Profesjonalna i miła obsługa, Bardzo smaczne polecam każdemu! Na pewno jeszcze nieraz tam przyjdę.
Zdjęcia
Opinie
-
Maks p ★★★★★
-
Iwona Twardowska ★★★★★
Świetne miejsce, rolki sushi naprawdę pyszne i świeże. Duży i ciekawy wybór np z kurczakiem, łososiem, kimchi czy też krewetką w tempurze. Dodatkowo można kupić orzeszki wasabi lub obiad w słoiku na wynos np chana masala czy inne pyszne dania. Bardzo polecam, nie tylko dla podróżnych czekających na pociąg.
-
mateusz steinert ★★☆☆☆
Odwiedzam to miejsce bardzo często. Kilka razy w miesiącu a nawet się zdarzało ze kilka razy w tygodniu wiec mam się do czego odnieść. Rolki coraz mniejsze… Ryby coraz mniej w środku… Pojemniczki z sosami tez. Kiedyś było sporo a teraz dostaje się praktycznie pusty pojemniczek (dobrze ze chociaż sosu sojowego tak nie żałują). Zrobiło się bardzo ubogo. Wolałbym żeby podnieśli trochę ceny a trzymali poziom niż oszczędzali na tym i tracili klientów :/ Ale na dworcu jest taki przemiał ludzi ze i tak wyjdą na swoje cokolwiek by tam w tej rolce nie było.
-
Karol Lewandowski ★★★★★
Rolka złapana w biegu na pociąg, a wszedłem tylko po Pocky;) Sushi bardzo smaczne i świeże. Obsługa mega miła. Polecam i na pewno zagoszczę przy kolejnej okazji.
-
Mateusz Piotrowski ★★★★★
Mają bardzo smacznego flat white'a z dobrze spienionym mlekiem. Sushi też w porządku. Polecam łososia i krewetki.
-
Magdalena Motyka ★★★★★
Smacznie i zawsze świeże ! Polecam wszystkim rolki w sam raz a krewetka w tempurze genialna. Zawsze wracamy po więcej. Ceny adekwatne do produktu. A dziewczyny uśmiechnięte i serdeczne.
-
Naklockowani ★★★★☆
Fajnie, ze można kupić cos do jedzenia do pociągu. Rolki całkiem spore, niestety wasabi nie było ani trochę ostre.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Street Sushi Grab&Go?
Street Sushi Grab&Go znajduje się przy Zygmunta Słomińskiego 6B, 00-204 Warszawa, Polska
Jak można dotrzeć do Street Sushi Grab&Go?
Do Street Sushi Grab&Go można dotrzeć, korzystając z poniższego linku