Opinie

  1. Katnikowski ★☆☆☆☆

    Kupuję tu zestawy miesiąca z odbiorem osobistym od kilku juz lat. Niestety, ale jakość bardzo sie pogorszyła i zauważyłem to juz jakiś czas temu, jednak sądziłem, że to tylko chwilowy przypadek był. Niestety dziś utwierdziłem się, ze to już taki standard się zrobił. Mianowicie: 1. Sushi rozpada się przy braniu pałeczkami, kiedyś było ładnie, ciasno zwinięte i kawałki dobrze się trzymały. Teraz sie rozrywa lub rozpada przy podnoszeniu. 2. Mam wrażenie, że nie jest przygotowywane na świeżo, ale z wyprzedzeniem na zapas co by potwierdzało rozpadanie sie sushi. Mam takie wrażenie, ponieważ gdy zamawiałem z odbiorem osobistym to powiedziano mi, ze za pół godziny będzie gotowe. Przyjechałem po 15tu minutach, wszyscy robiący sushi siedzieli przy stolikach, nikogo za barem, a mój zestaw miesiąca, który nie jest najmniejszy leżał już gotowy do odbioru. Trochę bylem zaskoczony, ze zanim przyszedłem w tak krótkim czasie juz wszystko było gotowe. Zazwyczaj takie rzeczy trwają dłużej. 3. Coraz mniejsze porcje. 4. Coraz mniej wasabi, ze nie starcza nawet dla dwóch osób. 5. Dziś dostałem tak mało imbiru, ze nawet na 1 osobę było za mało. Kiedyś bez problemu starczało na 2-3 osoby. 6. A cena coraz wyższa

  2. Michał Pietrzak ★★★★★

    Najlepsze sushi w Polsce. Wiele suszarni prowadzonych przez Japończyków, w tym ta jedna najbardziej znana w Warszawie, nie dorastają Gold-owi do pięt. Równie dobre jadłem tylko w dalekiej Azji. Słabą stroną tego biznesu jest lokal, więc jedzenie raczej tylko na wynos.

  3. rav-696 ★★★★★

    To miejsce to mistrzostwo. Przejrzysta karta menu. Sporo miejsca z parkowaniem. Jedzenie pyszne. Pyszny tatar z tuńczyka. Wszystko mega świeże. Pięknie. Pozdrawiam.

  1. Julia R ★★★☆☆

    Zestaw miesiąca wyglądał ładnie, choć po chwili zauważyliśmy, że kawałki mocno się zwęziły w przypadku futonaków. Nie dostaliśmy ani pałeczek ani sosów, a doliczacie sobie 10 zł za samo pakowanie na wynos. Zestaw był ogólnie w porządku, choć bardzo rozpadały się kawałki przy podnoszeniu. Wcześniej nie było takich problemów. Dodatkowo california maki były po prostu nie smaczne, w szczególności z wędzonym łososiem, gdzie rolka była cała warzywna, a na wierzchu była minimalna ilość i tak średniego w smaku łososia. Ilość ryżu w california czy w nigiri w stosunku do ryby to jakiś żart. Bardzo średnio tym razem Wam wyszło.

  2. Michal Przybyłowicz ★★★★★

    Pyszne,świeżutkie,rewelacyjne w smaku sushi. Dostawa bez opóźnienia.Polecam i będę korzystał częściej. Niestety zdjęcia nie zdążyłem zrobić bo sushi zniknęło baaaardzo szybko :-)

  3. Robert Romaniuk ★★★★☆

    Ciasny lokal ale rozumiem że z przeznaczeniem dań na wynos. Tatar z łososia wyśmienity, rolki również klasa, niestety rozczarowałem się zupą Tom-Yum, zbyt gęsta i intensywna aż odrzucało - powinna być bardziej rozwodniona.

  1. Piotr Nikończyk ★★★★★

    Sushi jak zawsze bardzo dobre. Już od wielu lat co miesiąc zamawiam zestaw miesiąca i zawsze jest OK. Znajomi polecają inne suszarnie ale zawsze jak próbowałem gdzie indziej to nie byłem zadowolony. Więc totalnie na maksa polecam Gold Sushi Bielany!!

  2. Łukasz Wrzoskiewicz ★★★☆☆

    Rolki smaczne. Cena do jakości na pewno na plus. Zupy przeciętne, sashimi to nieporozumienie. Zamawiałem często z tego miejsca ale po ostatnim zamówieniu już nie mam zamiaru. Postawienie za barem opryskliwej, aroganckiej i bez kultury Elizy (a przynajmniej takie imię widniało na paragonie), nie było w mojej opinii dobrym posunięciem. Suszarni z podobnymi cenami i jakością jest na pęczki i żeby zjeść smaczne sushi nie trzeba oglądać i słuchać wrednej małolaty.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres GOLD SUSHI BIELANY?

GOLD SUSHI BIELANY znajduje się przy Heroldów 19 b, Bielany, 01-991 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do GOLD SUSHI BIELANY?

Można skontaktować się z GOLD SUSHI BIELANY pod numerem +48 224 981 832

Jak można dotrzeć do GOLD SUSHI BIELANY?

Do GOLD SUSHI BIELANY można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements