Opinie

  1. Anita Ko ★★★★★

    Świetna Pani Magda, polecam wszystkim

  2. Emilia Pajewska ★★★★★

    Polecam Panią Natalię dziewczyna maluje sercem ❤️

  3. Justyna W. ★★☆☆☆

    Wszytskim odradzam korzystania z usług pani Krystyny. Pani miała do mnie pretensje, że skróciłam sobie paznokcie/a, które się po prostu "haczyły" i nie miałam wyjścia, stwierdziła, że będą teraz brzydkie i nic z tym nie zrobimy ... Czyli zrozumiałam to w ten sposób, że co by nie zostało zrobione wyjdę z salonu z brzydkimi paznokciami... Poprosilam więc o zdjęcie tylko hybrydy po czym Pani odeszła od stanowiska i powiedziała, że nie wykona usługi. Wcześniej korzystałam z usług Pani Kasi do której nie mam żadnych zastrzeżeń i szkoda, że dziś musiałam trafić na tak nieprofesjonalna osobę. Po porozumieniu z właścicielem, miałam jeszcze dać szansę i umówić się do innej Pani ale niestety już nie skorzystam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres wymaluj...?

wymaluj... znajduje się przy Korkowa 122, Wawer, 04-549 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do wymaluj...?

Można skontaktować się z wymaluj... pod numerem +48 514 222 407

Jak można dotrzeć do wymaluj...?

Do wymaluj... można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements