Jedzenie przyjechało zimne. Bulion jest pakowany osobno, po to żeby samemu to podgrzać i zjeść. Średnia opcja jeśli nie ma się do tego warunków, a nie było o tym mowy podczas zamawiania. Oczywiście jest też kwestia zgadywania który bulion do którego ramenu ma pasować
Zdjęcia
Opinie
-
Patryk Pięta ★☆☆☆☆
-
Barbara Szumksta ★★★★★
Mały bar weganski ma w ofercie sushi i dania fast food ze specjałów japońskich. Jest położony w pobliżu Ząbkowskiej na Pradze Południe. Możliwość dojazdu tramwajem. Bar posiada 4 stoliki i jest tu mało miejsca. Ogromną zaletą jest to, że ogranizator bierze udział w Prezentach Marzen - można wymienić voucher.
-
Malowanie Emocjami ★★★★★
Genialne vege smaki! Te hot dogi i burgery to sztos! Panie też przesympatyczne, fajnie doradzają i dużo serca wkładają. Matcha też super! Mega polecam! Wracam!
-
Aleksa Golubieva ★★★★★
Alona to super specjalistka. Wie, jak zadowolić klienta. Wie, które sushi będą smakować najlepiej. Dobierze je specjalnie dla Ciebie, dla klienta. Przygotowuje dokładnie takie, jakie klient chce, jakie mu odpowiadają. Gratulacje!)
-
Marlena Kozlowska ★★★★☆
Wzięliśmy 2 burgery i 2 roll dogi. Burgery smaczne, miały sporo warzyw. Rol dog z krewetką smaczny, brakowało mu jednak warzyw, mimo, że miał serek był lekko mdły. Natomiast drugi roll dog z łososiem w sosie Teriyaki ociekał sosem, dosłownie kapało z niego i nie było to ani smaczne ani komfortowe. Lokal dosłownie ma kilka stolików. Przyszliśmy w 4 osoby i musieliśmy sobie sami zaliczyć dwa stoliki. Obsługa nie pomogła. Plus za darmowe przystawki: kimchi, imbir, wasabi.
-
radek soroka ★☆☆☆☆
Sushi kupione przez FOODSI. Teoretycznie wartość zestawu 250 zł. Normalnie za takie pieniądze bez łaski dostaje się dużo i raczej na wypasie. Zapłacone w aplikacji 120zł. Może realnie tyle warte chociaż mało ryby, paluszek krabowy w takiej cenie to już gruba przesada. Porcja zupy miso nie ma nic wspólnego z porcją miso gdziekolwiek. Mam wrażenie, że aplikacja która służy w zamyśle twórców do sprzedaży tego co nie wyszło żeby się nie zmarnowało za ułamek ceny realnie tutaj to naciąganie klienta który kupuje takie coś w ciemno i dostaje towar mega przewartościowany. Nigdy więcej.
-
Mark Spetaliun ★☆☆☆☆
Dania z foodsi,zupa miso coś koszmarne, zero smaku. Sushi do przeżycia, ale ilość tak malutka, że nie chce mi się wierzyć że było to warte (do przeceny)246zł za opakowanie… nie polecam!! Pieniądze wyrzucone(121zl) waga suszi 1280 gram.
-
N850 K ★★★★★
Szczerze wydawało mi się, że skoro weganskie to będzie gorsze. Takie uprzedzenie. Zazwyczaj się to sprawdza i brakuje "tego czegoś" między milionem zamienników typowych potraw. A tu miłe zaskoczenie :) Sushi bardzo smaczne, nie mdłe a pełne smaku. Nie czuć, że brakuje tam ryby. Właśnie całe danie jest tak skomponowane, że człowiek zapomina, że do jego zrobienia nie ucierpiało kilka zwierząt :P Ogółem z całego serca polecam. Miło, smacznie i syto, dla vegan, jak i mięsożerców oraz każdego pomiędzy :)
-
Wiktoria Szymańska ★★★☆☆
Zamówione z to good to go.. ale czy faktycznie zestaw wart prawie 60 zł ?? Sushi może i ładnie wyglądało, ale smak średni.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres VegeSushi & PanSushi Praga?
VegeSushi & PanSushi Praga znajduje się przy Stefana Okrzei 24, Praga-Północ, 03-710 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do VegeSushi & PanSushi Praga?
Można skontaktować się z VegeSushi & PanSushi Praga pod numerem +48 575 000 134
Jak można dotrzeć do VegeSushi & PanSushi Praga?
Do VegeSushi & PanSushi Praga można dotrzeć, korzystając z poniższego linku