Opinie

  1. Sylwia Cano ★★★★★

    Zawsze można liczyć na przepyszne sushi. Każdorazowo jedzenie jest świeże i smaczne. Przy każdej wizycie obsługa na najwyższym poziomie. Już nigdzie mi tak nie smakuje sushi jak rolce sushi.

  2. Monika M ★★★★★

    Trafiliśmy w to miejsce z powodu złej pogody. Luźna atmosfera, miła obsługa, naprawdę dobre i świeże sushi, spowodowały, że będziemy stałymi klientami. Grzeczny piesio nie jest problemem w lokalu, a nawet dostał coś pysznego. Szczerze polecamy to miejsce. Blisko jest park z jeziorkiem, fontanną, ławeczkami, leżankami, placykiem zabaw i pięknie zaprojektowaną zielenią, gdzie w razie rozpogodzenia można kontynuować spacer. Pozdrawiamy i do zobaczenia :)

  3. Monika Manduk ★★★★★

    Pyszne sushi, super obsługa i klimat wewnątrz. Przy okazji wiele dowiedziałam się o różnych sosach i innych składnikach. Pan który obsługuje ma dużą wiedzę na temat Japonii, lokalnego jedzenia i wiele ciekawostek moglam usłyszeć. Super, dziękuję, będę wracać:)

  1. Mieszko Robakowski ★★★★★

    Najlepsze Sushi na jakim byłem! Miła, profesjonalna obsługa. Super atmosfera. W ogródku cisza i spokój. Dziękujemy ❤️❤️❤️

  2. Anna Maliszewska ★★★★★

    Przepyszne! Idealnie wyważony smak, duże kawałki ryby i szybka dostawa. Będę zamawiać regularnie ponieważ dawno nie jadłam lepszego sushi. Serdecznie polecam :-)

  3. Magdalena Molenda ★★★★★

    Fantastyczna jakość sushi, nietypowe połączenia smakowe. Idealna ilość imbiru, bardzo świeżego, wasabi zostaje bo jest dużo i również bardzo swieze! Sałatka wakame na przywitanie - miły gest. Świetna jakość sosu sojowego i innych z karty, warto wybrać te dodatkowe, bo takich osobiście nie znałam. Miła obsługa, wszystko bardzo świeże, pierwsze miejsce w którym pasowało mi dosłownie wszystko smakowo, a jeżeli chodzi o jedzenie jestem wybitnie wymagająca. Stosunek ilości do ceny adekwatny. Osobiście chętnie zostawiam więcej, bo uważam jest za co. A ktoś kto mówi, ze jest drogo to chyba w życiu w restauracji nie był. Zabrakło mi świeżo zaparzonej zielonej herbaty w dzbaneczku i klimatycznej muzyki :) Zamawialiśmy również na dowóz - punktualnie, smacznie, wciąż niezwykle pieknie podane - a nawet po jedzeniu został nam sos sojowy :) Gratuluje miejsca i stworzonej karty - jest genialnie, liczę ze będziecie się wciąż rozwijać, bo ja już znalazłam swoje sushi - Was, i dalej nie zamierzam szukać :) Pozdrowienia.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres ROLLKA Sushi & More?

ROLLKA Sushi & More znajduje się przy Orzycka 1A, Mokotów, 02-695 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do ROLLKA Sushi & More?

Można skontaktować się z ROLLKA Sushi & More pod numerem +48 606 999 290

Jak można dotrzeć do ROLLKA Sushi & More?

Do ROLLKA Sushi & More można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements