Opinie

  1. Adam Pasyniuk ★★★☆☆

    Od zawsze Sensi Sushi było taką mocna 4. Jednakże ostatnio jakość i smak zamawianych setów zaczęła się bardzo wachać. Potrafiły być naprawdę super a czasami jakby kucharz miał gorszy dzień. Ostatnie zamówienie jednak przyszło bardzo słabe. Większość rolek jakby zalane jakimś sosem. Wyglądały nieświeżo jak po odstaniu dnia w lodówce, dodatkowo były dziwnie gorzkie w smaku. Może specyfika weekendu i bardziej prawdopodobnym jest dostanie świeżego dobrego zestawu w ciągu tygodnia albo w zestawie lunchowym. Jednakże taki brak równości w jakości nie zachęca mnie do przyszłych zamówień nawet wspaniałego zestawu lunchowego(który polecam chyba jako jedyny jak ktoś się skusi na zamówienie w Sensi).

  2. Dagmara ★★★★☆

    Jedzenie jest bardzo dobre, szczególnie zestaw lunchowy jest warty uwagi. Niestety nie polecam zamówień przez stronę, czekałam prawie 2,5h (na lunch!!). Miała być płatność kartą przy odbiorze, a Pan zadzwonił po ponad 1,5h, że jednak muszę zapłacić blikiem i dopiero po tej zapłacie zamówi kuriera. Dodatkowo powiedział mi, że zamówienie będzie za ok 15-20 min, nie odbierał później telefonu, a ja czekałam godzinę. Więc jeżeli zamawiać, to raczej przez aplikacje typu Wolt czy Glovo, gdzie dostawa jest szybsza, a obsługa klienta lepsza.

  3. Tatiana Maskaliuk ★★★★★

    niesamowite sushi, zwłaszcza za taką cenę!! zapiszcie mnie do stałych klientów ❤️

  1. Makarov.a. Irina i Oleksandr ★☆☆☆☆

    Zamówiłam 5 sety, które były w różnych pozycjach, a ostatecznie otrzymałam wszystko w jednym opakowaniu. Sos z innego seta wylał się na te, które powinny być zapakowane osobno. Sojowego bylo 4 szt. Paleczek 3 szt. Jak to liczą nie wiadomo. Dodatkowo futomaki z tatara z łososia zaznaczyłam, aby były łagodne, a w rezultacie set jest bardzo ostry i nie da się go jeść. Po co pytać o wybór, skoro nikt nie zwraca na to uwagi? Ryba jest świeża, ryż nie, ale dlaczego wszystko zostało włożone razem? Mieliśmy różne osoby, które zamówiły to, co chciały, a ostatecznie każdy jadł swoje sety z moim sosem z mojego zestawu… Okropne krojenie. Nigdy więcej tu nie zamówię. Pierwszy raz robiliśmy zamówienie tutaj i nigdy więcej. NIE POLECAM!

  2. Jakub Balcerak ★★★★★

    Dobre sushi. Muszę jeszcze popróbować inne zestawy ale widać potencjał. Na minus jedynie mała ilość sosu sojowego, dosłownie maluszka buteleczka może z 15 ml. Wziąłem zestaw komago i polecam go dla 1 głodnej osoby/maks 2 lekko głodnych. Polecam spróbować Aktualizacja Dzisiaj ponownie wziąłem zestaw komago plus futomaki z kalmarem. Dobre aczkolwiek trochę się zdenerwowałem że zamiast surowego łososia w zestawie komago dostałem pieczony dlatego obniżam o 1 gwiazdkę. Nie wiem czego restauracja nie rozumie w mojej opinii. Wziąłem zestaw KOMAGO i dodatkowo futomaki z kalmarem. W zestawie dostałem pieczonego łososia zamiast surowego. Mam nadzieję, że wszystko już jasne. Szczerze to dziwna odpowiedź z Waszej strony Aktualizacja Dzisiaj wyjaśniliśmy sobie wszystko także ok. Pozatym to jest naprawdę najlepsze sushi dla mnie na Bemowie.

  3. Ewa Olechno ★★★★★

    Bardzo dobre sushi, pięknie ułożone, zamawiałam set na wynos, wszystko robione na świeżo, czuć dobrej jakości składniki, super proporcja ryby do ryżu, przemiła i sprawna obsługa, uwielbiam!

  1. Justyna (Black_n_White) ★★★★★

    Przepyszne sushi a krewetki w tempurze bardzo smakowite. Kucharz robi świetna robotę. Dodatkowym plusem jest duży wybór zestawów zarówno dla jednej osoby jaki i większej grupy. Spory wybór herbat a wisniowa herbatka dobra. Lokal znajduje się przy burgerowni, jest kameralny ale przytulny. Bardzo polecam smakoszom sushi wypróbować to miejsce. Parking jest na ulicy. Ceny przystępne.

  2. Tomasz Mosiołek ★★☆☆☆

    Zamawiamy regularnie z dostawą. Kucharz robi genialną robotę ale obsługa tj. Osoba odpowiedzialna za pakowanie zamówień..... najwyraźniej chodzi z głową w chmurach. Praktycznie za każdym razem problem z dodatkowym sosem teriyaki oraz wasabi. Kiedyś dostawało się gratis ale od jakiegoś czasu trzeba płacić. OK, nie ma problemu, dopłacę 5zł (taki jestem szalony) Niestety nie zmienia to faktu, że Nawet jeśli zapłacisz nie masz gwarancji że otrzymasz zakupione dodatki (zdjęcie). Zadzwonilismy i zgłosiliśmy problem (kolejny raz), usłyszeliśmy nieudolne tłumaczenie w stylu "nastepnym razem otrzymamy". Bez komentarza. Ciekawe czy będzie następny raz i kolejne zamówienie. Cytując klasyka....... " Do Bydgoszczy będę jeździł a tu nie będę kupował "

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sensi Sushi Bemowo?

Sensi Sushi Bemowo znajduje się przy gen. Ludomiła Rayskiego 11, Bemowo, 01-307 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sensi Sushi Bemowo?

Można skontaktować się z Sensi Sushi Bemowo pod numerem +48 221 141 414

Jak można dotrzeć do Sensi Sushi Bemowo?

Do Sensi Sushi Bemowo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements