Miejsce godne polecenia, świetny klimat, bardzo fajna obsługa i dobre sushi. Będziemy wracali testować kolejne zestawy. Mogę śmiało polecić!
Zdjęcia
Opinie
-
Rafał K. ★★★★★
-
Łukasz Kain ★★★★★
Mały ale ładny lokal, świetna muzyka leci, bardzo miły klimat. Obsługa jak najbardziej ok. Bogate menu, spory wybór, nawet zestawy dla dzieci. Zamówiliśmy zestaw Zume oraz jeden zestaw dla syna. Świetne, świeże, dobre kompozycje, nawet wizualnie robi robotę. Jeszcze skusiliśmy się na deserki, też bardzo udane.
-
Karol Konstanty ★★★★★
Bardzo ładnie sporządzone menu, zawiera opis i zdjęcie każdej potrawy. Miła i sprawna obsługa. Stylowo urządzony lokal. A dania przepyszne, uczna dla wzroku i podniebienia. Szczerze polecam każdemu kto już jadł i kto dopiero chce spróbować sushi, to będzie idealny wybór.
-
Marcin M ★★★★★
Jestem laikiem w Sushi, zaczynam poznawać tą kuchnie - dla pyszne, świeże. Bardzo mi smakuje, zamówiłam z innego źródła dla sprawdzenia - rownież smażone i pieczone - bez porównania wygrywacie !!
-
Luiza Alicja Grous ★☆☆☆☆
Niestety smak bardzo podrzędny, awokado brązowe co świadczy tylko o braku świeżości. Nasze rolki jako amatorów po kursie Sushi wyglądały dużo lepiej niż te. Wizualnie klapa, w smaku również. Niestety wiele rzeczy do poprawy.
-
nolbex ★★★★☆
W mojej ocenie ryż, jest największym atutem restauracji. Idealnie zbilansowany smak zaprawy oraz idealnie przygotowany ryż. Niestety jak dla mnie kiepskie zestawy i mało urozmaicone rolki (np. rolka w tomago tylko jeden rodzaj do wyboru) i za to odejmuje gwiazdkę.
-
Giovanni Marra ★★★☆☆
Ceny coraz wyzsze a zestawy ubozsze. Bierzemy zawsze ten sam zestaw i niestety z zamowienia na zamowienie widzimy znaczace pogorszenie, ostatnio zamiast hosomakow z tunczykiem pojawily sie hosomaki z tykwa…menu na pyszne pl nieuaktualnione
-
Monika Węglarz ★★★★★
Zdecydowanie najlepsze sushi, jakie kiedykolwiek jadłam! Chodzimy tam co dwa tygodnie w piątek od 4 lat i jeszcze nigdy się nie zawiedliśmy. Pyszne sushi, świetna, miła obsługa, a ceny w porównaniu do innych miejsc, w których jadłam sushi, bardzo przystępne. Na dodatek za uzbieranie 10 pieczątek, dostaje się rabat w postaci 50 zł. Pracują tam bardzo kreatywni sushi masterzy! Wymyślają sushi, których nie ma w menu i przyznam szczerze, że nigdy by mi nie przyszło do głowy, że niektóre połączenia składników mogą być tak fantastyczne. Polecam mocno każdemu, na pewno się nie zawiedzie :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sushi Zume Tarchomin?
Sushi Zume Tarchomin znajduje się przy Strumykowa 14, 03-138 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Sushi Zume Tarchomin?
Można skontaktować się z Sushi Zume Tarchomin pod numerem +48 785 252 525
Jak można dotrzeć do Sushi Zume Tarchomin?
Do Sushi Zume Tarchomin można dotrzeć, korzystając z poniższego linku