Znamy i korzystamy z Sushi Zushi od kilkunastu lat. To solidna firma ale zawsze oddział na Sadybie trochę odstawał jakościowo - chociaż obsługa była zawsze dobra. Wczorajsza wizyta niestety zakończyła się ostrą biegunką u całej rodziny - wydawało nam się że Tatar był nieświeży ale przez przyprawy ciężko było ocenić, więc nie oddaliśmy. Dodatkowo zamówiliśmy rolki bez sera a dostaliśmy z serem - wprawdzie po zwróceniu uwagi dostaliśmy nowe bez problemu ale przy 3-4 stolikach takie pomyłki nie powinny się zdarzać. Największym jednak problemem jest to że ze względu na zatrucie tatarem z tuńczyka cała rodzina się źle czuje.
Zdjęcia
Opinie
-
Amadeusz Krol ★★★☆☆
-
yznw ★★★★★
szukałem sushi bo jestem dość wybredną osobą, zaskoczyłem się bardzo. nie dość że sushi TOP to jak kelner tak samo sushi master naprawdę robią dobrą robotę. będę wracał!
-
klaudia pilarczyk ★★★★★
Wyjątkowe sushi jedzone na miejscu w restauracji! Zamówiłam wcześniej, a po przyjściu wszystko czekało świeże, pięknie podane i perfekcyjnie przygotowane. Smak fantastyczny — składniki najwyższej jakości, rolki idealnie zrobione, a atmosfera w lokalu bardzo przyjemna. Świetne miejsce, do którego z przyjemnością wrócę!
-
Aleksandra Kalbarczyk ★☆☆☆☆
Absolutny skandal. Po godzinie od zamówienia, opłaconego wcześniej nie mieliśmy żadnej informacji o tym kiedy dostaniemy zamówienie - zadzwoniliśmy, żeby zapytać i otrzymaliśmy informację że nie widzieli wcześniej naszego zamówienia i dopiero będą je robić (w tle było słychać że jeden z panów mówi że nie ma już kierowców) - faktycznie dostaliśmy zamówienie - tylko że z pomylonymi rolkami (zamiast california dostaliśmy futomaki), w których zamiast 8 sztuk było 6, a dodatkowo zostały zrobione „na odwal się” - były tak rozwalone że nie było jak ich zjeść. Skandal!!!
-
Anna M ★★★★★
Zawsze jestem zachwycona jakością w tej restauracji sushi! Dania są zawsze przepyszne, świeże i pięknie podane. Szczególnie polecam tatara z łososia, który skradł moje serce i nie ma nigdzie lepszego na świecie! Ostatnio próbowałam autorskiej rolki sushimastera z wołowiną na wierzchu i krewetką w środku – była wyśmienita! Bardzo polecam! Obsługa jest przemiła, pomocna i chętna do doradzenia. Zawsze chętnie wracam!
-
Agnieszka Matyszewska ★★★★★
Dziękuję kierownikowi restauracji za okazanie sympatii i pomoc w problematycznej sprawie. Czasem wystarcza dobre chęci, dziękuję:)
-
Agnieszka Zocholl ★☆☆☆☆
To co się dzieje z dostawą przez pyszne to żarty, jeśli ktoś ma czas i chce czekac 3 godziny na dostawę to idelne miejsce. Jedzenie samo w sobie jest pyszne, ale zamawiać nie polecam. Brak szacunku dla czyjegoś czasu i pieniędzy.
-
Mikolaj ★☆☆☆☆
Lepsze niż ruletka. Przez ostatni rok wielokrotnie zdażyło mi się złożyć zamówienie na Lunch Box'y. Ryby i dodatki są smaczne i dobrej jakości. Niestety, zamawiając lunch nie mam pewności co otrzymam. Na przełomie kilku ostatnich zamówień boxa z kurczakiem - dostałem: kaczkę, małe kawałki kurczaka, duże kawałki kurczaka z sosem, małe kawałki kurczaka z sosem. Mowa tu wyłącznie o dostawie. Niestety, małe kawałki kurczaka są suche i ciężko je jeść bez sosu, który raz jest, raz nie ma. To był ostatni raz kiedy zamówiłem tu lunch, ponieważ wolę mieć pewność, że dostanę to za co płacę. Byłoby więcej gwiazdek, gdyby ta sytuacja miała miejsce tylko 1 raz. (na lewym zdjęciu - to co dostałem - 4 małe kawałki - brak sosu) (na prawym zdjęciu, które pochodzi z menu - dużo małych kawałków - sos)
-
Bartosz Kuczborski ★★★★★
Jeśli lubisz sushi, to tu się na pewno nie rozczarujesz. Bardzo duże menu, dużo pojedynczych talerzyków, ale i całe gotowe menu do wyboru. Na pewno warto spróbować zestawów z grillowanymi rybami. Latem można i warto usiąść w ogródku. Obsługa bardzo sprawna i miła. Wypić można również japońskie wino śliwkowe, oraz różne piwa. Również japońskie. Dodatkowo warto spróbować lody matcha. Duże porcje i super smak. Polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sushi Zushi?
Sushi Zushi znajduje się przy Powsińska 31, Mokotów, 02-903 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Sushi Zushi?
Można skontaktować się z Sushi Zushi pod numerem +48 222 950 506
Jak można dotrzeć do Sushi Zushi?
Do Sushi Zushi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku