Niestety trzy opinie wystawiamy i zmieniamy ilość gwiazdek za permanentny brak szacunku! Bardzo apetycznie. Ramen super, ale odkryciem jest magiczny bakłażan sweet-chili . Polecamy Dużym minusem jest to, że otrzymuje się razem Ramen, przystawki i desery lodowe. I trzeba jeść na tempo. Warto zatem poprosić, żeby podawali w kolejności z pewnym odstępem czasowym. Wróciliśmy, żeby zobaczyć czy jest lepiej. Jedzenie smaczne, ale przystawkę bakłażana, herbatę, dwie porcje pierogów i dwa razy ryż w wołowiną otrzymaliśmy po 20 minutach, wszystko razem. Szkoda, bo gdyby herbatka i przystawka była wcześniej, to by było super. Dodam, że bakłażan nie jest już tak przypieczony, chrupiący i zachwycający. Trzecie podejście i ostatnie. Dostaliśmy jedzenie po 45 minutach. Wcześniej dostali je goście, którzy przyszli 15 minut po nas. Oni już zjedli!!!! Otrzymali Ramen, ale my też go zamówiliśmy. Bakłażana na przystawkę też otrzymaliśmy dopiero ze wszystkim, czyli po 45 minutach. Bakłażan plucha rozciapciana...bleeeeee WAŻNE! oprócz ramenu wszystko zimne/ delikatnie letnie. Minus zdecydowanie! Oba sąsiednie stoliki już są puste a my dopiero zaczynamy. Brak szacunku do gości.
Zdjęcia
Opinie
-
MiS Ja ★★☆☆☆
-
Tomasz King ★☆☆☆☆
byłem w tym lokalu tuż po otwarciu i naprawdę było przyzwoicie, aspirowało do top knajp w Blue City. Aktualnie: - Dania przesolone… - mięsa nie świeże - obsługa bardzo nie miła - płatność tylko gotówką Jedna gwiazdka… nie polecam
-
Honorata Andrysz ★★★★☆
Bardzo dobre jedzenie: czerwony mocno pikantny ramen, sałatka z krewetkami w tempurze oraz pierożki. ALE ….Obsługa słaba…. Nie starają się… Zachowują się jak dzieci pozostawione w szkole za karę …
-
Ig Or ★★☆☆☆
Menya Musashi było moim miejscem na mapie ramenów od dawna. Wpadłem dziś na szybki lunch i dowiedziałem się, że oferta lunchowa dziś nie obowiązuje. Pomimo, że plakat o lunchu jest wywieszony. Przypomina to instytucję przydrożnego zbója, który pobiera myto w zależności od widzimisię. Rozumiem, że są Walentynki, ale to jest zachowanie niedopuszczalne. Długi czas minie zanim wrócę. P.S. Ramen właśnie dotarł na stół niedogrzany
-
Omega's Chatterbox ★★★☆☆
Byliśmy jakiś czas temu z grupą znajomych w tym miejscu. Jedzenie wybitne, jeden z lepszych ramen które jadłem, problem byl z obsługą. Czuliśmy się jakbyśmy byli ignorowani, mimo małego ruchu w knajpie, goście przechodzący po nas byli obsługiwani i w kilku przypadkach nawet dostali swoje zamowienia zanim kelner/ka zwrocil/a na nas uwagę. A to i tak dopiero po tym jak jedna osoba poszła do baru przypomnieć się o naszym istnieniu. Nie wiemy jaki byl powód ignorowania nas, ale zakładamy że religijne symbole na łańcuszkach ktore nie zgadzały sie z wiarą obsługi. W dodatku krewetki w tempurze które zamówiłem z ramen przyszły zimne, a pierożki które zamówiła znajoma jako przystawka zostaly zapomniane i dostalismy je dopiero gdy wszyscy juz kończyli swój ramen. Być może byl to zły dzień dla obsługi bo samo jedzenie było pyszne, ale nie zmienia to mojej oceny.
-
1905radek ★★★★★
Bardzo dobre jedzenie. Ceny umiarkowane i wielkie porcje. Bardzo miła obsługa. Na pewno tu wrócę.
-
Kamil Maciszewski ★★☆☆☆
Król ramen to, to nie jest chociaż bez wątpienia mogę powiedzieć, ze składniki były wspaniałe tak samo jak i makaron, ramen w wersji red z kurczakiem jest wręcz wybitny, ale nikomu nie polecę wersji z krewetką red, ale to tylko dlatego ze samych dodatków było dość mało a na dodatek „pasta krewetkowa” która smakuje jak zwyczajna zupa z typowej śmierdzącej mulastej ryby, ogólnie największe wrażenie wywołały u mnie cudowne miski jak i łyżki bo chyba nic poza tym więcej. Kolejnym + miejsca jest duża ilość wyboru w daniach
-
Miłosz Wawrzyniec Romaniuk ★★★★☆
Restauracja o japońskim wystroju, gdzie można zjeść niezły ramen. Należy przyjść w godzinach lunchu (dni powszednie od 12 do 16) lub w trakcie Happy Hours (dni powszednie od 15 do 18), bo wtedy jakość dania jest adekwatna do ceny. Dosyć sprawna obsługa, wystrój przyjemny dla oka, dania wystarczająco dopracowane o więcej niż zadowalającej wielkości. Od 8 osób 10% opłaty serwisowej.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Menya Musashi CH Blue City?
Menya Musashi CH Blue City znajduje się przy Aleje Jerozolimskie 179, Ochota, 02-222 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Menya Musashi CH Blue City?
Można skontaktować się z Menya Musashi CH Blue City pod numerem +48 575 700 533
Jak można dotrzeć do Menya Musashi CH Blue City?
Do Menya Musashi CH Blue City można dotrzeć, korzystając z poniższego linku