Najlepsze pierogi z mięsem!!!! Jadłam dużo dan i wszystkie godne polecenia. Ceny bardzo przystępne!!!
Zdjęcia
Opinie
-
Magda Mmp ★★★★★
-
Zaneta FRELKOWSKA-BUJAK ★★★★★
Przepyszne jedzenie na trasie. Flaki najlepsze jakie jadłam. Kotlet schabowy polecam w 100%. Tak samo rosół z ręcznie wyrabianym makaronem.
-
Piotr Tarnowski ★★★★☆
Byłem na weselu,dobre jedzenie, ale szkoda, że miejsce odcięte od eski. Super obsługa, naprawdę genialna. Pokoje, średnie, ale rozumiem
-
Hubert Czajka ★★★★☆
Byłem przejazdem i miło mnie zaskoczł. Tak jak czystością w pokojach tak jak i smaczną kuchnią. Uważam że jak na hotel przy drodze, niedaleko Warszawy, jest ok.
-
Krzysiek Anczarski ★★★★★
Byliśmy z żoną na obiedzie. Smacznie i duże porcje do ceny. Pozdrawiamy obsługę a pierożki zabrane do domu szybko znikły na kolację.
-
sharon210393 ★★★★★
W hotelu zatrzymaliśmy się z przypadku - jechaliśmy z naszym rocznym dzieckiem i zepsuło nam się auto w tej miejscowości w pierwszy dzień świąt. Po telefonie do hotelu i wyjasnieniu sytuacji, Pani Właścicielka na drodze wyjątku przyjęła nas i wynajęła nam pokój - jestem wzruszona tym gestem! Pokój bardzo ładny, nowoczesny. Komfortowa łazienka, małżeńskie łóżko, jedynie odrobine chłodno, ale nie zimno. W restauracji pyszne jedzenie, bardzo duże porcje i w dobrej cenie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu :) I serdecznie dziękujemy za okazaną nam pomoc.
-
Krzychu ★★★☆☆
Pokój dostałem służbowo, w pokoju jest zimno, ogrzewanie podłogowe, bez możliwości regulacji, spać trzeba w bluzie bo pokój jest wyziębiony, już czuje wyziębione zatoki, po zwróceniu uwagi obsługa twierdzi, że jej jest ciepło, "na dole są grzeniki" więc nie widzi problemu :). W pokoju zagrzało się dopiero za 2 dni. Cena 250zl za dobę to nie jest cena żeby oszczędzać na ogrzewaniu. Dodam, że średnio kilka razy w miesiącu śpię w różnych hotelach i takie warunki zdarzyły mi się jeszcze tylko raz. Jedzenie w Restauracji smaczne, pokoje przstronne i czyste, śniadanie ujdzie, da się najeść, ale wolę szwedzki stół. Zasięg WI Fi słaby, na speed test prędkość 8 MB, . Lokalizacja przy drodze S17 w pokoju od drogi słychać ruch, latem pewnie uciążliwe.
-
Iwona Łangowska-Szczotka ★★★★★
Bardzo dobrze wyciszone pokoje - pomimo odbywającej się studniówki w trakcie naszego pobytu - w pokojach cisza i spokój - polecam !
-
tom tom ★★★☆☆
Hotel ogólnie przyjemny pokój mały ale czysty wygodne łóżko tu wszystko ok ale tv nie działa praktycznie nie odbiera żadna stacja a jeśli już coś złapie to po chwili się wiesza, najbardziej zaskoczyło mnie śniadanie które miałem wykupione, wchodzę rano do restauracji Pani pyta co będę jadł na śniadanie, zazwyczaj jest Szwedzi stół przynajmniej do tej pory tak miałem a tu nie trzeba coś wybrać ale nie wiadomo co jest więc pytam a Pani odpowiada mi że może zrobić mi jajecznicę na maśle, jajecznicę na boczku, jajecznicę na szynce i jajecznicę na kiełbasie..... wybrałem jajecznicę... Dostałem do tego trzy plastry szybki trzy plastry pomidora trzy plastry sera ... Pani bardzo miła żeby nie było ale dla mnie taka forma śniadania wogóle się nie sprawdza
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hotel Ostoja?
Hotel Ostoja znajduje się przy Leśna 1, 08-440 Lipówki, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hotel Ostoja?
Można skontaktować się z Hotel Ostoja pod numerem +48 256 856 100
Jak można dotrzeć do Hotel Ostoja?
Do Hotel Ostoja można dotrzeć, korzystając z poniższego linku