Zdecydowanie najlepszy ramen, jaki jadłam ba Ursynowie. Jednak w porównaniu do konkurencji trochę mało dodatków i brakowało jajka, które jest dodatkowo płatne 7pln, choć normalnie jest raczej standardem. Obsługa bardzo miła, na miejscu czysto. Chciałabym napisać, że jeszcze przyjdziemy, ale przed zamknięciem lokalu raczej się to już niestety nie uda.
Zdjęcia
Opinie
-
Katarzyna ★★★★★
-
Wojciech Choina ★★★★★
Miejsce niepozorne, wejście do lokalu z rampy. Świadczy to, że wcześniej była tu firma zajmująca się dystrybucją(?) Zachowane elementy wykończenia wnętrza stwarzają atrakcyjny loftowy klimat. Wyposażenie - krzesła, stoły - są z różnych "parafii". Jeżeli nie pasuje Ci np. wysokość krzesła, poszukaj innego, bardziej wygodnego hehe. Atrakcją są egzotyczne dania, nazwy trudne do zapamiętania i wymówienia. Całe szczęście, że są wyjaśnienia w języku polskim. Najbardziej smakowało mi Shoyu ramen z wołowiną sukiyaki. Obsługa miła i sympatyczna.
-
Weronika Bogumił ★★★★★
Trafiłam tu przypadkiem o jestem zachwycona! Nie dajcie się zmylić niepozorną lokalizacją, tu jest pysznie. Fasolka edamame najlepsza jaką jadłam, esencjonalny ramen, bardzo dobre pierożki, super lemoniada i prosecco. Na pewno wrócę :)
-
Janusz Polewiak ★★★★☆
Postanowiłem odwiedzić to miejsce, głodny wrażeń kulinarnych. Czytałem dużo dobrych słów o jedzeniu w tym miejscu. Tak więc, miejsce. Klimatyczne, jednak wymaga więcej uwagi właścicieli aby chciało się tu posiedzieć dłużej. Ku mojemu zaskoczeniu Pani na kuchni nie potrafiła opowiedzieć za dużo co znajduje się w ramenie. Tym samym zamówiłem go trochę w ciemno. Zamówiłem też batata w tempurze. Jedzenie bardzo smaczne. Ramen: rosół trochę za słony jednak różnorodność dodatków pozwoliła na małą degustacje. Wodorosty, mięsko, smarzona cebula, grzybów za mało. Ramen dobry. Batat: bardzo ciekawie podany. Wydaje mi się że z zapiekanym kruchym ciastkiem i nitkami ramen, sos przypominający majonez ale było go tak mało że trudno ocenić , w sumie to i dobrze bo ma być na slotko. Dodał bym nutę miodu. Ciężko ocenić co było poza batatem jednak całość bardzo dobra. Ocena ogolna: miejsce: 3,5 ⭐ ramen 4 ⭐ batat 4,5 ⭐ ceny 4 ⭐ ocena końcowa 4 ⭐⭐⭐⭐ Wrócę tu na pewno aby spróbować innych dań i Wam polecam bo na pewno smak oryginalny ;)
-
Marcin ★★★★☆
Przyszliśmy z żoną spróbować głównie ramenu, fajne w smaku chociaż to raczej nie mój klimat( zupa pho bije na łeb wszystkie rameny). Pierożki gyoza podsmażone fajne i wyraziste, rice bowl z wołowiną teryiaki pyszny, jedny minus to małe porcje. Ciężko z miejscami w porze obiadowej trzeba chwile poczekać na stolik. Obsługa miła. Polecam
-
Maks ★★★★☆
Szybko i smacznie tak w dwóch słowach na początek określił bym ten lokal. Przejdźmy do konkretów. Lokal nieduży dość ciasno, niestety zostaliśmy posadzeni przy wysokim stoliku który był zbudowany na podstawie skrzynek z kawałkiem blatu, dość niewygodne do siedzenia ze względu brak miejsca na nogi. Następnie jedzonko dwa startery: Serki Mozzarella w tempurze oraz Kurczak w tempurze, obydwie przystawki były rewelacyjne, kurczak był doskonały idealnie wysmażony tempura chrupiąca a i ilość dość spora. Następnie dodatkowo pierożki Gyoza, i tutaj moje pierwsze podejście do takich smaków wykonane poprawnie dość smacznie chociaż mogło by być ciut więcej farszu. Minusem przy tym daniu była malutka ilość sosu którego praktycznie nie było. Następnie Ramen i tutaj jestem mega zaskoczony, rewelacyjne mięsko idealne jajko i smaczny bulion, naprawdę nie miałem się do czego przyczepić. Ostatnie danie jakie trafiło na nasz stół to Beef Teriyaki i tutaj duże zaskoczenie, porcja troszkę za mała jak dla mojej osoby, ilość mięska niewielka, dobry makaron i mięsa oprócz tego reszta dość wątpliwa co było dla mnie największym rozczarowaniem. Osobiście Polecam przystawki i ramen i dla tych smaków warto tutaj przybyć. Mocna 4+ ode mnie.
-
weronika górecka (xverqxx) ★★☆☆☆
knajpke znaleźliśmy jako polecajke na social mediach. zamówiliśmy dwa rameny - vege oraz standardowy, do obu zostało domówione jajko (dodatkowo płatne 3,5zł), jednak trafiło ono do jednego jak widać na załączonych zdjęciach, a zostało policzone za dwa. na paragonie ramen również został inaczej naliczony, gdyż jeden był policzony jako large a drugi medium, gdzie nie zamawialiśmy różnych wielkości ani nie było to również podane na karcie. pierożki gyoza vege, smaczne jednak nic więcej niż ok się nie nadaje. pierwsze dotarły do nas pierożki, po 10 min doczekaliśmy sie jednego ramenu a po kolejnych 10 min dopiero drugiego, za co ogromny minus. stolik był w niektórych miejscach ubrudzony, pałeczki również dostaliśmy z kawałkiem makaronu na nich. dwa koktajle ze śliwowicą były wporządku. generalnie dość drogo jak za takie warunki, w warszawie znajdziemy zdecydowanie lepsze i smaczniejsze knajpki z takim jedzeniem.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Zajegyoza?
Zajegyoza znajduje się przy Stefana Szolc-Rogozińskiego 3, Ursynów, 02-777 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Zajegyoza?
Można skontaktować się z Zajegyoza pod numerem +48 884 883 928
Jak można dotrzeć do Zajegyoza?
Do Zajegyoza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku