo czas oczekiwania to około 40min do godziny).
-
Martyna Kopeć ★★★★★
Witajcie dziś ocenię Yune sushi z Gawry. Zacznę od tego, że miałam tą restauracje pod nosem a nawet nie wiedziałam. Dostałam info z polecenia od znajomego, który zachwycał się także i ja dziś spróbowałam . •Zamawiałam zestaw na wynos przez telefon, Pan ( chyba właściciel ) bardzo sympatyczny , fajnie wszystko doradził aby stworzyć zestaw specjalnie dla mnie. •mój budżet to do 100 zł ( zdjęcia dołączam niżej ) Wszystko wyglądało znakomicie i tak też smakowało. •czas oczekiwania około 1.5 h ( byłam poinformowana przez telefon, że tyle to potrwa, gdy przyszłam po odbiór już jedzonko na mnie czekało ) W mojej ocenie Yume Sushi zasłużyło na 5*. Zdecydowanie polecam i na pewno jeszcze wrócę :)
-
Marek Marecki ★★★★★
Kupuje tylko u nich od 5 lat. Ogólnie trzymają poziom. Mimo prób zmiany dostawcy sushi, Yume wygrywa że wszystkim w najbliższej okolicy. Polecam i sam zamawiam zestaw Love.
-
Michal Cyrankowski ★★★★★
Super sushi. Pyszne świeże nawet w niedziele;). Jedliśmy na miejscu i zestaw SMILE wystarczajacy dla 4 dorosłych. Goraco polecam wszystki,ceny b.konkurencyjne a jedzenie b.wysokiej jakosci. Sam szef doradzi na miejscu co wybrac.
-
Paweł Staniowski ★★★★★
Rewelacja. Polecam. Byliśmy w piątek i choć w lokalu było mało osób bez przerwy ktoś przychodził po odbiór zamówienia. Właściciel bardzo miły. Opowiadał o sushi i składnikach. SUSHI PYSZNE. Na 100% wrócimy.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Yume Sushi?
Yume Sushi znajduje się przy Warszawska 58C, Ursus, 02-496 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Yume Sushi?
Można skontaktować się z Yume Sushi pod numerem +48 570 070 757
Jak można dotrzeć do Yume Sushi?
Do Yume Sushi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku