Polecam serdecznie!
Opinie
-
Olga Kutyło ★★★★★
-
Łucja Witkowska ★★★★★
Pani Karolina jest paznokciową czarodziejką. :) Kiedy do niej trafiłam po raz pierwszy moje paznokcie były słabe, łamliwe i powykrzywiane. Okazało się, że to kwestia między innymi przesadnego piłowania. Pani Karolina wytłumaczyła mi jak to będzie wyglądać i ile może potrwać taki proces naprawczy. Zaufałam i teraz moje paznokcie same z siebie się tunelują, są mocniejsze i dużo łatwiej się dba o ich piękny kształt. Uwielbiam też to, że czy przyjdę z własną inspiracją czy kompletnie bez pomysłu Pani Karolina zawsze jest w stanie zaproponować mi gamę kolorystyczną czy wzór, dzięki któremu zawsze wychodzę z salonu z uśmiechem na twarzy i cieszę się swoimi paznokciami przez następne tygodnie. :)
-
Karolina Sikorska ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z usług. Super obsługa, a paznokcie trzymają się świetnie od wizyty do wizyty. Polecam.
-
Edyta Andrzejuk ★★★★★
Bylam-jestem bardzo zadowolona Profesjonalna obsluga,mila atmosfera SERDECZNIE POLECAM
-
Karo Tashi ★★☆☆☆
Pedicure, słabo, byłam raz i wróciłam z ładnymi paznokciami ale stopy były powieszchownie zrobione. Wynik taki, że muszę iść do innego salonu na poprawki. Obsługa miła. Czysto w środku. Ale trudno się odprężyć, na głośnikach radio i te wieczne reklamy.... a przecież taka wizyta w salonie to czasami dla kobiety jedyny moment na relaks i spokojny czas gdy ktoś zajmuję się Tobą.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Salon kosmetyczny?
Salon kosmetyczny znajduje się przy Grodziska, 05-840 Brwinów, Mazowieckie, Polska
Jak można dotrzeć do Salon kosmetyczny?
Do Salon kosmetyczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku