Trochę byłam zaskoczona stosunkiem do klienta. Pomyliły się pani kelnerce wszystkie składniki ramenu, w końcu dostaliśmy totalnie inna zupę niż myśleliśmy, w sumie prawie nic z tego o czym mówiła kelnerka tam nie było, i musieliśmy jeść nie to czego oczekiwaliśmy za dość spore pieniądze. Nie dostaliśmy żadnej zniżki, a jedzenie smakowało tak sobie.
Zdjęcia
Opinie
-
Fidan Badalova ★★☆☆☆
-
matt damon ★☆☆☆☆
Najsłabsze sushi jakie jadłem,dopłata do wasabi oraz imbiru , wasabi suche i bez smaku. Sushi małe i naprawdę niesmaczne. Sos sojowy w małych buteleczkach bardzo słony. Nie polecam .szkoda pieniędzy. Jedynie obsługa stara się być miła
-
Michał Stawasz ★★★★★
Masami Sushi to prawdziwa uczta dla zmysłów! Każde danie wygląda jak małe dzieło sztuki i smakuje jeszcze lepiej. Świeże składniki, perfekcyjnie zbalansowane smaki i estetyka podania zasługują na najwyższe noty. Obsługa niezwykle miła, a klimat lokalu sprzyja relaksowi i cieszeniu się posiłkiem. Polecam wszystkim, którzy kochają sushi na najwyższym poziomie! Na pewno tu wrócę.
-
Wojtek Szymankiewicz ★★★★★
Nieduży lokal Masami Sushi i Ramen by Masami, oferujący zarówno Sushi jak i dania kuchni azjatyckiej, włączając Ramen. Zamówiłem jeden z dwóch rodzajów Ramen w wersji Vege - Vege Shitake Ramen. Smaczna zupa z grzybami shitake i wieloma dodatkami.
-
Maciej Grzybek ★☆☆☆☆
Wiele razy zamawiany zestaw 100 szt. Tym razem sushi okazało się po części zepsute. W niektórych rolkach wyczuwalny posmak i woń "alkoholu" , czego nie dało się zjeść. Prawdopodobnie grzyby były sfermentowane. Rolki rozpadające się, niedbale zwinięte. Zawsze 5 niestety tym razem 1 i to naciągane ....
-
Lukasz K ★★★★★
edit: Generalnie co zamówię tu sushi lub przyjdę z wizytą to zawsze jestem zadowolony. dzisiaj trochę braków z menu, ale zupka miso smaczna, sushi smaczne... Ramen ok, dużo dodatków, dobry bulion, makaron lekko do poprawy. Do zestawu sushi dostaliśmy w gratisie rolkę z rybą maślaną. Sushi też ok, bywają lepsze ale nie ma się do czego doczepić. Obsługa bardzo sympatyczna.
-
Łukasz Chojecki ★★★★★
Dzis postanowilismy sprobowac cos nowego, padlo na Ramen (z wolowina drugi z Kurczakiem) jako ze byl to nasz pierwszy Ramen brak mozliwosci porownania. Danie bylo bardzo dobre smaczne mieso w obu przypadkach delikatne, rozplywajace sie w ustach. Porcja duza, czas na zamowienie ok 15min jak najbardziej polecam ;)
-
Piotr ★★★★★
Zdecydowanie polecam super obsługa pyszne jedzenie organizowaliśmy urodziny dla córki i tu mile zaskoczenie zrobiono tort z sushi Jeszcze raz dziękuję Wam za tak miłą obsługę. Napewno będziemy Was odwiedzać
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Masami Sushi?
Masami Sushi znajduje się przy Odkryta 4, Białołęka, 03-130 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Masami Sushi?
Można skontaktować się z Masami Sushi pod numerem +48 660 345 325
Jak można dotrzeć do Masami Sushi?
Do Masami Sushi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku