Opinie

  1. przemou ★★★★★

    Sam hotel jest spoko... Czysto, jakość PRL, ale nie jest źle. Okolica jest trochę nieciekawa

  2. Jolanta Sobesiuk ★★☆☆☆

    Lokalizacja w centrum miasta, bardzo blisko stacji metra. Hotel zionie dawnymi czasami, zarówno wyposażenie jak i obsługa. Kawa rozpuszczalna na śniadanie. Masakra. Brak suszarki do włosów w pokoju i kosmetyków.

  3. Artur Cupiał ★★☆☆☆

    Hotel znajduje się w centrum Warszawy ale to jego jedyny plus. Drugim powinna być cena i standard 1 gwiazdki, ale nie są. Pokoje wyglądają jakby czas zatrzymał się w nich 40 lat temu, w łazience również. Ogólnie obiekt potrzebuje remontu i to już. Łóżko jest niewygodne, lata świetności ma dawno za sobą i to czuć wyraźnie. Śniadanie jest, ale jest baaaardzo skromne i podawane do stolika bezpośrednio przez kelnera. Szwedzki stół to jedynie chleb, woda, kawa i herbata. Niestety, nawet za tak niską cenę, nie mogę polecić tego obiektu.

  1. anna glowacka ★★★★★

    Czytając poprzednie opinie, jestem zaskoczona. Wchodząc do hotelu z uśmiechem przywitałam się z panią i tym samym uśmiechem i życzliwością mnie przyjęto, bez problemu. Obsługa również, jeśli sam człowiek uśmiechnie się, to otrzyma ten sam uśmiech. Ale niektórym przyjezdnym to wydaje się że trzeba się im kłaniać do ziemi.... Aby wymagać, trzeba od siebie też coś zaoferować. Pokoje? Za taką cenę to świetna oferta w tak dobrej lokalizacji. A jeśli ludzie wymagają luksusu to niech wybiorą hotel 4 gwiazdkowy i zapłacą więcej, nie wymagamy nie wiadomo jakich warunków za niską cenę. Ja nie mam zastrzeżeń. Obiad czy śniadanie, jeszcze nie korzystałam, ale barman którego zapytałam i obiady, bardzo kulturalnie i mi odpowiedział . Więc nie rozumiem o co tyle hałasu w tych opiniach. Ja polecam

  2. Daria Skrobotun-Strączyńska (Duchna) ★★☆☆☆

    Hotel ma niezłą lokalizację jeśli ktoś chce zwiedzać albo pobawić się na starym mieście. Pokoje są jednak dość siermiężne. Przydałby im się remont. Podobnie jadalni. Śniadanie skromne ale jadalne. Trochę czystości na jadalnii też by nie zaszkodziło. Jest to miejsce na szybk, krótki i w miarę tani nocleg w niezłej lokalizacji. Jednak w weekendy może być głośno bo wszędzie są kluby i imprezy.

  3. Katarzyna Kopeć ★☆☆☆☆

    Pierwotna ocena miala być 3,5 gwiazdki ze względu na dobrą lokalizacje hotelu i stosunkowo niezłą ocenę jakości do ceny. Jak na centrum Warszawy, koszt doby hotelowej na tle konkurencji jest atrakcyjny, pokoje urządzone dość surowo, ale utrzymane czysto. Jeżeli nikomu nie zależy na dodatkowych wygodach hotel ten idealnie nadaje się na podróż na jedną noc. Niestety obsługa w recepcji jest w ogóle niezoreintowana w przepadku rezerwacji podróży służbowych, niereagująca na żadne argumenty ani informacje na voucherze. Problemy pojawiły się zarówno przy meldunku jak i opuszczaniu hotelu o rzekomej nieopłaconej rezerwacji. Drugim poważnym minusem jest śniadanie hotelowe, bez możliwości wyboru, podane do stołu plaster sera, wątpliwego pochodzenia szynka, 5g drzemu i pół jajka na twardo. Nie polecam.

  1. Aga Piwowar ★★☆☆☆

    Hotel w dobrej lokalizacji, pokoje schludne, ale to by było na tyle z plusów. Z minusów - dostałam pokój z brudną łazienką, na kratce odpływowej było dużo czyiś włosów, więc na dzień dobry zamiast odpocząć po podróży to musialam posprzątać łazienkę. Śniadania bardzo słabe. Wydzielona porcja na talerzu, brak opcji zjedzenia czegoś ciepłego. Porcje na talerzu średnie, jedno jajko, mała kosteczka sera białego, 2 plasterki żółtego, jakas średnio apetycznie wyglądająca wędlina, 3 połówki kromki chleba. Ogólnie śniadania to strata pieniędzy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hotel Mazowiecki?

Hotel Mazowiecki znajduje się przy Mazowiecka 10, 00-048 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hotel Mazowiecki?

Można skontaktować się z Hotel Mazowiecki pod numerem +48 228 272 365

Jak można dotrzeć do Hotel Mazowiecki?

Do Hotel Mazowiecki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements