Opinie

  1. Paulina Urban ★☆☆☆☆

    Naciąganie na 3000kaucji za taki pokój to chyba jakiś marny żart. Nie polecam, omijać szerokim łukiem…

  2. Sylwester ★☆☆☆☆

    Nigdy nie sądziłem, że za bodajże 250zł można chcieć tak bardzo pluć na własne nazwisko. Firma APARTAMENTY Katarzyna Wieloch"zarejestrowany pod adresem ul. Tadeusza Rechniewskiego 5/51, 03-980 Warszawa, mnie zmusiła do zmiany tej opinii :) Proszę absolutnie nie pozwalać tak małym ludziom zarządzać swoimi pieniędzmi. Proszę poczytać jak szanowna pani przeciąga oddawanie "kaucji", a czytam że niektórzy zmuszeni byli szukać pomocy wymiaru sprawiedliwości by ją odzyskać. Zachęcam też do odczytania komemtarzy odnośnie czystości mieszkania. Pani Katarzynie nie chodzi o to aby było czysto, bo to by wymagało nakładu pracy. Chodzi o to aby żerować na zaufaniu do portalu, w zasadach zameldunku stworzyć oryginalny punkt o kaucji, który mało kto doczyta i gdy znajdzie się osoba na tyle pod presją czasu, że tę kaucję uiści, to potem pani Katarzyna będzie sobie te środki obracać do momentu aż gość zacznie ją ponaglać. Ofertę zgłosiłem do admimistracji booking.com jako działającą na szkodę platformy. Po jednym zgłoszeniu oferta z rowerka jeszcze nie spadnie, ale zapewne nie jest to ni pierwsza i nie ostatnia kropa do drążenia skały.

  3. Natalia Nawotka ★★★★☆

    Trzeba liczyć się z tym, iż po dokonaniu rezerwacji na bookingu Pani żąda wpłacenia kaucji. Nie zgadzam się jednak z negatywnymi opiniami na stronie, Pani była bardzo uprzejma, kontakt był bezproblemowy, mogliśmy także skorzystać z udogodnienia w postaci szybszego meldunku i późniejszego wymeldowania. Kaucja została w pełni zwrócona, także polecam :)

  1. Szymon O ★☆☆☆☆

    Czytając poniższe komentarze zgadzam się z tym, że Pani jest bardzo niemiła. Podczas rozmowy rzuca słuchawką i nie odpowiada na pytania. Nie kwateruje osób poniżej 29 roku życia, jej sprawa ale tym traci klientów. Plus taki, że zwróciła pieniądze za rezerwację.

  2. Domin Dominik ★☆☆☆☆

    Czemu tu jest możliwość dania aż jednej gwiazdki? W tym przypadku to jak docenienie.... Nie dość że szanowna pani nie ma kultury osobistej nie potrafi normalnie rozmawiać tylko krzyczy albo raczej wydziera się... Nie raczy dokonać zwrotu pomimo że anulacja rezerwacji była z jej strony. Nie polecam nikomu ewidentnie pani nabija kabzę na ludziach nie wywiązując się z umów... Nie polecam jeszcze raz...

  3. Kacper Hyrnik (herciu) ★☆☆☆☆

    Nie polecam nikomu, opinie na booking nie odzwierciedlają tego co ta pani wyczynia. Nie dość że anuluje rezerwacje godz przed przyjazdem to nie raczy dokonać zwrotu jak twierdzi "bo nie" w rozmowie telefonicznej zero kultury wydziera się nie daje dojść do głosu, po powiedzeniu co chciała rozłącza się i nie odbiera telefonu.

  1. Kacper Siwek ★☆☆☆☆

    Rezerwacja z booking, jak nigdy nie było problemu. To okazuje sie że jednak sie da zrobić problem tam gdzie go nie ma. W trakcie rozmowy Właścicielka niemiła wrecz opryskliwa, krzykliwa. Jak sie okazuje wewnetrzny regulamin pozwala na skorzystanie z usług po przekroczeniu 29roku życia. Pani włascicielka przekazała tą informacje krzyczac, powiedziała w takim razie nie skorzystacie z meldunku. Zwrotu jak sie okazuje też pani nie chce zrobić mimo że jest to niezgodne z prawem. Booking tylko zapytał czy dokona zwrotu, ale pani powiedziała że nie wiec też umyli ręce. Zero kontaktu, pani powiedziała co chciała nie dając dojść do głosu i nie odbiera telefonu. Nie polecam

  2. Kamil Mokrzycki ★☆☆☆☆

    Pani właścicielka okazała się zwykła oszustka. Od samego początku strasznie nie miła, pomimo kultury z naszej strony do samego końca. Zgarnia podwójne siano, anulując rezerwacje z tytułu awarii w mieszkaniu i nie oddając pieniędzy. Na booking ewidentnie widnieje opinia która wskazuje ze w tym czasie byli tam inni goście. Cena nieadekwatna do miejsca, dołożyliśmy 20 zł od osoby i wynajęliśmy inny przede wszystkim czysty i bardzo ładny apartament. Nigdy więcej. Jeśli kogoś interesuje cala sytuacja jaka miała miejsce zapraszam w wiadomości prywatnej.

  3. Marta Hinc ★☆☆☆☆

    Pierwotnie rezerwowaliśmy apartament 2- pokojowy dla 4 osób. Pobyt byliśmy zmuszeni przełożyć z powodów zdrowotnych na inny termin, z czym nie było problemu, a nawet sama właścielka powiedziała, że apartament może być inny, ale napewno nie gorszy, a nawet lepszy. Wbrew zapewnieniom w ostatniej chwili przed przyjazdem apartament został nam zmieniony na norę, bo inaczej nazwać tego nie można. Przyjechaliśmy umówionego dnia w późnych godzinach wieczornych. Mieszkanie to kawalerka z pawlaczem, które na zdjęciach wysłanych przez właścicielkę prezentowało się bardzo ładnie, ale jak się okazało na miejscu, zdjęcia były robione z 10 lat temu. Mieszkanie było zniszczone, meble były poobijane, poobdzierane, ściany obite i ukruszone do tynku, przy balkonie był grzyb, a w szafie cała jego fabryka. Pościel z brakującymi guzikami, materace w łóżku i antresoli bardzo niewygodne, zakamieniony czajnik. Mimo że była nas czwórka otrzymaliśmy jedynie dwa widelce z czego jeden był nadłamany. Warunki tragedia, a sama właścicielka odezwała się przez sms w wieczór przed naszym wymeldowaniem, aby powiadomić, że ze względu na zmianę czasu będziemy spać godzinę mniej, ponieważ do godziny 11 musimy się "wynieść". Nie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Apartament Trzy Wieże?

Apartament Trzy Wieże znajduje się przy Ostrobramska 83, 04-163 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Apartament Trzy Wieże?

Można skontaktować się z Apartament Trzy Wieże pod numerem +48 788 700 331

Jak można dotrzeć do Apartament Trzy Wieże?

Do Apartament Trzy Wieże można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements