Zamówienie z dostawą, czyli polowanie na jelenia. Niestety sushi marnej jakości; dwubarwny tuńczyk (już go bierze), ogólnie ryby/ krewetki wyglądają jak rozmrażane w wodzie, zwiotczałe i poszarzałe, zmacerowane. Ryż jak na stołówce pod koniec dnia. Ulepione niechlujnie. Rozumiem, że „wynosy” to sposób na życie, ale traktowanie klientów w ten sposób, to po prostu nieuczciwość. Nawet imbir był lekko przyschnięty, jakby zbierany z resztek. Odpowiedź restauracji: dziękujemy za opinię. Rozumiemy emocje. Bardzo nam przykro, że dostawa nie spełniła oczekiwań. Niestety utrudnienia w ruchu spowodowały wydłużony czas dostawy, a przez to nasze świeże produkty uległy degradacji, a że są tak wybitnie świeże, że najmniejsza nieświeżość odbiera im świeżość, wydały się nieświeże - w bigosie by Pan tego nie odczuł. Klienci stacjonarni płakali ze wzruszenia. Zapraszamy do osobistych odwiedzin, dziękujemy za 3 stówki.
Zdjęcia
Opinie
-
R Cz ★★☆☆☆
-
Oliwier ★★★★★
Świetne miejsce! Sushi świeże, pięknie podane i naprawdę smaczne — widać, że kucharze wkładają w to serce. Obsługa miła, szybka i pomocna, a sam lokal ma super klimat. Idealne na wypad ze znajomymi albo spokojny obiad. Na pewno wrócę — polecam każdemu!
-
Justyna L. ★★★★★
Bardzo poprawne sushi! Stosunek jakości do ceny bardzo dobry. Składniki świeże, duży wybór rolek, każdy znajdzie coś dla siebie. Ładnie podane, bardzo miła i sympatyczna obsługa. Polecam i na pewno wrócę;)
-
Floro OFFICIAL ★★★★★
Wyśmienite żarełko. Obsługa bardzo miła, niedługi czas oczekiwania. Gorąco polecam tą restauracje pozdrawiam.
-
Daniel Kierepka ★★★★★
Bardzo dobre sushi, świeże produkty, widać że chłopaki stawiają na dobrą jakość. Polecam i oby tak dalej, a będę stałym klientem
-
Kamil Brzeziński (Lord) ★★★★★
Zamówiłem dziś pierwszy raz zestaw Sylwestrowy. Nie zawiodłem się. Sushi świeże, smaczne i dobrze wyglądało. Będziemy wracać po nowym roku. Polecam!
-
Adrianna Kosmala ★★★★★
Serdecznie polecam zupę z łososiem ♥️ przepyszny bulion, bardzo fajne rolki w tempurze ♥️
-
Pan Wladca ★★★★★
Trafiłem tu dosyć przypadkowo. Niewiele się zastanawiając zamówiłem "zestaw miesiąca " Wszystko dokładnie, szybko, świeżo i co ważne smaczne. Jak na tak nie pozorny lokal jestem naprawdę pod wrażeniem, śmiało moge polecić i na pewno tu wrócę.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sushi One?
Sushi One znajduje się przy Bukowińska 12, Mokotów, 02-703 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Sushi One?
Można skontaktować się z Sushi One pod numerem +48 723 710 101
Jak można dotrzeć do Sushi One?
Do Sushi One można dotrzeć, korzystając z poniższego linku