Atelier Edyta Szubierajska to wspaniałe, ciepłe miejsce, w którym odnalazłam najlepszych profesjonalistów fryzjerstwa. Sympatyczni ludzie, spokojna atmosfera, najlepszej klasy strzyżenie. Z dokładnością, precyzją i wielkim sercem...Na pewno będzie to moje ulubione miejsce. Dziękuję Joanna
Zdjęcia
Opinie
-
JOANNA WARDYŃSKA BESZCZYŃSKA ★★★★★
-
sybza 9090 ★★★★★
Bardzo bardzo polecam Monikę ,,Młodą'' z Atelier! Pierwszy raz w życiu farbowałam włosy, byłam lekko zestresowana ale w momencie kiedy porozmawiałam z Moniką od razu poczułam się lepiej :) z salonu wyszłam bardzo zadowolona, z delikatną ale widoczną zmianą - o to mi chodziło :) Bardzo polecam! Świetne miejsce i super dziewczyny :)
-
VIOOLLA RACH ★★★★★
Atelier Edyta Szubierajska to miejsce, które naprawdę ratuje włosy! Po nieudanej koloryzacji w innym salonie moje włosy były w kiepskim stanie, ale tutaj fryzjerzy zajęli się nimi profesjonalnie i z troską. Dzięki ich pracy i odpowiedniej pielęgnacji, z miesiąca na miesiąc widzę ogromną poprawę – włosy są coraz zdrowsze, a ja powoli wracam do upragnionego blondu. Bardzo polecam to miejsce!
-
Weronika K ★★★☆☆
Nigdy nie zdarzyło mi się, żebym dosłownie płakała po wyjściu od fryzjera. Uwagi zgłaszane w trakcie wykonywania usługi (uwaga Pani fryzjerki była dzielona na 2 klientki - druga Pani na farbowaniu) zbywane były stwierdzeniami typu „czasem trzeba coś zmienić w życiu”, gdzie gołym okiem widać było, że włosy zostały źle obcięte, co następczego potwierdziły osoby z branży ale spoza salonu. Z włosami niestety nie da się nic zrobić, zostaje jedynie upiąć i czekać aż odrosną. Jestem bardzo zawiedziona, bo wizyta odbyła się przed ważną dla mnie uroczystością rodzinną - u Pani Moniki byłam na kilku wizytach, wychodziłam zadowolona więc niepotrzebnie zaufałam, że i tym razem tak będzie. Rozumiem, że każdemu zdarzają się „potknięcia” w sztuce, ale tutaj brak jakiegokolwiek rozwiązania problemu (tj. propozycja poprawki) ostatecznie skłonił mnie do napisania opinii. 3 gwiazdki tylko i wyłącznie za poprzednie pomyślne wizyty, za tę ostatnią zdecydowanie należy się co najwyżej 1..
-
Karina Ziemiecka ★☆☆☆☆
Najgorszy kolor blondu jaki kiedykolwiek miałam, a raczej rudy, choć Pani twierdziła ze to blond zimny. Wyszłam załamana.
-
Beata Małek ★★★★★
Znalazłam swoje miejsce! Tudzież moje włosy znalazły ;) pełen profesjonalizm, bardzo miła obsługa, znakomite zaplecze kosmetykow dedykowanych włosom
-
Eliza Pańczuk ★☆☆☆☆
Witam, na prośbę Pani wystawiam opinie. Na umówioną w salonie u Pani telefonicznie wizytę barberską plus strzyżenie męskie otrzymaliśmy tylko strzyżenie męskie bez ogolenia brody, bo jak sie de facto okazało barbera po prostu nie ma. Tylko, po co było proszę Pani umawiać człowieka na usluge barberską, skoro go tam po prostu nie ma... Tak się nie robi miła Pani. Za strzyżenie zapłaciliśmy 60 zł. Dziekujemy i Pozdrawiamy
-
Dorota Zalewska ★☆☆☆☆
Pani Monika może zna się na koloryzacji, ale na strzyżeniu niestety ani trochę. Mycie trwało dosłownie sekundy, strzyżenie z cieniowaniem jakieś 10-15 min, 5 min suszenie. Juz po tym moglam się domyśleć, wyjdzie dramat. Dzień po wizycie muszę związywac, bo nic się juz z tym nie da zrobić. Pozostaje czekać aż odrosną, a salon omijać z daleka.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Atelier Edyta Szubierajska?
Atelier Edyta Szubierajska znajduje się przy aleja Jana Pawła II 18B, 05-250 Radzymin, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Atelier Edyta Szubierajska?
Można skontaktować się z Atelier Edyta Szubierajska pod numerem +48 730 018 004
Jak można dotrzeć do Atelier Edyta Szubierajska?
Do Atelier Edyta Szubierajska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku