Opinie

  1. P Kam (stoneski81) ★★★★★

    Fajna spokojna atmosfera, kameralnie, no i przede wszystkim sushi super jakość!

  2. Katarzyna Wójcik ★★★★★

    Trafiliśmy pierwszy raz ale z polecenia i jesteśmy zachwyceni! Lokal kameralny i z klimatem, sushi prze-pyszne, naprawdę zgrabnie zbalansowana ilość ryżu do rybki, no palce lizać! Zestawy pięknie podane, są naprawdę spore, bez problemu wzięliśmy też pół na wynos. A na dodatek, dla szczęśliwych - można się natknąć na słodką akitę właściciela!

  3. Mad Mat ★★★★★

    Restauracja warta polecenia. Sushi bardzo smaczne. Przygotowane perfekcyjnie z największą dbałością o szczegóły. Za każdym razem ryż jest idealny. Ze wszystkich dotychczasowych restauracji sushi Trójmiasta i Warszawy, ta jest przez nas oceniana najwyżej i najchętniej odwiedzana. Za walory smakowe i przyjemny klimat wewnętrza 5 gwiazdek. Kolejne 5 za bardzo miłe podejście zespołu pracującego w restauracji, a przede wszystkim życzliwość i pasję z jaką opowiada o sushi właściciel. Jego tytuły i dyplomy zawieszone na ścianie są potwierdzeniem mojej opinii. Z pewnością dalej regularnie będziemy odwiedzać to miejsce.

  1. Anna Gutowska ★★★★★

    Mieliśmy z mężem okazję kolejny raz odwiedzić to miejsce po sąsiedzku. Za każdym razem jesteśmy zadowoleni ze smkau i jakości. Przepyszne, dokładnie zrobione, pięknie podane sushi. Pełen profesjonalizm w wykonaniu i podejściu do gości. Jak dotąd najlepsze sushi, jakie jadłam :) Polecam zestaw Salmon.

  2. Jennet Arshimova ★★★☆☆

    Kiedyś ulubiona restauracja, ale niestety, sushi się rozpadają, krążki są coraz mniejsze, różnych rozmiarów i wysokości, bardzo dużo ryżu. W California sushi duży kawałek awokado i bardzo mały kawałek łososia. Pan w restauracji chyba jest bardzo zmęczony i przez to był niemiłym. Mam nadzieje że jednak to się poprawi bo chcielibyśmy wracać do Państwa.

  3. Weronika ★★★★★

    Przepyszne rolki sushi i zupa kimchi. Doskonały smak j jakość w przystępnej cenie. Bardzo miły właściciel z pasją i nowymi pomysłami. Warto przekonać się samemu. Ja z pewnością wrócę.

  1. gmz ★★★★★

    Świetne sushi! Jedno z najlepszych w Warszawie, choć bardzo niepozorne miejsce. Przepięknie podane (warto zamówić na imprezę). Już sam wygląd cieszy oko. Zestaw dla 4 osób - 54 sztuki i herbata - 305 zł. Największą wartością tego miejsca jest jego szef. Człowiek z pasją, przepięknie mówiący po polsku, który wraz ze swoim zespołem nie tylko robi świetne sushi, ale też pomaga biednemu człowiekowi kupując od niego książki, czego byłem świadkiem. Polecam to miejsce i daję 5 gwiazdek, bo uważam, że ma potencjał do dalszego rozwoju. Dlaczego? Bo dobre sushi robi się tam przede wszystkim dla ludzi, a nie dla pieniędzy. Polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Premium sushi & More?

Premium sushi & More znajduje się przy Dereniowa 2, Ursynów, 02-776 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Premium sushi & More?

Można skontaktować się z Premium sushi & More pod numerem +48 888 888 286

Jak można dotrzeć do Premium sushi & More?

Do Premium sushi & More można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements