Jedzenie jest przyzwoite, nie mam do niego zastrzeżeń, ale obsługa jest fatalna. W restauracji nie było nikogo poza mną i moją koleżanką, ale kelnerka i tak miała problem z dodzwonieniem się do nas. Podeszła, żeby przyjąć nasze zamówienie, a potem zniknęła. Podchodziliśmy do niej jakieś pięć razy, żeby o coś poprosić. To bardzo dziwne, że przez godzinę nikt nawet do nas nie podszedł, żeby zapytać, czy wszystko w porządku. Znów restauracja była kompletnie pusta. Zamówiliśmy z koleżanką napoje i dwa burgery sushi, ale z jakiegoś powodu przygotowali nam tylko jednego, mimo że kelnerka zdawała się wszystko zapisywać. Na koniec moja koleżanka ponownie podeszła do kelnerki, żeby poprosić o rachunek za posiłek, ale okazało się, że mamy gotówkę. Powiedziałam o tym kelnerce, a ona odpowiedziała po ukraińsku: „Właściwie to już zrobiłam rachunek terminalem”, mimo że cały czas rozmawiałyśmy po polsku. Wydawało mi się to niegrzeczne. Nie rozumiem, co miałybyśmy zrobić w takiej sytuacji, skoro miałyśmy tylko gotówkę! Naprawdę nam się to nie podobało. Jedzenie było pyszne, ale przez resztę czasu po prostu nieprzyjemnie się tam przebywało ze względu na obsługę.
Zdjęcia
Opinie
-
Мария Клеветенко ★☆☆☆☆
-
Kupuję Rozważnie ★☆☆☆☆
Fatalne. Mimo miłej pani która świeci oczami przed niezadowolonymi klientami ocena 1. Cały ten bufet to olbrzymia pomyłka. Można oczywiście napchać się ryżu, ale z dobrym sushi nie ma to nic wspolnego. Ryż jest z lodówki i suchy. Sushimaster przyznaje sie że robi to o 10, a sushi stoi na stole do 14. Sushi słabe a gdy jest z lodówki i zleżałe powinno być rozdawane za darmo jako odpad. Ryby źle krojone i słabo przebrane bo 50% niezjadliwa. Maki slabo skręcone i ze złymi proporcjami. Salatka kimchi okropna. Wakame jako takie. Zupa rybna nie widziała nigdy zupy rybnej. Nawet galaretka stoi bez lodówki i jest jak woda z żelatyną. Wszystko zasypane sezamem więc alergików nie zapraszają. Jedyne co sie broni to pierogi wege. Nie polecam. Lepiej pójść do normalnego sushi i zjeść świeże dobre sushi albo pójść i kupić zestaw w markecie. Dużo nie znaczy dobrze i w tym wypadku ten model biznesowy nietrafiony. Nie polecam!! Zastanawia mnie dlaczego influenserzy polecają to miejsce. Jedli inne sushi czy nie mają pojęcia jak sushi powinno być robione i podawane. A może to kwestia promocji i kasy za lajki.
-
Gabrysia Filak ★☆☆☆☆
CHCIANO USUNĄĆ MOJĄ OPINIĘ, ALE UDAŁO MI SIĘ JĄ PRZYWRÓCIĆ. DAJE TO DUŻO DO MYŚLENIA. Specjalnie przejechałam z drugiego końca Warszawy, bo skusił mnie zestaw na foodsi. Niestety zupełnie nie było warto. Widziałam go u innej Pani i wyglądał pysznie. Dostałyśmy jednak różne sushi w tej samej kwocie. Rozumiem, że to loteria, ale bez przesady. Według aplikacji wartość mojego zestawu to 53zł. Jakoś nie wydaje mi się, żeby to było prawdą.
-
Aga Rot ★★☆☆☆
Niestety bufet nie wygląda tak pięknie jak na instagramie. Wczoraj czekalam z kolezanką pol godziny zeby wejsc. Potem dostałysmy informacje ze mamy godzine czasu zeby zjesc… Praktycznie cały pobyt bufet wyglądal jak na zdjęciu. Wszyscy siedzą wpatrzeni w bufet, z talerzykami w ręku i czekają jak coś się pojawi… kiedy kelnerka stawia sushi to wszyscy zrywają sie ze stolików i „kto pierwszy ten lepszy” zeby złapać cokolwiek lepszego niz tykwa, rzodkiew czy paluszki surimi :( Ryby niestety mało, a stawiane co 15 min tace znikają w kilka minut… jak ktoś nie podleci pierwszy to je co zostało, wiec przeważnie paluszki surimi. Bardzo rozdmuchane, ale zarowno my jak i stoliki, które komentowały obok NIE WRÓCIMY!
-
Alex Meleshko ★★☆☆☆
Chciałbym zwrócić uwagę właścicieli, ponieważ rzucają oni swoje pieniądze. Zamówiłem 23.04. Sushi były robione jakby przez dziesięcioletnie dziecko pomagające matce, ale bezskutecznie :) Powinni Państwo zmienić kucharza, ponieważ osoba ta ma mało pojęcia o sushi. Przykro, bo składniki są dobrej jakości, ale ryż jest źle ugotowany, a jakość składania zbliża się do zera. Niestety nie wrócę i nie polecam nikomu, ale szkoda, bo mieszkam w tym samym bloku.
-
Emotikon Film ★★★★☆
Świetne miso, sushi doskonałe, desery zachwycające. To dobre miejsce by dogodzić podniebieniu. Minusem narzucająca się i nie w azjatyckim klimacie muzyka, a także brak parkingu, jednak najbardziej psuje wrażenia bycie świadkiem natrząsania się masywnego, gruboskórnego właściciela (menadżera?) nad obsługą w obecności klientów. To nieprofesjonalne i karygodne.
-
Alicja Urbaniak ★☆☆☆☆
Od złożenia zamówienia na stronie do jego dostarczenia minęło 3,5 godziny! Absurdalna sytuacja. Przy składaniu zamówienia informacja, że będzie po godzinie. Po półtorej godziny od złożenia zadzwoniliśmy do lokalu - problemy techniczne z internetem i nawet nie zdawali sobie sprawy z tego, że zamowienie wpłynęło i nie zaczęli go przygotowywać! Informacja, że będzie jak najszybciej. Finalnie, po kolejnym telefonie otrzymaliśmy informacje ze jedzenie do nas już jedzie. Dostawca dostał z lokalu zły adres i trasę, której pokonanie samochodem zajmuje 5 minut, pokonywał godzinę. Dramat!
-
Alex Sadowski ★★★★★
W końcu ciekawe sushi! Niestandardowe smaki, bardzo ładnie zapakowane na wynos. Zamówiliśmy m.in sushi z grillowanym łososiem w tempurze i wszystko było bardzo smaczne. Zdecydowanie sushi godne polecenie, bo przy promocjach można dostać bardzo dobre sushi w przyzwoitej cenie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Koku Sushi Warszawa Mokotów?
Koku Sushi Warszawa Mokotów znajduje się przy Cybernetyki 15, 02-676 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Koku Sushi Warszawa Mokotów?
Można skontaktować się z Koku Sushi Warszawa Mokotów pod numerem +48 576 200 212
Jak można dotrzeć do Koku Sushi Warszawa Mokotów?
Do Koku Sushi Warszawa Mokotów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku