Czas oczekiwania: 3 godziny. Po drodze standardowe kłamstwa w stylu „jeszcze 5 minut i kurier będzie”, mimo że restauracja znajduje się jakieś 2 km stąd. Finał? Niejadalna zupa pełna ości. To nie jest pojedyncza wpadka, tylko kompletna kompromitacja. Po tym doświadczeniu nigdy więcej nie złożę u Was zamówienia i z czystym sumieniem odradzę to innym. Szkoda czasu i pieniędzy.
Zdjęcia
Opinie
-
Anastasiia Vasylchenko ★☆☆☆☆
-
Bartery Szlachetna Paczka 2025 ★★★★★
Bardzo pyszne sushi, pięknie podane, świeże, wszystkim smakowało! Bardzo fajny właściciel z wielkim sercem do pomagania! Dziękujemy za pomoc Szlachetnej Paczce :)
-
Klaudia Gulczak ★★★★★
Bardzo PYSZNE sushi o wspaniały właściciel! Wszystko świeże, ładnie podane, apetyczne ❤️ W dodatku pomoc z wielkim sercem wolontariuszom Szlachetnej Paczki, DZIĘKUJEMY!
-
Barbra Ł. ★★★★★
Szukaliśmy dla córki czegoś w rodzaju tortu z Sushi... W Koku Sushi udało się spełnić jej życzenie!!! Fajnie zrobione, smaczne, cała ekipa zadowolona!!!
-
Veranika Parkhomenka ★☆☆☆☆
Zamówiłam FUTOMAKI SASHIMI Z AWOKADO I ŁOSOSIEM 6 SZT. – na stronie w menu była cena 52 zł, a na rachunku naliczono 62 zł (zamówienie było z odbiorem osobistym). Jeżeli zawyżacie cenę, to chociaż porcja mogłaby być większa, a awokado świeże, a nie czarne – wtedy przynajmniej byłoby wiadomo, za co zapłaciłam 62 zł. Na dole załączam zdjęcie.
-
Karol Czembor ★★★★★
Super sushi, szybka dostawa... Ramen - coś wspaniałego. Ogromny plus za oddzielnie podany bulion i składniki na ramen. Wystarczyło dodać jedno do drugiego aby kluski się nie rozgotowaly. Mistrzostwo :)
-
MiS Ja ★☆☆☆☆
74 zł za pierożki. Z wołowiną i chili 6 szt. Z wieprzowiną i kolendrą 8 szt. Obrzydliwe. Popękane, ale na to przymknąłem oko, ale okazało się, że te brzegi są suche i twarde (widać to na zdjęciu) nie dało się zjeść. Kuleczka wołowiny nawet dobra w smaku, wierzowina twarda, kulka jak do paintball. Nie zjadłem w całości nawet jednej sztuki.
-
AGATA Łucja ★☆☆☆☆
Najgorsza restauracja jaka w calym zyciu spotkalam. Obsluga twierdzi, ze to co otrzymalam ze ten zestaw (w wiekszosci skladajacy sie z samego ryżu) kosztuje u nich 65 zl. Jeszcze nigdy nie spotkalam sie z takim oszustwem. Trzymajcie sie z daleka szczerze radze.do tego mie dostalam opakowania na wynos i rachunku. Czuje się jak w ukrytej kamerze nie wierzę, że tak funkcjonune restauracja w stolicy.
-
Hubert Archacki ★★★★★
Bardzo miłe miejsce na dobre Sushi. Okej, sala dla gości częściowo zastawiona paroma rzeczami, ale ewidętnie widać że to z powodu dużej ilości dowozów jedzenia. Wiadomo że czasy takie, że trzeba mocno prioretytezować dostawy jedzenia. Kiedy już usiądziesz, czuć świeże zapaszki jedzenia. Obsługa niezmiernie miła i przyjemna. Podczas naszej wizyty pani kelnerka gorzej się poczuła i musiała jechać na ostry dyżur. Pan właściciel lub szef kuchni (ciężko stwierdzić) zachował się mega profesjonalnie. Serdecznie przeprosił że nie mogą nas w tym momencie obsłużyć. Po naszej decyzji o zabraniu jedzenia za sobą do domu, na wynos. Zostaliśmy przeproszeni i nagrodzeni rabatem albo buteleczką wina. Nie spodziewałem się tego, a było to baaaardzo miłe. Widać że klient jest ważny! A obsługa mega uśmiechnięta. Co do jedzenia ! Woow, to jest na prawdę wyśmienite sushi! Nic dodać nic ująć, pyszne, świeże. Warto spróbować! Pozdrawiamy Panią Kelnerkę, życzymy powrotu do zdrowia i bardzo dziękujemy za wspaniałą obsługę
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Koku Sushi Warszawa Ursus?
Koku Sushi Warszawa Ursus znajduje się przy Skoroszewska 11, 02-495 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Koku Sushi Warszawa Ursus?
Można skontaktować się z Koku Sushi Warszawa Ursus pod numerem +48 600 200 213
Jak można dotrzeć do Koku Sushi Warszawa Ursus?
Do Koku Sushi Warszawa Ursus można dotrzeć, korzystając z poniższego linku