Opinie

  1. Amelia Hirna ★★★★★

    Obłęd; po prostu szok że takie miejsce istnieje w takiej cenie. Za 20zł nigiri z perfekcyjnie świeżym, dobrym jakościowo łososiem, podane na granitowym talerzu z warzywami, imbirem i wasabi. Świeżość, jakość, estetyka, obsługa, wszystko 10/10.

  2. Krysia Kaja ★★★★★

    totalne wow ! miejsce - minimalistyczne. obsługa - szybka, uprzejma i znająca się na rzeczy. sushi - jedno z lepszych jakie dane mi było ostatnio skosztować. z czystym sercem - polecam !

  3. Ania Olszewska ★★★★★

    Bardzo dobre, świeże jedzenie. Fajne kombinacje smakowe rolek sushi oraz przepyszny tatar. Miła atmosfera i bardzo ładna restauracja w środku jak i na zewnątrz. Bardzo polecam też z ciepłych przystawek zupę tom yum z krewetkami, idealna jak ktoś lubi coś ciepłego i pikantnego.

  1. Tomasz “Księciu” Księżopolski ★★★★★

    Po raz któryś miałem okazję skosztować z tego miejsca potrawy ze wschodniej Azji, czyli kraju Kwitnącej Wiśni... Szczerze polecam, bo po raz kolejny poczułem, że Itamae, w to co robi wklada mnóstwo serca, robi to z pasją. Jak zawsze świeże, pięknie podane i w sympatyczny sposób przekazane. Dzięki za te doznania smakowe; przez chwilę poczułem się jakbym siedział nad brzegiem Shōji, wpatrując się w Fuji-san. Dziś wleciał zestaw nr 4 i 11, futomaki z tatarem z łososia w tuńczyku sztos, uramaki krewetka w tempurze w mango klasunia, uramaki sałatka krewetkowo-krabowa w avocado przepychota, uramaki pasta z tuńczyka całe w tempurze palce lizać! Powiem jedno ありがとう、またね。

  2. Aleksandra Bogusławska ★★★★★

    Bardzo miłe zaskoczenie:) Zamawiałam jak na razie dwa razy ale na pewno wrócę. Za pierwszym spodziewałam się typowego "taniego sushi" ale Manga Sushi nie można odmówić ani jakości ani świeżości. W tej półce cenowej to jedno z najlepszych sushi jakie znalazłam z dowozem. Pięknie zapakowane, dostarczane przez bardzo miłych dostawców. Czas określany przez stronę przy dostawie jest w punkt. Rybki i warzywa świeże, ryż bardzo dobry, nie rozpada się (może odrobinę zbyt słodki ale to częste w polskich susharniach), dobry stosunek ryb do ryżu. Darmowa dostawa od 40zł to kosmos:) Na pewno zamówię jeszcze nie raz!

  3. Bożena Suchecka ★★★★★

    Przepyszne sushi i sympatyczni pracownicy. Na zdjęciach część zestawu niespodzianka za 130 zł. Wcześniej jadaliśmy inne zestawy, najczęściej 12 i zawsze było mega smacznie. Polecam bo warto. Fajne miejsce ❤️

  1. Tomasz 007 ★★★★★

    I znowu mnie zaskoczyli (oczywiście na plus). Już myślałem że znam te smaki. Jak zawsze super, zamówienie na czas, w ustalonej kwocie. Zdecydowanie polecam. Bardzo ważne miejsce na kulinarnej mapie Warszawy.

  2. Simone Ruggeri ★★★★★

    Zamawiamy od 2020 raz tygodniu. Zawsze świeże i smaczne. Na moim zdaniem najlepszy sushi w Warszawie! Obsługa super! Dostawca top! Polecam

  3. Julia Zagorskaya ★★★☆☆

    Przeciętne sushi, na 4. Jedna gwiazdka na minus ze względu na obsługę. Telefonicznie zamówiłam zestaw tygodnia za 89 złotych. Na miejscu okazało się, że zestaw 89 od poniedziałku do czwartku, ale telefonicznie na moje zamówienie zestawu za 89 zlotych Pani nie powiedziała, że dzisiaj on jest za 109. Jeżeli by od początku wiedziała cenę moje zamówienie było by zupełnie inne. Mam nadzieję, że moja opinia podwyższy jakość obslugi.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres MANGA SUSHI?

MANGA SUSHI znajduje się przy Lazurowa 13, Bemowo, 01-314 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do MANGA SUSHI?

Można skontaktować się z MANGA SUSHI pod numerem +48 226 651 000

Jak można dotrzeć do MANGA SUSHI?

Do MANGA SUSHI można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements