Bardzo spodobało mi się sushi – świeże, smaczne i dobrze przygotowane. Szczególnie chcę podkreślić świetny stosunek jakości do ceny: za rozsądną kwotę można dostać naprawdę dobre sushi. Na pewno zamówię ponownie!
Zdjęcia
Opinie
-
Maria Savchenko ★★★★★
-
Władek Władek ★★☆☆☆
Ludzie, którzy zamawiają sushi z dowozem z tego miejsca… Chyba musicie kiedyś tam wpaść i zobaczyć, w jakich warunkach to wszystko powstaje. Aż strach patrzeć. Gdzie jest sanepid?
-
Rafal Kanarek ★☆☆☆☆
Kuszącym może być bliskość przystanku tramwajowego i pozorna szybka dostępność jedzenia, które jest gorszej jakości niż marketowe sushi o których nic dobrego nie można powiedzieć. Obsługa miła, smród w środku i to chyba tyle, by wam odradzić ten kuszący łatwą dostępnością lokal.
-
Monika Paprocka ★★★☆☆
Zestaw Fantazja 1+1. Razem 109zl 36szt. Jaka cena taka jokość…Najgorsza rolka uromaki obłożona serem żółtym. Drugi raz bym nie zamówiła na pewno. Nie polecam! Zamówione z Ubereats o 17 dotarło o 19:45. Po odpowiedzi właściciela dodaje gwiazdek bo faktycznie może ten zestaw nietrafiony. Aczkolwiek futomak z łososiem pieczonym to klasyczna rolka, a ta też nie smakuje.
-
Radek Redel ★★★★★
Zamówiłem sushi przez Uber Eats. Ze względu na dosyć niską cenę nie spodziewałem się niczego bardzo dobrego. Myliłem się. W sushi nikt nie żałował ryby, zajmowała ona w zasadzie połowę jak nie więcej rolki. Futomaki takie jak być powinny. Zaskoczyły mnie za to uramaki z wakame na górze, świetne połączenie. Zdecydowanie zamówię jeszcze raz w przyszłości.
-
Marcin G ★★★☆☆
Wziąłem promocyjny zestaw Fantazja, który był do bólu poprawny, nijaki i go nie polecam. Sushi smakują praktycznie tak samo, niezależnie od rolki. Pieczona ryba i nijakość. Ryż ugotowany poprawnie, ale brak mu smaku. Gdyby to nie była promka 1+1 to chyba bym odesłał.
-
Татьяна Литвинова ★★★★★
Zamówiłam dziś z Uber eats dostawę. Czekałam długo, ale to jest normalne (sobota i duży ruch mają). Ale warto było czekać! Bardo miły dostawca. Sushi smaczne i bardzo fajnie wyglądają. Dużo jest rodzajów rolek, które w innych suszarniach nie znajdziesz. Ceny też spoko. Tak że polecam ! :)
-
Wojciech F ★★★★★
Również wziąłem zestaw za 19,99 i muszę szczerze powiedzieć że był dobry. Oczywiście nie było to "nie wiadomo co", ale był znacznie lepszy niż oczekiwałem. Tym bardziej dziwią mnie opinie poprzedników którzy pomimo dobrego zestawu w super cenie doszukują się jeszcze problemów. Na pewno skorzystam niebawem z regularnej oferty!
-
Paula Bogusiewicz ★★★☆☆
Sushi całkiem dobre. Kupione poprzez aplikację Foodsi i tu mam mieszane uczucia, bo ilość pokazana na zdjęciu na pewno nie odpowiada deklarowanej przez sprzedającego pierwotnej wartości paczki.
-
mlodybiedny artysta ★☆☆☆☆
Nigdy jeszcze nie jadłam gorszego sushi :D niedogotowany ryż, dziwny posmak, rozpadające się rolki - a to wszystko w jednym zamówieniu.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sushi Siema?
Sushi Siema znajduje się przy Grochowska 256, Praga-Południe, 04-398 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Sushi Siema?
Można skontaktować się z Sushi Siema pod numerem +48 573 555 564
Jak można dotrzeć do Sushi Siema?
Do Sushi Siema można dotrzeć, korzystając z poniższego linku