Opinie

  1. Scott Landon ★★★★☆

    Hmm, naprawdę ciężko wystawić opinie bo jedzenie bardzo nierówne! Aż dziwne że z tego samego miejsca. Rolka z cheddarem i rolka na gorąco z krewetka sztos, 10/10, przepyszne. Zupa boska! Ale „tradycyjne” „zwykłe” rolki, hosomaki z awokado i futomaki z surimi okropne, jedne z gorszych jakie jadłam. Ogromny szok. Na pewno wrócimy na te gorące rolki, ale popracujcie nad klasyką Please.

  2. Alex Girder ★★★★★

    Rewelacja! Super sushi "Zestaw numer 3". I był przepyszny! Obsługa w restauracji jest super, nawet oddali nasze zamówienie o 30 min wcześniej. Wszystko bardzo spodobało się. P.S dostaliśmy też malutki prezencik od restauracji ☺️. I byliśmy z niego bardzo zadowoleni. No 10/10! Polecam!

  3. Konrad Mroczko ★★★☆☆

    Bardzo mało ryby w rolkach. To takie sushi co ładnie wygląda i dobrze się je nasączone w sosie, z wszystkimi dodatkami jakimi są okraszone. Ale jeśli chcesz zjeść dobre sushi z dobrą rybą to niestety nie tu. Na zdjęciach uramaki z łososiem i z węgorzem, plasterki są milimetrowej grubości. Rozczarowanie.

  1. Luba Prokopets ★★★★★

    Zamówiłam sushi przez aplikację Wolt o 23, kiedy zostaje niewiele opcji do wyboru. Dostałam najpyszniejsze sushi ze wszystkich, które próbowałam w Warszawie! Smak jest absolutnie dopracowany, nieoczywisty i wspaniały, najświeższa ryba, bardzo ładna prezentacja nawet w opakowaniu na wynos. Brawo!!!

  2. Krystian W ★★★★★

    super miła obsługa, sushi genialnie udekorowane i pyszne, jako dodatek dostałem jeszcze ostre prażynki, pychaaa, polecam ❤️

  3. Антон Бабий ★★★★★

    W końcu znalazłem miejsce gdzie chce mi się wrócić! Polecam Kosmoryba! Zamawiałem 2 razy dostawę, pycha! A teraz już można zjeść na miejscu w klimatycznym warszawskim pasażu wileńskim:) Mają nie tylko sushi a również azjatycki smaki. Zupa Pho do polecenia! Rolka z gruszką i łososiem też!

  1. Ewa Adamska ★★★★★

    Sushi dla osób, które "jedzą oczami" ;) pięknie podane w boxie na wynos, do tego smaczne i świeże z fajnymi dodatkami - jadłam Bento lunch nr 3. Gratis: paczuszka chrupek z chili. Polecam :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kosmoryba Sushi?

Kosmoryba Sushi znajduje się przy Targowa 66a, Praga-Północ, 03-727 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kosmoryba Sushi?

Można skontaktować się z Kosmoryba Sushi pod numerem +48 577 458 553

Jak można dotrzeć do Kosmoryba Sushi?

Do Kosmoryba Sushi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements