Opinie

  1. Pan Hardzik ★☆☆☆☆

    Ładnie to się po chodnikach jeździ? Macie ulice do parkowania a nie chodniki, nie pozdrawiam wandali z tego budynku którzy niszczą publiczne chodniki i wprowadzają zagrożenie dla pieszych. Wstyd

  2. Лена Казьмиренко ★★★★★

    Bardzo dobry hostel, wielkie podziękowania dla administratorki Mariny. Bardzo czysto, przytulnie i wygodnie. Mieszkałam w hostelu przez 3 miesiące. Jestem zadowolona ze wszystkiego. Polecam ten hostel.

  3. kanapkizhajsem ★★☆☆☆

    A taki ładny dom publiczny kiedyś był

  1. Лілія Булана ★★★★★

    Polecam hostel wszystkim, którzy szukają spokoju, relaksu i idealnej czystości. Gwarantowane codzienne czyszczenie na mokro. Zasady wszystkiego są jedno, proste - posprzątaj po sobie w ogólnodostępnym miejscu użytkowania. Byłem bardzo zaskoczony lojalnością wobec zwierząt domowych, która również nie będzie ci przeszkadzać. Tryb . Musisz być gotowy na szacunek dla dzieci, które śpią w ciągu dnia (cisza od 13-16), oraz osób, które wcześnie kładą się spać po 22.00 Wszystko jest proste, jeśli szanujesz sąsiada, pracę administratora i zostawiasz po sobie czystość! Bardzo podobało mi się, że jest lokalny teren, w którym można nawet zorganizować grilla. Specjalne podziękowania dla gospodyni Swietłany, administratorki Mariny, za zorganizowanie programu 40+, jedzenie i prezenty na święta. Ostrożność wróciła.

  2. Юля Долотова ★★★★★

    Jeśli szukasz hostelu, w którym będzie tak przytulnie jak w domu, to jest to miejsce dla Ciebie!!!Administratorka Marina to osoba z dużą literą!!!Zawsze utrzymuje czystość i porządek!!!Codzienne sprzątanie! !!Tak, hostel prosi o utrzymanie porządku, ale to jest atrakcja tego konkretnego domu!Wydaje mi się, że jeśli ktoś mieszka w tym domu, korzysta z kuchni, łazienki, toalety itp., to nie ma w tym nic złego z tym żeby każdy po sobie sprzątał!czystość...!!!Więc tutaj jest tak samo! A co do mandatów... Myślę, że mają swoje miejsce, ale jak inaczej radzić sobie z śliniącymi się kobietami i pijanymi mężczyznami?! Jeśli będziecie przestrzegać zasad panujących w hostelu i szanować się wzajemnie, to wszystko będzie dobrze!Jeżeli będzie kolejna okazja, aby przyjechać do Polski, to tylko tutaj!!! Szczególne podziękowania dla Mariny, że mój pobyt w hostelu pozostawił tylko cudowne wspomnienia!!!Chociaż w rzeczywistości wydawało mi się, że hostel był czymś tak strasznym, bo pierwszy raz w życiu musiałam zostać nie w mieszkanie, ale w hostelu!!!

  3. Виталий Ваюцкий ★★★★☆

    Чистый, уютный хостел. Администратор Марина следит за порядком и чистотой. Всегда рада новым посетителям. Те кто жил в данном хостеле на другой уже не перейдут, проверено временем. Рядом расположены все инфраструктуры Варшавы, все подрукой. Рекомендую +

  1. Volodymyr Trofymuk ★★★★★

    Patrząc na niektóre recenzje, mogę się nie zgodzić!! Myślę, że: hostel jest czysty, sprzątany codziennie nowa kuchnia duży prysznic pralki zawsze panuje w nim dyscyplina, żeby ludzie mogli się zrelaksować i nie słuchać pijackich bzdur... co zdarza się w innych hostelach, myślę, że wielu rozumie, o co mi chodzi... Polecam, tu można normalnie i spokojnie pobyć)))

  2. Grzegorz Binienda ★★★☆☆

    Bardzo czyste miejsce

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hostel?

Hostel znajduje się przy Wiertnicza 72, 02-952 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hostel?

Można skontaktować się z Hostel pod numerem +48 503 789 398

Jak można dotrzeć do Hostel?

Do Hostel można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements