Opinie

  1. Kobi K ★★★★★

    Niezwykle dobre sushi, duże porcje, dobre ceny i przyjemna obsługa. Brałem już kilkakrotnie i nigdy się nie zawiodłem. Oczywiście wszystkie składniki świeże, nigdy nie było żadnych problemów. Definytywnie najlepszy lokal z Sushi w Warszawie.

  2. Aneta P. ★★★★★

    Moje nowe odkrycie na kulinarnej mapie Warszawy. Tym razem w dostawie do domu. Polecam to WYBITNIE pyszne sushi (z urozmaiconym i szerokim menu). Poza klasycznymi propozycjami (które i tak były nieklasycznie pyszne) serwują nowe smaczki (w sam raz dla konesera). Dostawa została zrealizowana na czas (przez przemiłego Pana), w opakowaniach jakości premium. Porcje zostały w sposób przemyślany i staranny ułożone i przepięknie udekorowane m. in. jadalnymi kwiatami (idealnie na naszą urodzinowa niespodziankę). Jestem pod wrażeniem dbałości o każdy, nawet najmniejszy detal. I ten smak …. każda porcja to inna kulinarna bajka (doceniam ogromnie i na 100 % staję się stałym klientem).

  3. Patrycja Michalak ★★★★★

    Oceniam zamówienie z dostawą ;) Ogólnie jesteśmy raczej wierni innej susharni, jednak czasem chcemy sprawdzić inne i tym razem trafiliśmy tu ;) Zachęciły nas dobre opinie o tym miejscu i myślę, że nasza tez znajdzie się wśród tych pozytywnych. Sushi bardzo smaczne, nie jest to moze "premium", jednak cena do jakości jak najbardziej trzyma poziom! Ładnie zapakowane (no piękne pudełko!) dobre połączenia smakowe, rolki duze, nie jest to sam ryż, a sporo rybki i innych dodatków. Bardzo duza ilosc imbiru i wasabi - dla mnie az za duza, ale wiem ze wiele osob lubi. Dla mnie ryż sprawia wrażenie moze troche zbyt rozgotowanego, ale za to dziecko twierdzi, że jest super ideolo ;p (więc nic za to nie obejmuje) dostawa szybka, odpisali SMS na moje uwagi w zamówieniu- fajnie. Cena przyjemna, a do tego różne promki, więc jak ktoś ma ochotę na dobre sushi, w przystępnej cenie to śmiało moze lecieć tu na spokojnie ;)

  1. Paweł Magdziarz ★★★★★

    Lokal malutki, do odbioru na wynos lub zamówień internetowych - na miejscu na upartego można zjeść, ale ten sushi bar nie powstał z myślą, aby oddać się degustacji na miejscu, z pięknymi, orientalnymi dekoracjami i ceremonialną atmosferą. Co do sushi natomiast, warto dać mu szansę - jest dobre, choć standard odbiega nieco od tego, co zwykle znamy (tu może być nieco "polane", więc jeśli ktoś nie chce, lepiej pewnie zaznaczyć). Ryż jest dobry, kleisty, ale i miękki. Składniki dobrej jakości. Kupiłem zestaw i podzieliłem sobie go na kolację (był jeszcze ciepły) i na rano (kierując się zaleceniem, aby zostawić w chłodniejszym miejscu, niekoniecznie ryż do lodówki dawać) - sushi smakowało zarówno wieczorem, jak i rano ;) Ceny są przystępne, co tym bardziej może zachęcać do spróbowania i może nawet częstszego zamawiania, ponieważ często wyjścia na sushi można już traktować w kategorii doświadczenia i liczyć się z większym wydatkiem, a to ceny są już bardziej ludzkie. Zwłaszcza warto pomyśleć o zamówieniu przez stronę lub odbiorze osobistym, bo rolka gratis tylko zwiększa atrakcyjność zestawu. Co do zestawów - są urozmaicone. Czy będą inne lub znajdą się jakieś składniki sezonowe? Nie wiem, lokal jest otwarty od niedawna. Byłoby z pewnością ciekawie, czasem coś tematycznego przygotować. Co można dodać/zmienić? Ewentualnie, choć może jest taka opcja, dać możliwość podmiany składnika/rolki (nigdy nie byłem fanem paluszków "krabowych").

  2. Marta Jarząbek ★★★★★

    Miejsce odkryte przypadkowo, ale to było najlepsze zaskoczenie dzisiejszego wieczoru! Sushi przepyszne, świeże, pełne idealnie dobranych składników i dowiezione na czas- mimo bardzo dużej odległości (dodatkowo restauracja zgodziła się na dowóz poza obszarem dostaw). Wyjątkowo miła obsługa. Lokal zasługuje za zdecydowanie więcej niż 5 gwiazdek i trafia na pierwsze miejsce wśród moich ulubionych restauracji! Polecam każdemu kto poszukuje pysznego sushi w naprawdę konkurencyjnej cenie i jakości!

  3. Dominika Góra ★★★★★

    Jedno z lepszych sushi w Warszawie. Wysoka jakość składników, których nie szczędzą, a co niestety często się zdarza u konkurencji. A przy tym ceny niewygórowane. Obsługa przemiła, świetne podejście do Klienta, sushi zostało dowiezione pod adres który znajdował się poza obszarem ich dostaw. Bardzo polecam i na pewno wrócę! :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Don Sushi?

Don Sushi znajduje się przy Rosy Bailly 1A, Bemowo, 01-494 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Don Sushi?

Można skontaktować się z Don Sushi pod numerem +48 698 577 698

Jak można dotrzeć do Don Sushi?

Do Don Sushi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements