Świetna Pani Magda, polecam wszystkim
Zdjęcia
Opinie
-
Anita Ko ★★★★★
-
Emilia Pajewska ★★★★★
Polecam Panią Natalię dziewczyna maluje sercem ❤️
-
Justyna W. ★★☆☆☆
Wszytskim odradzam korzystania z usług pani Krystyny. Pani miała do mnie pretensje, że skróciłam sobie paznokcie/a, które się po prostu "haczyły" i nie miałam wyjścia, stwierdziła, że będą teraz brzydkie i nic z tym nie zrobimy ... Czyli zrozumiałam to w ten sposób, że co by nie zostało zrobione wyjdę z salonu z brzydkimi paznokciami... Poprosilam więc o zdjęcie tylko hybrydy po czym Pani odeszła od stanowiska i powiedziała, że nie wykona usługi. Wcześniej korzystałam z usług Pani Kasi do której nie mam żadnych zastrzeżeń i szkoda, że dziś musiałam trafić na tak nieprofesjonalna osobę. Po porozumieniu z właścicielem, miałam jeszcze dać szansę i umówić się do innej Pani ale niestety już nie skorzystam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres wymaluj...?
wymaluj... znajduje się przy Korkowa 122, Wawer, 04-549 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do wymaluj...?
Można skontaktować się z wymaluj... pod numerem +48 514 222 407
Jak można dotrzeć do wymaluj...?
Do wymaluj... można dotrzeć, korzystając z poniższego linku