Opinie

  1. Diana Oszkiel ★★★★★

    Bardzo dobre sushi, nasze z mężem ulubione, zawsze tu wracamy i upodobalismy sobie szczególnie zestaw sushi pieczonych "YAKU". Dziękujemy :)

  2. Basia Gładys ★★☆☆☆

    O ile sushi było smaczne, to rameny były nieesencjonalne, zwyczajnie biedne. Szarpana wołowina była wyschnięta na wiór. Herbaty zimowe natomiast były przepyszne. Proszenie o opinie niekiedy okazuje się jednak gwoździem do trumny… Do momentu wyjścia chcieliśmy zostawić 5 gwiazdek za obsługę, jednak po otrzymaniu rachunku zmieniliśmy zdanie. Korzystaliśmy tylko z menu internetowego (otrzymaliśmy kod QR), w tym menu, przynajmniej do tej chwili, nie było wspomniane nigdzie o opłacie serwisowej, stąd nasze wielkie zdumienie, gdy ją otrzymaliśmy. Za 7 osób ponieśliśmy opłatę ponad 50zł (2 osobne rachunki 3+4). Ani w menu, ani na stronie, ani na stoliku, ani przy wejściu nigdzie nie było informacji o takiej opłacie, Pani też nam o niej nie wspomniała. Gdy się spytaliśmy, na jakiej postawie została doliczona, Pani przyniosła nam menu papierowe, chociaż wcześniej twierdziła, że takiego nie mają. Poprosiliśmy o zwrot tej nienależnie popranej ukrytej opłaty, ale jak się można domyśleć, wyszliśmy nie uzyskawszy żadnej odpowiedzi. Właścicielowi tego lokalu proponujemy rozważyć podejście do klienta, bo ukryte opłaty dalej nie są zgodne z prawem. (Sytuacja miała miejsce 30.11.2025)

  3. Kate Drozdovska ★★★★★

    Klimatycznie miejsce. Bardzo pyszne sushi. Jestem wdzięczna za dostępność gier dla dzieci. Dzięki nim oczekiwanie na zamówienie staje się przyjemnym sposobem spędzania czasu z rodziną.

  1. Anna Kuhackawolec ★★★★★

    Sushi rewelacyjne. Dawno nie jadłam czegoś tak dobrego. Napoje też super. Miła obsługa, przyjazna atmosfera. Polecam :)

  2. Jakub ★☆☆☆☆

    Lokal podczas opłacania rachunku zachęca do wystawienia opinii, a jak dobrze wiemy, opinie wystawia się kiedy coś faktycznie nie pasuje, a nie wtedy, gdy jesteśmy zadowoleni. Zaczynajac od początku, pierwsza wizyta w lokalu w dn. 8.02.2025. Jedzenie naprawdę fantastycznie podane, rolki duże ale nie wypchane ryżem, tylko zawierające dużo ryby. Serio, było smacznie i ładnie czyli tak jak być powinno. Kolejna wizyta niecałe 2 miesiące później, bo w dn. 25.03.2025. Jak można zaliczyć aż tak duży regres, w tak krótkim czasie? Wczorajsza kolacja niestety okazała się wielkim zawodem. Proszę zwrócić uwagę na ilość ryby na pierwszym zdjęciu z pierwszej wizyty, a co się stało w przeciągu dwóch miesięcy. Przecież to nieśmieszny żart. Od początku miałem poczucie, że zamówiłem inny zestaw. Niestety opinia negatywna, serwowanie porcji, które nijak mają się do przedstawionego obrazka w menu to oszukiwanie klientów. Omijanie takich miejsc sprawi, że same znikną z mapy i dobrze- warto odwiedzać wartościowe miejsca, z których ZAWSZE wychodzi się zadowolonym.

  3. Łukasz Bandych ★★★★★

    Pierwszy raz zdarzyło nam się zakotwiczyć na stałe w jednej restauracji :D Nie szukamy alternatywy, bo zawsze otrzymujemy porządnie wypełnione i świeże porcje, a smak trafia perfekcyjnie w nasze podniebienia! Lubimy sprawdzać nowe smaki i odwiedzać kolejne restauracje, ale w kwestii sushi nie potrzebujemy niczego więcej! Mistrzostwo, które polecamy każdemu ;)

  1. Tomaciej Tomaszewski ★★★★★

    Jedna z najlepszych sushi restauracji do jakich trafiłem ze szczególnie przypadającymi mi do gustu zupami. Można wpaść na obiad ale również lunch w tygosniu. Pyszne jedzenie, miła obsługa. Polecam to miejsce, ja na pewno tam wrócę.

  2. Katarzyna Łożyńska ★★★★★

    Nigdy nie jadłam tak dobrego łososia (tatar, sashimi) jak w Maestro. Zestawy "fit" + wyliczone makro to jest już zupełny szczyt marzeń - polecam jako dietetyk! Do tego obsługa - pełna profeska i miła atmosfera ;)

  3. Adam Tokarski ★★★★★

    Restauracja urządzona w klimatycznym nastroju , samo sushi bardzo smaczne, ryż się nie rozklejał. Duże wrażenie zrobiły rolki Futomaki maślane panko z sosem śliwkowym ;) Jedynym nieodpowiadającym mi dodatkiem był sos sojowy, który moim subiektywnym zdaniem miał zbyt dużą zawartość soli. Poza tym wszystko w najlepszym porządku !

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sushi Maestro & Ramen - Restauracja Sushi Warszawa Wola?

Sushi Maestro & Ramen - Restauracja Sushi Warszawa Wola znajduje się przy Józefa Sowińskiego 25, Wola, 01-105 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sushi Maestro & Ramen - Restauracja Sushi Warszawa Wola?

Można skontaktować się z Sushi Maestro & Ramen - Restauracja Sushi Warszawa Wola pod numerem +48 798 482 828

Jak można dotrzeć do Sushi Maestro & Ramen - Restauracja Sushi Warszawa Wola?

Do Sushi Maestro & Ramen - Restauracja Sushi Warszawa Wola można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements