Opinie

  1. Wojtek ★★★★☆

    Generalnie hotel jest super. Czysto, sympatycznie. Duży parking pod hotelem. Ale są też minusy. Dla mnie nie do zaakceptowania jest wentylacja mechaniczna, która hałasuje całą dobę. W pokoju spac się nie dało przez ten hałas. Nigdy się nie spotkałem z czymś takim. Zawsze okolo g. 22 wentylacja była wyciszana. A w tym hotelu... jak uslyszslem na recepcji - nie da się. Gdy zgłosiłem problem, miał się pojawić pracownik i pomoc w rozwiązaniu problemu. Przez 3 dni nie dotarł. Pomimo że sam hotel jest przyjemny, ja z powodu dyskomfortu nocnego raczej nie wrócę.

  2. Robert Paluch ★★★★★

    Spędziłem tutaj jedną dobę hotelową z moją żoną świętując naszą rocznicę ślubu. Kupiliśmy Relaksacyjny pakiet dla dwojga. Pokoje bardzo ładne i czyste, basen przyjemny, SPA rewelacyjne. Szczególnie duże wrażenie zrobiło na nas jedzenie, którego było dużo i było pyszne. Jest kilka atrakcji dla dzieci, dlatego nastepnym razem przyjedziemy całą rodziną.

  3. norberto bcn ★★★★★

    Bardzo fajny hotel z wyjątkowo miłą bsługą. Miałem tu zorganizowane spotkanie klasowe po 28 latach od ukończenia liceum i wszystko wypadło świetnie. Jedzenie podczas imprezy, jak i następnego dnia na śniadaniu było smaczne. Parking w cenie imprezy. Jedyny minus: bar hotelowy był zamknięty o 3:00 w nocy, więc nie było już możliwości dokupienia wina mimo chęci kontynuowania spotkania.

  1. Sara Kwiek ★★☆☆☆

    Z przykrością wystawiam 2 gwiazdki. Nie mam żadnych zastrzeżeń do pokoi ani gastronomii – wszystko było na dobrym poziomie. Niestety obsługa recepcji, która jest wizytówką hotelu, zdecydowanie nie spełnia oczekiwań. Przy zameldowaniu pani bez kontaktu wzrokowego nie udzieliła żadnych podstawowych informacji: jak dojść do pokoju, gdzie i o której jest śniadanie, jak korzystać z basenu, do której obowiązuje wymeldowanie – dosłownie nic. Na moje pytanie „czy mamy śniadanie?” odpowiedziała jedynie „6:00–10:30”, a zapytana „gdzie?” rzuciła „za rogiem” i zakończyła rozmowę. Przy wymeldowaniu sytuacja była jeszcze gorsza – pani była opryskliwa i gburowata. Usłyszałam nawet komentarz: „proszę dzwonić, ale i tak nie odbiorę jak widać”, wskazując na dzwoniący telefon. Obsługa recepcji ma duże braki w kontakcie z klientem i zdecydowanie warto przyjrzeć się tej części funkcjonowania hotelu. Recepcja to pierwsze i ostatnie wrażenie gościa – a tutaj niestety było ono nie do przyjęcia i czułam się gość nie chciany w tym hotelu (za swoje pieniądze).

  2. Kinga BAB (KINGAB) ★★★★★

    Wspaniały hotel z jeszcze lepszą obsługą. Idealny dla rodzin z dziećmi. Jest w nim wszystko: miejsce na spacer, restauracja z pysznym jedzeniem, weekendowe animacje. Mieszkamy w Warszawie ale jak chcemy spędzić spokojne popołudnie, to zawsze tam. Organizowałam w tym hotelu już kilkukrotnie urodziny a w minione wakacje również chrzciny dziecka i obsługa przerosła moje oczekiwania - bufet przepyszny, na stołach świeże kwiaty, cudowna obsługa (Pani Kasia z restauracji Luna Sol - mistrzostwo świata). Gorąco polecam wszystkim, zwłaszcza jeśli macie na pokładzie małe dzieci.

  3. Lukasz Czekajewski ★★★★★

    Plusem tego miejsca jest niewątpliwie połączenie lokalizacji (blisko Warszawy) z klimatem (hotel położony jest pośród terenów zielonych). Dodatkowo, hotel oferuje wiele atrakcji, szczególnie umilających aktywne spędzanie czasu na powietrzu. Począwszy od oferty dla najmłodszych (plac zabaw) przez trasy spacerowe po możliwość gry w tenisa lub golfa. Po aktywnościach można spędzić czas w restauracji z ogródkiem na zewnątrz. Hotele nadaje się zarówno nanorganizację konferencji czy eventów służbowych jak i imprez okolicznościowych. Może to być również po prostu ciekawa oferta dla rodzin / par na weekend bez konieczności pokonywania wielu kilometrów (dotyczy osób z Polski centralnej).

  1. Jarek Żugaj ★★★★★

    Hotel trzyma standard mimo lat. Śniadania i kuchnia są fantastyczne. Spokój cisza. Mały minus. Zajęcia zbiorowe na basenie, mogą cię zaskoczyć. Zabierają połowę niewielkiego basenu.

  2. Marcin Pokrywka ★★☆☆☆

    Na plus lokalizacja, super położenie hotelu. Nocowałem tu kolejny dzień po noclegu w Holiday Inn przy Daszyńskiego i między tymi hotelami jest przepaść. Największy minus to obsługa (pani blond) w restauracji wieczorem w dniu 21 lutego br. Po 20 minutach czekania na karty, wyjechaliśmy na kolację poza hotel. Poza tym hotel i restauracja wysłużone, lata 90-te, więc cena 550 zł jest moim zdaniem odklejona (taniej i przyjemniej w Holiday Inn przy Daszyńskiego). Poduszki w pokoju to narzędzie tortur - nocowałem z brodą dociśniętą do klatki piersiowej. Trochę korzystam z hoteli i jakieś porównanie mam.

  3. Hannah hannah ★☆☆☆☆

    Obsługa bezczelna, blondynka (chyba menadżerka) bardzo arogancka i zabijająca wzrokiem, oraz dwie panie na recepcji to samo. Byłam tu chyba 5 raz ale już ostatni, nie zaakceptuje takiego zachowania! Dyrektor powinien zainteresować się tym co tu się dzieje! Nie polecam

  1. Rafał S ★☆☆☆☆

    Obsługa rano w moim pokoju zrobiła przemeblowanie, dostawiła dwa łóżka polowe!!!, spakowała moja walizkę, spakowała moją brudną bieliznę, przenieśli moją kurtkę z dokumentami której nie mogłem znaleźć. Na pytanie skąd te "porządki" Pani z recepcji roześmiała się jakbym opowiedział dobry kawał. Pierwszy i ostatni pobyt w tym hotelu!!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Holiday Inn Resort Warszawa Józefów?

Holiday Inn Resort Warszawa Józefów znajduje się przy Telimeny 1, 05-420 Józefów, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Holiday Inn Resort Warszawa Józefów?

Można skontaktować się z Holiday Inn Resort Warszawa Józefów pod numerem +48 227 783 000

Jak można dotrzeć do Holiday Inn Resort Warszawa Józefów?

Do Holiday Inn Resort Warszawa Józefów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements