Zawsze można liczyć na przepyszne sushi. Każdorazowo jedzenie jest świeże i smaczne. Przy każdej wizycie obsługa na najwyższym poziomie. Już nigdzie mi tak nie smakuje sushi jak rolce sushi.
Zdjęcia
Opinie
-
Sylwia Cano ★★★★★
-
Monika M ★★★★★
Trafiliśmy w to miejsce z powodu złej pogody. Luźna atmosfera, miła obsługa, naprawdę dobre i świeże sushi, spowodowały, że będziemy stałymi klientami. Grzeczny piesio nie jest problemem w lokalu, a nawet dostał coś pysznego. Szczerze polecamy to miejsce. Blisko jest park z jeziorkiem, fontanną, ławeczkami, leżankami, placykiem zabaw i pięknie zaprojektowaną zielenią, gdzie w razie rozpogodzenia można kontynuować spacer. Pozdrawiamy i do zobaczenia :)
-
Monika Manduk ★★★★★
Pyszne sushi, super obsługa i klimat wewnątrz. Przy okazji wiele dowiedziałam się o różnych sosach i innych składnikach. Pan który obsługuje ma dużą wiedzę na temat Japonii, lokalnego jedzenia i wiele ciekawostek moglam usłyszeć. Super, dziękuję, będę wracać:)
-
Mieszko Robakowski ★★★★★
Najlepsze Sushi na jakim byłem! Miła, profesjonalna obsługa. Super atmosfera. W ogródku cisza i spokój. Dziękujemy ❤️❤️❤️
-
Anna Maliszewska ★★★★★
Przepyszne! Idealnie wyważony smak, duże kawałki ryby i szybka dostawa. Będę zamawiać regularnie ponieważ dawno nie jadłam lepszego sushi. Serdecznie polecam :-)
-
Magdalena Molenda ★★★★★
Fantastyczna jakość sushi, nietypowe połączenia smakowe. Idealna ilość imbiru, bardzo świeżego, wasabi zostaje bo jest dużo i również bardzo swieze! Sałatka wakame na przywitanie - miły gest. Świetna jakość sosu sojowego i innych z karty, warto wybrać te dodatkowe, bo takich osobiście nie znałam. Miła obsługa, wszystko bardzo świeże, pierwsze miejsce w którym pasowało mi dosłownie wszystko smakowo, a jeżeli chodzi o jedzenie jestem wybitnie wymagająca. Stosunek ilości do ceny adekwatny. Osobiście chętnie zostawiam więcej, bo uważam jest za co. A ktoś kto mówi, ze jest drogo to chyba w życiu w restauracji nie był. Zabrakło mi świeżo zaparzonej zielonej herbaty w dzbaneczku i klimatycznej muzyki :) Zamawialiśmy również na dowóz - punktualnie, smacznie, wciąż niezwykle pieknie podane - a nawet po jedzeniu został nam sos sojowy :) Gratuluje miejsca i stworzonej karty - jest genialnie, liczę ze będziecie się wciąż rozwijać, bo ja już znalazłam swoje sushi - Was, i dalej nie zamierzam szukać :) Pozdrowienia.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres ROLLKA Sushi & More?
ROLLKA Sushi & More znajduje się przy Orzycka 1A, Mokotów, 02-695 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do ROLLKA Sushi & More?
Można skontaktować się z ROLLKA Sushi & More pod numerem +48 606 999 290
Jak można dotrzeć do ROLLKA Sushi & More?
Do ROLLKA Sushi & More można dotrzeć, korzystając z poniższego linku