Opinie

  1. Maria Savchenko ★★★★★

    Bardzo spodobało mi się sushi – świeże, smaczne i dobrze przygotowane. Szczególnie chcę podkreślić świetny stosunek jakości do ceny: za rozsądną kwotę można dostać naprawdę dobre sushi. Na pewno zamówię ponownie!

  2. Władek Władek ★★☆☆☆

    Ludzie, którzy zamawiają sushi z dowozem z tego miejsca… Chyba musicie kiedyś tam wpaść i zobaczyć, w jakich warunkach to wszystko powstaje. Aż strach patrzeć. Gdzie jest sanepid?

  3. Rafal Kanarek ★☆☆☆☆

    Kuszącym może być bliskość przystanku tramwajowego i pozorna szybka dostępność jedzenia, które jest gorszej jakości niż marketowe sushi o których nic dobrego nie można powiedzieć. Obsługa miła, smród w środku i to chyba tyle, by wam odradzić ten kuszący łatwą dostępnością lokal.

  1. Monika Paprocka ★★★☆☆

    Zestaw Fantazja 1+1. Razem 109zl 36szt. Jaka cena taka jokość…Najgorsza rolka uromaki obłożona serem żółtym. Drugi raz bym nie zamówiła na pewno. Nie polecam! Zamówione z Ubereats o 17 dotarło o 19:45. Po odpowiedzi właściciela dodaje gwiazdek bo faktycznie może ten zestaw nietrafiony. Aczkolwiek futomak z łososiem pieczonym to klasyczna rolka, a ta też nie smakuje.

  2. Radek Redel ★★★★★

    Zamówiłem sushi przez Uber Eats. Ze względu na dosyć niską cenę nie spodziewałem się niczego bardzo dobrego. Myliłem się. W sushi nikt nie żałował ryby, zajmowała ona w zasadzie połowę jak nie więcej rolki. Futomaki takie jak być powinny. Zaskoczyły mnie za to uramaki z wakame na górze, świetne połączenie. Zdecydowanie zamówię jeszcze raz w przyszłości.

  3. Marcin G ★★★☆☆

    Wziąłem promocyjny zestaw Fantazja, który był do bólu poprawny, nijaki i go nie polecam. Sushi smakują praktycznie tak samo, niezależnie od rolki. Pieczona ryba i nijakość. Ryż ugotowany poprawnie, ale brak mu smaku. Gdyby to nie była promka 1+1 to chyba bym odesłał.

  1. Татьяна Литвинова ★★★★★

    Zamówiłam dziś z Uber eats dostawę. Czekałam długo, ale to jest normalne (sobota i duży ruch mają). Ale warto było czekać! Bardo miły dostawca. Sushi smaczne i bardzo fajnie wyglądają. Dużo jest rodzajów rolek, które w innych suszarniach nie znajdziesz. Ceny też spoko. Tak że polecam ! :)

  2. Wojciech F ★★★★★

    Również wziąłem zestaw za 19,99 i muszę szczerze powiedzieć że był dobry. Oczywiście nie było to "nie wiadomo co", ale był znacznie lepszy niż oczekiwałem. Tym bardziej dziwią mnie opinie poprzedników którzy pomimo dobrego zestawu w super cenie doszukują się jeszcze problemów. Na pewno skorzystam niebawem z regularnej oferty!

  3. Paula Bogusiewicz ★★★☆☆

    Sushi całkiem dobre. Kupione poprzez aplikację Foodsi i tu mam mieszane uczucia, bo ilość pokazana na zdjęciu na pewno nie odpowiada deklarowanej przez sprzedającego pierwotnej wartości paczki.

  1. mlodybiedny artysta ★☆☆☆☆

    Nigdy jeszcze nie jadłam gorszego sushi :D niedogotowany ryż, dziwny posmak, rozpadające się rolki - a to wszystko w jednym zamówieniu.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sushi Siema?

Sushi Siema znajduje się przy Grochowska 256, Praga-Południe, 04-398 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sushi Siema?

Można skontaktować się z Sushi Siema pod numerem +48 573 555 564

Jak można dotrzeć do Sushi Siema?

Do Sushi Siema można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements