Opinie

  1. Jolanta B ★☆☆☆☆

    Pani Olga która nie pracuje która ma tu negatywne komentarze robiła pięknie paznokcie. Byłam u niej kilka razy. Zawsze było zrobione 100/100. Ale jej juz nie ma. Obecna pani to tzw. pomyłka. Nie ściągnęła do końca hybrydy i teraz bujam się z tym juz kilka miesięcy. Paznokcie sa w fatalnym stanie. Kobieta ma ciężka rękę. Chciała mi ściągnąć hybrydę razem z moimi paznokciami. Ból byl okropny ,Wogole nie ma wyczucia. Masakra. I ta płatność gotówką....

  2. Julia K ★★★★★

    Salon 10/10. Faktycznie Pani Olga, która już tam nie pracuje, wprowadzała niezbyt przyjemną atmosferę, ale paznokcie w tym salonie zawsze są zrobione na tip top i w życiu nie miałam bardziej precyzyjnie i dokładnie zrobionych. Polecam.

  3. Marta Kaszkowiak ★☆☆☆☆

    Pani Olga przy hennie pudrowej regulowała mi brwi woskiem. Efektem czego była depilacja górnej części brwi. Całe szczęście że mam jasnie włoski, więc przetrwałam okres dorastania. Oczywiście Pani nawet nie zająkła się o pomyłce i zapłaciłam pełną sumę...

  1. Julia Gołaszewska ★★☆☆☆

    Wizyta średnio przyjemna, Pani Olga mrukliwa. Oczywiście każdy może mieć gorszy humor, nie oczekuję fascynującej rozmowy, ale oczekuję miłej atmosfery, za którą również płacę. Starałam się ze wszystkich sił rozluźnić atmosferę, ale nie udało się. Paznokcie ładnie zrobione, ale na pewno nie wrócę, przez to jak niekomfortowo tam się czułam. Oprócz tego płatność tylko gotówką, zabrakło mi 1 zł, bo nie wiedziałam, że nie można kartą. Pani nie odpuściła, wypłaciłam specjalnie pieniądze, ale nie dostałam paragonu.

  2. Лиля Бойко ★★★★★

    Natalia to bardzo fajny mistrz, jakość, sterylność, niesamowicie piękne prace. polecam

  3. Marzenna Osiecka ★★★★★

    Miłe dziewczyny, profesjonalna obsługa.

  1. Sylwia Ka ★★★★★

    Pełen profesjonalizm.

  2. Diana Ostrowska ★☆☆☆☆

    Całkowity brak profesjonalizmu i szacunku do klienta .Nie polecam usług Pani Moniki , żadna wizyta ,na którą byłam umowiona z wcześniejszym wyprzedzeniem nie odbyła się w terminie. Wizyty są odwoływane przez wiadomość w aplikacji (Pani Moniką nie fatyguje się nawet do wykonania telefonu z prośbą o przesunięcie) - każda na kilka godzin przed wizytą tak ,że ja jako klienta nie mam możliwości znalezienia alternatywy i "zostaje z ręką w nocniku". Rezygnuje z usług. Salon ma jeszcze wiele do nauki jeśli chodzi o podejście do klienta..

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Beauty Room By M?

Beauty Room By M znajduje się przy Kolejowa 1, 05-220 Zielonka, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Beauty Room By M?

Można skontaktować się z Beauty Room By M pod numerem +48 510 876 934

Jak można dotrzeć do Beauty Room By M?

Do Beauty Room By M można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements