Opinie

  1. Nazar Kotniuk ★★★★★

    Najlepsze sushi, jakie jadłem w ciągu ostatnich 2 lat. Niesamowity smak, eleganckie podejście, świetny kucharz. Polecam!

  2. Olga Zdanowska ★★★★★

    Małe niepozorne miejsce ale Sushi godne poleceniu. Ceny jak na Warszawę bardzo przystępne. Zamawiałam na wynos na urodziny, wszystkim przypadło do gustu. Moje pierwsze ale na pewno nie ostatnie zamówienie :)

  3. Katia Piatokha ★☆☆☆☆

    Zamówienie zostało zamówione o 18, do 20:23 status nie zmienił się. Obsługa klienta , na telefony i maile 0 odzewu. Jak już fizycznie stawiliśmy się przy lokalu 20:13 okazało się ze jest zamknięty. Masakra , nadal czekam o zwrot należności. Nie polecam

  1. Владислава Гузова ★★★★★

    Bardzo polecam! Obsługa jest miła, jedzenie dobre, najlepsze sushi które jadłam!

  2. Tetiana Chaika ★★★★★

    Najlepsze sushi nie tylko w Warszawie, a w całej Polsce! Uwielbiam to miejsce. Zamawiałam już ponad 10 razy i ani razu się nie zawiodłam. Zawsze świeże i niesamowicie smaczne. Polecam każdemu z całego serca!

  3. Gabriela ★★★★★

    Bardzo smaczne sushi, duże rolki, dużo sosu sojowego :) dostawa szybka na czas :)

  1. Yuliya Tryndyak ★★★☆☆

    Postanowiliśmy spróbować sushi w tym miejscu i niestety nie mogę polecić ich innym. Nie podzielam podekscytowania z opinii z Instagam strony o rozmiarze tutejszych sushi - moim zdaniem lepiej mniejsze i smaczniejsze rolki lub też droższe - ale to co dostałam raczej było rozczarowaniem wieczoru. 1. Rozmiar krewetki w Ebi Soja Futo przeraża - może jest to jednak sałatka, owinięta ryżem gdzie przypadkiem znalazła się malusieńka krewetka? 2. Filet tuńczyka słabej jakości - cały w żyłach / tłuszczu :( Nie dało się zjeść rolkę California Fusion Tuna bez wyrzucenia tuńczyka, niestety. To samo z tuńczykowym nigiri. Smaczną rolką z zestawu Jamata była rolka Philadelphia Maki i nigiri oprócz tego z tuńczykiem - dzięki temu ocena 3/5 a nie niżej.

  2. Julia T ★★★☆☆

    Postanowiliśmy spróbować sushi w tym miejscu i niestety nie mogę polecić ich innym. Nie podzielam podekscytowania z opinii z Instagam strony o rozmiarze tutejszych sushi - moim zdaniem lepiej mniejsze i smaczniejsze rolki lub też droższe - ale to co dostałam raczej było rozczarowaniem wieczoru. 1. Rozmiar krewetki w Ebi Soja Futo przeraża - może jest to jednak sałatka, owinięta ryżem gdzie przypadkiem znalazła się malusieńka krewetka? 2. Filet tuńczyka słabej jakości - cały w żyłach / tłuszczu :( Nie dało się zjeść rolkę California Fusion Tuna bez wyrzucenia tuńczyka, niestety. To samo z tuńczykowym nigiri. Smaczną rolką z zestawu Jamata była rolka Philadelphia Maki i nigiri oprócz tego z tuńczykiem - dzięki temu ocena 3/5 a nie niżej.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres SUSHI:SUSHI CAFE?

SUSHI:SUSHI CAFE znajduje się przy Pańska 67, Wola, 00-830 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do SUSHI:SUSHI CAFE?

Można skontaktować się z SUSHI:SUSHI CAFE pod numerem +48 791 808 400

Jak można dotrzeć do SUSHI:SUSHI CAFE?

Do SUSHI:SUSHI CAFE można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements