Umówiłem się na zwrot kosztów zakupu ponieważ nie dostałem produktu (nie zauważyłem że wysyłka tylko w Warszawie, zamówiłem na Wrocław). Pani powiedziała że oczywiście, nie ma problemu … i tak już z dwa tygodnie. Non stop się upominam a odzewu nie ma, telefon nie odebrany. Niestety ale nie polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Przemysław Owczarek ★☆☆☆☆
-
Renata ★☆☆☆☆
Nierzetelna firma. Unikać. Gwiazdek ZERO Zamówiłam do odbioru własnego. Na wszelki wypadek zadzwoniłam żeby upewnić się czy mogę przyjechać. Pani umówiła się na kolejny dzień. Podjechałam zgodnie z umową i ku mojemu zaskoczeniu... na domofon nikt nie zareagował. Ku kolejnemu zaskoczeniu gdy zadzwoniłam połączenie zostało zrzucona a kolejnego już nie odebrano. Na sms również brak odpowiedzi OMIJAĆ tak nierzetelną firmą
-
Melbourne ★☆☆☆☆
Zero, jedno wielkie zero. Dałabym Zero gwiazdek ale się nie da. Zero produktu, po 2 tygodniach od złożenia zamówienia informacja, o braku możliwości zrealizowania go z powodu braku towaru. Powiedziano nam, że otrzymamy pieniądze. Po MIESIĄCU od złożenia zamówienia nadal nie otrzymaliśmy zwrotu 499zł. Brak kontaktu ze sprzedawcą.
-
Magdalena Stelmaszewska ★☆☆☆☆
OMIJAĆ z DALEKA!!! Zamówiony towar w połowie października w sklepie internetowym, od razu opłaciłam. Przyszła paczka z połową towaru - paragon tylko na towar dostarczony. Do dziś nie dostałam brakującego towaru ( na 220 zł ) ani zwrotu gotówki, na smsy nie odpowiada, przestała odbierać telefon - ODRADZAM!!!
-
Magdalena ★☆☆☆☆
Absolutnie naganna obsługa klienta i realizacja zamówień. Zamówienie było opóźnione o kilka dni, ale nie to jest najgorsze. W historii zamówień widniała określona kwota i produkty (ilość na prawie dwa miesiące więc dużo). Po otwarciu paczki, okazało się, że na paragonie jest zupełnie inna kwota - o 50 zł mniejsza i produktów też o tyle mniej. W efekcie kot dostał 5 puszek 400 g. mniej, a pies ponad kilogram karmy mniej. Do tego dołączona była faktura, na której widniała jeszcze inna wartość zamówienia niż na paragonie i w internetowej historii. Transakcji dokonałam 1 grudnia, do tej pory tych produktów brakuje, zwrotu na konto brak, odpowiedzi na maile brak, nie odbierają telefonów mimo wydzwaniania codziennie po 3 razy. I nie prawdą jest wyjaśnianie czegokolwiek na bieżąco w jakikolwiek sposób jak to jest stwierdzone w odpowiedziach na poprzednie opinie. Dodam jeszcze, że opłaty dokonałam od razu. Szczerze nie polecam.
-
Agnieszka Droszkowska ★★☆☆☆
Produkty jakościowo są ok. Dostawa to jakaś porażka. Zamówienie zostało wysłane po 2 tygodniach, po mailach i telefonach i pustych obietnicach, że towar zostanie wysłany w piątek, następnie w poniedziałek, wtorek itd. Zamówiłam drybeda i ten produkt spełnił moje oczekiwania, jest dobry jakościowo, miękki. Zamówiłam również ciasteczka jedno opakowanie 950 gram. Dostałam 4 opakowania po 210 gram. Czyli 110 gram gdzieś uciekło, o czym nikt mnie nie poinformował (mimo, że Pani zapewniała, że czekam na przesyłkę tak długo ponieważ przysmaki " zaginęły " ). Na stronie internetowej wskazane było, że zamówione przeze mnie produkty są dostępne " w dużej ilości" Generalnie nie polecam tego sklepu z uwagi na B A R D Z O utrudniony kontakt ze sprzedawcą. Trzeba się wykazać bardzo dużą cierpliwością.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres DogoMarket?
DogoMarket znajduje się przy Bysławska 28, 04-993 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do DogoMarket?
Można skontaktować się z DogoMarket pod numerem +48 604 605 507
Jak można dotrzeć do DogoMarket?
Do DogoMarket można dotrzeć, korzystając z poniższego linku