Korzystam tylko z sushi na wynos i nie mam złych doświadczeń. Sushi vege bardzo smaczne, dostawa zawsze na czas a gdy odbieram osobiście zamówienie już na mnie czeka. Obsługa może nie jest mdlącosłodka, ale uprzejma. I zawsze zamawiam przez stronę restauracji, unikam pośredników
Zdjęcia
Opinie
-
Katarzyna Gątkiewicz ★★★★★
-
Jasmina ★☆☆☆☆
Zamówiliśmy sushi burgery teriyaki. Strasznie małe porcje, ryba śmierdząca, a teriyaki nawet nie było. suche burgery bez sosów, nawet sojowego. Za dwa male burgery którymi nawet nie można się najeść zapłaciliśmy 120 zł. tragedia, odradzam. zamawialiśmy przez pyszne pl
-
Maria M ★☆☆☆☆
Weszłam na stronę lokalu, żeby zobaczyć opinie i nie jestem zaskoczona. Podobnie jak inne osoby wcześniej, odradzam korzystania z aplikacji typu Foodsi/Too Good To Go w tym lokalu. Sprzedający był opryskliwy i zwracał się do mnie z kompletnym brakiem szacunku. Pojawiło się zamieszanie z godzinami odbioru, odbiór był zaznaczony w aplikacji do godziny 20:00 najpóźniej, Pan potrzebował uprzedzenia i powiedział, że najwcześniej będzie gotowe o 21. Nie zgadzało to się z godzinami odbioru w aplikacji. Ja rozumiem, że Pan ma dużo pracy i być może wina leży po stronie ustawień odbiorów i nieblokowania późnych rezerwacji w aplikacji, ale zawsze warto rozmawiać w sposób kulturalny i traktować ludzi z szacunkiem. Do lokalu już nie wrócę ani przez żadną z aplikacji, ani stacjonarnie.
-
Kasia ★☆☆☆☆
Ostrzegam wszystkich — nie dajcie się nabrać na to w Glovo. Jeśli nie chcecie pić czegoś, co tylko udaje matchę, i jeść produkty wątpliwej jakości — omijajcie to szerokim łukiem. Cena w żadnym wypadku nie odpowiada jakości. Spójrzcie, jak powinna wyglądać prawdziwa matcha, a jak to, co mnie przysłali. Mochi też bez komentarza — nie warto tracić ani pieniędzy, ani czasu. Bądźcie czujni i wybierajcie sprawdzone!
-
Kasia Mazurek ★★★★★
jedno z najlepszych sushi jakie jadłam. wszystkie składniki były świeże, ogórek. chrupał pod zębami, ryba rozpływa się w ustach. szczególnie polecam zestawy obiadowe- za niedużą cenę można dostać coś naprawdę dobrego:)
-
Adam Grzegorczyk (Gonzo) ★★★★★
Obłędnie dobre. Zamówiłem zestaw speed meeting premium. Porcja jest ogromna w sam raz dla dwóch osób albo na dwa razy. Składniki ledwo mieściły się w pudełku. Dużo imbiru i wasabi. Wszystko bardzo smaczne i bardzo świeże. Obsługa na miejscu rewelacyjna, bardzo pomocna i w stałym kontakcie z klientem.
-
Michał Wrochna ★★★★★
Byłem z Finebite, w tej restauracji i jestem zachwycony, oczywiście lokal mały, ale to w sam raz żeby wejść szybko zjeść i iść dalej. Panowie podają danie w mniej więcej 10min - bardzo szybko. No a jedzenie kosmos dobre, składniki świeże, a połączenia smakowe bomba. Nie raz jeszcze tu zjem.
-
Pelasia P ★★★★★
Super obsługa. Pyszne jedzenie. Pieknie podane. Jakość pierwsza klasa. Napewno wrócimy. Sushi mega i warzywa w tempurze. Polecamy!!!!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres VegeSushi by PanSushi?
VegeSushi by PanSushi znajduje się przy Aleja Komisji Edukacji Narodowej 11, Ursynów, 02-797 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do VegeSushi by PanSushi?
Można skontaktować się z VegeSushi by PanSushi pod numerem +48 789 008 807
Jak można dotrzeć do VegeSushi by PanSushi?
Do VegeSushi by PanSushi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku