Opinie

  1. Pyzaczek ★★★★☆

    Kupowałem niejednokrotnie zestaw promocyjny i muszę przyznać, że jest wysoki poziom cena/jakość. Sushi po prostu jest dobre, lecz problemem jest wydawka, która często zapomina o wasabi czy imbirze. Są to dodatki darmowe, ale jednak brak tych pozycji pogarsza wrażenia, jak i przyjemność jedzenia sushi. Zdarzało się również, że sosy majonezowy i słodki, które są dodatkowo płatne, nie były dodawane do zamówienia.

  2. Magdalena ★★★★☆

    Córka (12 lat) zapragnęła smaków orientalnej kuchni. I jak to w Nowym Dworze Maz. Ostatnio próbujemy wszystkiego. Co do Suszarni wyboru nie było ale może to i na plus. 3 lokale w mieście. A więc, już parę minut po 12 próbowałam zamówić przez stronę ( co jest dużym +, gdyz nie lubię stron internetowych Facebook). Jednak nie działo. Coś nie pykło. Pofatygowalam się osobiście iż mamy parę kroków. W lokalu dwie osoby. Pani poinformowała nas, że czas oczekiwania to 1,5 h gdzie z sushi master jest sama. Spoko. Pretensje można mieć do właściciela. W zestawie nr2, który wybrałyśmy nie było tilapi więc mogłyśmy zamienić na"cos innego"ale z wybranych produktów tak samo jak dodatkową rolkę ( za darmo można w zęby dostać). Spoko luz... Dalej. Suszarka odebrana, wszystko się zgadza. Ładnie zapakowane dwa sosikiem sojowe, wasabi, imbir i patyczki. Sushi sklejone jeden do drugiego i parę sztuk nie udało się zjeść pałeczkami. Kompletnie się rozwalały. PYSZNE ponad to a nader zachęcające do kompsumcji. Szkoda, ze w lokalu nie ma gdzie usiąść, umyć rąk i nie było serwetki. 2 pln doliczone do zamówienia. Szczerze nie lubię zbędnego plastiku i wasabi oraz imbir można było położyć obok sushi.

  3. Michalina ★★★☆☆

    Mąż zamówił zestaw na dzień kobiet , zestaw mieszany. Sushi bardzo średnie, dużo ryżu, niezbyt estetycznie podane w dostawie. Nie skorzystałabym drugi raz, można smaczniejsze sushi zjeść w Nowym Dworze

  1. Zbigniew Dzierzgowski ★☆☆☆☆

    Zastanawiałem się czy napisać ten komentarz, ale z racji kolejnej takiej sytuacji postanowiłem to zrobić. Wczoraj w godzinach popołudniowych zamówiłem zestaw na godzinę 21. Pani poinformowała mnie że należy opłacić zamówienie z "góry", bo dostawa jest o późnej godzinie. Godzina 21, telefon z lokalu z prośbą o adres "bo się nie wydrukował i go nie mają", oczywiście go podaję (mieszkam 400 metrów od lokalu). Pani informuje mnie że kierowca już wyjeżdża. Oczywiście dostawa była pół godziny później. Sushi mocno średnie, sosy jakaś porażka, nalane 10% pojemnika. Nagminne są opóźnienia pomimo kilkugodzinnego wcześniejszego zamawiania. Ja osobiście zamówiłem jakiekolwiek jedzenie z tego lokalu ostatni raz.

  2. Tomek Tomek ★★★★★

    Wspaniałe smaki , sushi jedno z lepszych jakie jadłem .cena konkurencyjna . Obsługa na medal , perfekcyjna. Pani Ania przemiła i pomocna. Rolka z batatem skradła moje serce . Polecam

  3. Małgorzata Daniluk ★★★★★

    Sushi przepyszne, świeże. Rolki w tempurze do Legionowa dojechały ciepłe. Najlepsze jakie jadłam do tej pory! Mam nadzieję, że otworzycie się też w Legionowie, bo inaczej wydamy majątek na paliwo :) Polecam każdemu spróbować.

  1. Agata Grunkowska ★★★★★

    Najlepsze sushi w NDM, przemiła obsługa, przestępny czas oczekiwania, pyszna tempura i przede wszystkim świeże składniki. Cena bardzo atrakcyjna. Gastronomiczna polecajka!!!

  2. Paulina Brożek ★★★★★

    Przepyszne sushi w okazyjnej cenie, jakość jedzenia fantastyczna, a do tego wszystko zapakowane w estetyczne, tekturowe pudełko zamiast w plastiki. Obsługa lokalu bardzo miła, a na zamówienie nie trzeba długo czekać, jak to bywa w przypadku innych miejsc. Na pewno będziemy wracać. Dziękujemy za pyszną kolację!

  3. Piotr ★★★★★

    Przepyszne sushi z solidnymi kawałkami ryby w środku. Ceny bardzo dobre w porównaniu do jakości i ilości rolek. Bardzo miła obsługa. Szkoda, że tylko na wynos, ale taki profil restauracji Ps. Słodki sos z sezamem do dań 10/10

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Rolka w tempurze?

Rolka w tempurze znajduje się przy Harcerska 2, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Rolka w tempurze?

Można skontaktować się z Rolka w tempurze pod numerem +48 660 225 040

Jak można dotrzeć do Rolka w tempurze?

Do Rolka w tempurze można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements