Opinie

  1. Katarzyna Gątkiewicz ★★★★★

    Korzystam tylko z sushi na wynos i nie mam złych doświadczeń. Sushi vege bardzo smaczne, dostawa zawsze na czas a gdy odbieram osobiście zamówienie już na mnie czeka. Obsługa może nie jest mdlącosłodka, ale uprzejma. I zawsze zamawiam przez stronę restauracji, unikam pośredników

  2. Jasmina ★☆☆☆☆

    Zamówiliśmy sushi burgery teriyaki. Strasznie małe porcje, ryba śmierdząca, a teriyaki nawet nie było. suche burgery bez sosów, nawet sojowego. Za dwa male burgery którymi nawet nie można się najeść zapłaciliśmy 120 zł. tragedia, odradzam. zamawialiśmy przez pyszne pl

  3. Maria M ★☆☆☆☆

    Weszłam na stronę lokalu, żeby zobaczyć opinie i nie jestem zaskoczona. Podobnie jak inne osoby wcześniej, odradzam korzystania z aplikacji typu Foodsi/Too Good To Go w tym lokalu. Sprzedający był opryskliwy i zwracał się do mnie z kompletnym brakiem szacunku. Pojawiło się zamieszanie z godzinami odbioru, odbiór był zaznaczony w aplikacji do godziny 20:00 najpóźniej, Pan potrzebował uprzedzenia i powiedział, że najwcześniej będzie gotowe o 21. Nie zgadzało to się z godzinami odbioru w aplikacji. Ja rozumiem, że Pan ma dużo pracy i być może wina leży po stronie ustawień odbiorów i nieblokowania późnych rezerwacji w aplikacji, ale zawsze warto rozmawiać w sposób kulturalny i traktować ludzi z szacunkiem. Do lokalu już nie wrócę ani przez żadną z aplikacji, ani stacjonarnie.

  1. Kasia ★☆☆☆☆

    Ostrzegam wszystkich — nie dajcie się nabrać na to w Glovo. Jeśli nie chcecie pić czegoś, co tylko udaje matchę, i jeść produkty wątpliwej jakości — omijajcie to szerokim łukiem. Cena w żadnym wypadku nie odpowiada jakości. Spójrzcie, jak powinna wyglądać prawdziwa matcha, a jak to, co mnie przysłali. Mochi też bez komentarza — nie warto tracić ani pieniędzy, ani czasu. Bądźcie czujni i wybierajcie sprawdzone!

  2. Kasia Mazurek ★★★★★

    jedno z najlepszych sushi jakie jadłam. wszystkie składniki były świeże, ogórek. chrupał pod zębami, ryba rozpływa się w ustach. szczególnie polecam zestawy obiadowe- za niedużą cenę można dostać coś naprawdę dobrego:)

  3. Adam Grzegorczyk (Gonzo) ★★★★★

    Obłędnie dobre. Zamówiłem zestaw speed meeting premium. Porcja jest ogromna w sam raz dla dwóch osób albo na dwa razy. Składniki ledwo mieściły się w pudełku. Dużo imbiru i wasabi. Wszystko bardzo smaczne i bardzo świeże. Obsługa na miejscu rewelacyjna, bardzo pomocna i w stałym kontakcie z klientem.

  1. Michał Wrochna ★★★★★

    Byłem z Finebite, w tej restauracji i jestem zachwycony, oczywiście lokal mały, ale to w sam raz żeby wejść szybko zjeść i iść dalej. Panowie podają danie w mniej więcej 10min - bardzo szybko. No a jedzenie kosmos dobre, składniki świeże, a połączenia smakowe bomba. Nie raz jeszcze tu zjem.

  2. Pelasia P ★★★★★

    Super obsługa. Pyszne jedzenie. Pieknie podane. Jakość pierwsza klasa. Napewno wrócimy. Sushi mega i warzywa w tempurze. Polecamy!!!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres VegeSushi by PanSushi?

VegeSushi by PanSushi znajduje się przy Aleja Komisji Edukacji Narodowej 11, Ursynów, 02-797 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do VegeSushi by PanSushi?

Można skontaktować się z VegeSushi by PanSushi pod numerem +48 789 008 807

Jak można dotrzeć do VegeSushi by PanSushi?

Do VegeSushi by PanSushi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements