Fantastyczne doznanie kulinarne. Od wybornego tatara z łososia po rolkę z przegrzebkami. Jakość i smak na najwyższym poziomie. Na pewno tam wrócę, według mnie ceny bardzo korzystne jak za tą klasę dań.
Zdjęcia
Opinie
-
Aleksandra Ogonowska ★★★★★
-
Zuzanna Ślęzak ★★★★★
Byłam tam pierwszy raz dzisiaj, i ogólnie jestem fanką konkretnej knajpy, więc zawsze porównuje, i dowiedziałam się jednego. Tutaj zjadłam jak dotąd najlepsze sushi i koleżanka z którą byłam podziela moją opinię. Przepyszne jedzenie, klimatyczny lokal, sympatyczna obsługa. POLECAM!
-
Michał J. ★★★★★
Dla mnie najlepsze sushi jakie mamy w Warszawie. Zamawiamy tu od w zasadzie początku restauracji, czyli od 2011 roku i nigdy się nie zawiedliśmy! Jedzenie jest po prostu super, bardzo smaczne, z super składników. Do menu są regularnie dodawane jakieś sezonowe rolki - moja ulubiona to szparagi i tatar z łososia. Polecamy wszystkim - zarówno w dostawie jak i na miejscu. W jakieś specjalne dni - typu walentynki - jest bardzo bardzo dużo zamówień, polecam zadzwonić 3-4 dni przed wydarzeniem żeby się bez problemu załapać. Wspaniałe miejsce!
-
Jacek G ★★★★★
Nie jestem fanem sushi, gdyż to nie do końca moje smaki, ale to co zjadłem tutaj było bardzo dobre. Obsługa bardzo uprzejma i dokładna przy przyrządzaniu. Druga połówka, która zna i lubi mówi że bardzo dobre :)
-
Iwona ★★★★★
Jedno z najlepszych sushi jakie jadłam, serwis prima sort, wysoki poziom lokalu. Będę wracać częściej. Atmosfera wspaniała. Bardzo miły personel. Pyszne jedzenie ;-)
-
Danny White ★★★★★
"Absolutnie najlepsze sushi w Warszawie"- nie zawaham się użyć tego sformułowania. Jak na razie wciąż najlepsze dla mnie sushi nie tylko w stolicy. Jestem wiernym klientem od wielu lat, i doprawdy nie wiem dlaczego Tobiko jeszcze nie doczekało się tej opinii. Trafiłam tutaj przypadkiem, ktoś polecił lokal mężowi na lunch. Idealne miejsce, nie za daleko biura, można wyskoczyć i zjeść coś dobrego. I tak się zaczęło.. Większość piątków spędzamy z Tobiko, goszcząc u nich albo zamawiając do domu. Tobiko było na początku listy lokali, o które drżeliśmy w pandemii. W tamtym czasie zamawialiśmy częściej, miejsce dało radę i wciąż dzięki temu rozkoszujemy się rolkami. Przyznam, że wiele razy próbowaliśmy innych miejsc, ale za każdym razem czegoś brakuje, więc ostatecznie wracamy po sprawdzone smaki do Tobiko. Na przestrzeni lat zgraliśmy się na tyle, że wiem dokładnie jak ostry będzie mój tatar z tuńczyka, którego nie mogę sobie odmówić przy każdej wizycie. Wiem, czego mogę się spodziewać, a jednocześnie za każdym razem "przyjaciele zza lady" zaskakują czymś nowym spoza karty. Nie było jeszcze rolki, która by mi nie smakowała. Z polecenia szefa mieliśmy okazję spróbować ośmiornicy, pyszna, niestety tylko bywa. Za świeżym ogórkiem nie przepadam - a „czekadełko” z Tobiko ubóstwiam. Polecam zupy, moja ulubiona z boczniakami, męża - ostra, wersji jeszcze bardziej podkręconej w ostrości (uprzedzam - jest moc). Tempura to klasyk, ale też najczęściej ląduje na stoliku, krewetki w wersji większej lub mniejszej, to też mój konik. Niby wszędzie taka sama, a jednak nie. W Tobiko delikatna, krucha, cieplutka i dla mnie najlepsza z gęstym, słodkim sosem. Wybór rolek jest na tyle duży, że ciężko polecać jakieś konkretne. Warto zdać się na podpowiedź sushimastera, który po kilku pytaniach o preferencje smakowe, wyczaruje rolkę idealnie skomponowana pod gusta zamawiającego. Gwarantuję, że będzie idealna. To co kocham w Tobiko to prostota, radość którą przemyca się do rolek i ta świeżość, która zachwyca najbardziej. Ma się nieodparte wrażenie, że oto chwilę temu przyjęto świeżą dostawę i ta właśnie rybka wylądowała na twoim talerzu. Tobiko jest lokalem kompletnym. Idealnie składa się tu w całość smaczne jedzenie, prostota wnętrza i perfekcja oraz uprzejmość personelu. I to chyba jest sekretem i odpowiedzią na pytanie, dlaczego wciąż, pomimo wielu bliższych miejsc, przyjeżdżamy tu z Kabat, dlaczego świętujemy tu ważne wydarzenia z życia naszej Rodziny.. Czujemy się tu jak u siebie domu, a nasze podniebienia przy każdej wizycie wariują z rozkoszy. W tych trudnych czasach, można się w Tobiko pozytywnie naładować - starcza na długo - polecam !!!
-
Maksymilian Majer ★★★★★
Kiedyś unikałem zamawiania z Tobiko, bo szukałem najlepszego sushi w mieście. Pewnego razu miałem problem zamówić z moich ulubionych lokali i postanowiłem spróbować. Natychmiast zdałem sobie sprawę, że nie doceniałem tego co mam pod nosem. Sushi jest przygotowane zawsze z dużą starannością i dbałością o szczegóły. W dostawie jest przystrojone w kwiatki (zdaje się, że jadalne, bo jeszcze nie miałem niestrawności) i dlatego zamawiam nawet chętniej niż spożywam na miejscu. Zdarzają się błędy w dostawie jak każdemu. Ważne jest to, jak z tych błędów robi się zaletę - nigdy ich nie pożałowaliśmy. Gorąco polecam Tobiko i wożę do znajomych, którym jest za daleko.
-
Marcin Franczyk ★★★★★
Super! Jedno z lepszych jeśli nie najlepsze sushi jakie miałem okazję jeść! Wystrój i sposób podania naprawdę się wyróżniają, do tego kucharze robią sushi od podstaw przy kliencie, co jest również ciekawym doświadczeniem bo aż miło popatrzeć jak powstają ulubione porcje. Naprawdę miła obsługa. Dzięki!
-
Food Reviews ★★★★★
English/Polish Polish: Sushi przyjechalo bardzo szybko w stanie nienaruszonym. Idealnie skrojone kawalki ktore nierozwalaja sie w rece a jakosc skladnikow orzemawia sama za siebie. Bardzo zadko mozna trafic na sushi ktore ma tak bogaty smak. Zamowilismy osmiornice, malze sw jakuba, smazone krewetki i naprawde wszystko bylo na bardzo wysokim poziomie. Jedynym mankamebtem moze byc cena, ktora jest bardzo wysoka. Polecam. English: This sushi place has very fresh and high wuality ingredients. We didn’t dine in, but ordered delivery. The delivery was fast and the sushi had a lot of flavor. The rice and the fish were phenomenal and I’d recommend anyone trying the squid, shrimp and scallops. The only problem with this place are the prices, which to be honest are one of the highest you can possibly get in Warsaw.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Tobiko Sushi?
Tobiko Sushi znajduje się przy Obrzeżna 1, Mokotów, 02-691 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Tobiko Sushi?
Można skontaktować się z Tobiko Sushi pod numerem +48 881 401 421
Jak można dotrzeć do Tobiko Sushi?
Do Tobiko Sushi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku