Nie poważna sprawa. Godziny otwarcia podane a człowiek jedzie 60 km po to aby się dowiedzieć że Pan będzie za 5 godzin. Fenomenalne podejście do biznesu. Nie polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Piotr Urbański ★☆☆☆☆
-
Jacek K ★☆☆☆☆
Witam. Zakupiłem kilka dni temu rybki . Chciałem 16szt po 6 zł i trzy roślinki po 13zl . Przez mój brak uwagi zapłaciłem 157zl bez paragonu bo karta nie można płacić a kilka lat temu była taka możliwość i sklep był w dużo lepszym stanie niż obecnie. Z 16 ryb zakupionych 6szt jest garbate i padają jak muchy. Z przykrością ale nie polecam.
-
Angelika Przywarta ★☆☆☆☆
Nie polecam! Zamówiliśmy skały oraz inne rzeczy do akwarium. Faktura została wygenerowana i zamówienie w trakcie realizacji. Niestety tydzień temu po swoim telefonie, uzyskałam dopiero informację, że mieli problem z niektórymi produktami ale towar zostanie skompletowany i wysłany w czwartek. Tak więc od czwartku zero informacji o numerze przesyłki. Pozwoliłam sobie dziś zadzwonić (zaraz minęłyby 3 tygodnie od złożenia zamówienia), co się okazało, jednak muszą anulować , ponieważ mają za dużo braków.... No jak to jest? Przyjmujecie zamówienia nie mając towaru na stanie? A w sklepie internetowym widnieje, jako dostępny?! Zresztą firma twierdzi, że informowała o opóźnieniu lecz ani na email ani na nr telefonu nie otrzymaliśmy informacji. Gdyby nie moja interwencja nie mielibyśmy pojęcia co z naszym zamówieniem! Firma niepoważna, lekceważąca klienta, nawet podczas rozmowy telefonicznej! Odradzam!
-
Magdalena Ma ★☆☆☆☆
Kiedyś byłam bardzo zadowolona z tego sklepu mimo tego jakie warunki tam panowały.... A teraz mam tylko nerwy i stres. Kupiłam rybki 35 szt , w ciągu 2 dni obsada pomniejszyła się o 15 nowych i 2 ze starej obsady. Na obecną chwilę walczę z ospa rybią, którą nabyłam z rybkami zakupionymi w tym sklepie. Mam nadzieję,że wygram z chorobą i rybki nieucierpią. Ale tam już nie wrócę.
-
Adam Mańka ★★★★★
Bardzo dobre wyposażenie dla akwariów i oczywiście lider w regionie jeżeli chodzi o ssme akwaria (szkło).
-
Antoni D ★☆☆☆☆
NIGDY WIĘCEJ. Gdy przyjechałem po swoje zamówienie(60 km) okazało się, że zostało sprzedane komuś innemu. Po 3 tygodniach, ok. 10 telefonach zamówione akwaria zostały mi dostarczone do domu i dostałem rabat. Cenowo nieźle, ale wykonanie to masakra - gluty sylikonu i krzywo wklejone szkło....zrobione " na odwal się".
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres IQUITOS?
IQUITOS znajduje się przy Arkuszowa 58, 01-934 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do IQUITOS?
Można skontaktować się z IQUITOS pod numerem +48 796 155 400
Jak można dotrzeć do IQUITOS?
Do IQUITOS można dotrzeć, korzystając z poniższego linku