Opinie

  1. Angelika Ostalowska ★★★★★

    Zarezerwowaliśmy sale na październik roku 2025, mimo słabszej pogody sala sprawdziła się znakomicie, jest dosyć pojemna. Na wesele około 90 osób starczyła bez problemu. Na duży plus jest na pewno jedzenie, zarówno my jak i nasi goście byliśmy bardzo miło zaskoczeni jakością dań oraz szybkością obsługi stołów. Widać, że kelnerzy znali się na swojej pracy a do tego byli naprawdę mili i pomocni. Właściciel sali tez na plus, widać że zaangażowany oraz rzeczowy. Na lekki minus wystrój pokoi w hotelach, wystrój mógłby być bardziej nowoczesny ale nie jest to w jakiś sposób odczuwalne. Reasumując bardzo polecam zainteresować się tym miejscem jeśli ktoś szuka dobrego dojazdu dla gości z Warszawy i porządnej organizacji wydarzenia. Pozdrawiam!

  2. Фариз Кямалов ★★★★★

    Śniadania w tym hotelu to prawdziwa uczta! Ogromny wybór świeżych produktów – od chrupiącego pieczywa i aromatycznej kawy, po ciepłe dania i pyszne desery. Wszystko podane estetycznie i z dużą dbałością o szczegóły. Smaki doskonałe, każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno miłośnicy tradycyjnych potraw, jak i osoby szukające czegoś lżejszego. To najlepsze śniadania, jakie jadłem w hotelu, gorąco polecam!

  3. Damian Zbrozek ★☆☆☆☆

    Miejsce zapowiadało się dobrze lecz wrażenie prysło zaraz po podaniu 1 dania którym był rosoł sama woda z rozgotowanym makaronem, od obsługi było czuć mocno to że niezbyt cieszą się nasza wizyta . Nie którzy goście narzekali że jedzenie przyszło zimne do nich do stołu . Czym dłuzej impreza trwała obsługa coraz bardziej pokazywała po sobie że nas tu niechca , za pominali do kładać napoji do stołów . Tort który podali wogle nie wyglądał na weselny ,rozpadał się dość szybko . Radzę uważać na sporą ilość zepsutych listew przy drzwiach można się łatwo przewrócić tym bardziej na imprezie z alkoholem . Obsługa próbowała okraść , sprzęt i wystrój florystów pod czas sprzątania .Po poinformowaniu ich tłumaczyli że nie wiedzieli choć wszytko mieli opisane i sami byli przy tym jak floryści dekorolowali wystrój. Szczerze po zmianie właściciela lokalu jakość i poziom miejsca spadła na dno nie polecam.

  1. Katarzyna Micińska ★★★☆☆

    Byłam tam tylko dobę, więc nie mogę być do końca obiektywna .Mimo lokalizacji przy trasie,to po zamknięciu okien było cicho.Obsługa miła,śniadanie ok.

  2. Radosław Wawer ★★★★★

    W hotelu Wiktoria zorganizowaliśmy wesele. Przy bardzo konkurencyjnej cenie względem innych sal weselnych zostaliśmy obsłużeni: - profesjonalnie, - smacznie, - uczciwie jak tylko się da, - z uwzględnieniem naszych indywidualnych preferencji i życzeń. Serdecznie polecam!

  3. Julka &&&&&& ★☆☆☆☆

    higiena fatalna, w moim pokoju śmierdziało stęchlizną, brak mydła, umywalka tak mała ze ciężko było ręce umyć

  1. Mirosław Świętuchowski ★★★★★

    Dobry hotel w lokalizacji dostępnej prosto z trasy bez błądzenia po mieście. Fajna obsługa, pyszne śniadania, pokoje czyste, pościel pachnąca. Restauracja za ścianą z dużym akwarium i barkiem...

  2. Janek Krylski ★★★★☆

    Miałem okazję być na weselu, u znajomych organizowanym w tym hotelu. Jedzenie było pyszne, porcje odpowiednie. Jedynie do czego mogę się, doczepić to brak zaangażowania obsługi poza jedną, młodą Panią blondynką. Odnosiłem wrażenie, jakby tą jedna Pani była odpowiedzialna za wszystko, a reszta była dla ozdoby, i za karę. Brak uśmiechu u reszty obsługi, I wzrok jakby chcieli się gości pozbyć nie jest dobrym kompanem przy tego typu imprezach. Szkoda, że wyżej wspomniana Pani blondynka, nie pracuje na stałe jako kelner bo na pewno hotel zyskał by na tak miłej obsłudze. Na poprawinach, spotkałem też Panią w blond włosach jednak trochę starszą, szkoda że te dwie Panie nie obsługiwały wesela moich znajomych bo na pewno ocena byłaby na 5+. Obydwie Panie, profesjonalne i uśmiechnięte, co zachęca do powrotu w te miejsce.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Wiktoria. Hotel?

Wiktoria. Hotel znajduje się przy Chabrowa 6, 05-462 Wiązowna, Polska

Jaki jest numer telefonu do Wiktoria. Hotel?

Można skontaktować się z Wiktoria. Hotel pod numerem +48 227 801 717

Jak można dotrzeć do Wiktoria. Hotel?

Do Wiktoria. Hotel można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements