Opinie

  1. Valentyna Tsai ★★★★★

    Bardzo miła obsługa. Usługi wykonane na najwyższym poziomie. Napewno wrócę

  2. Justyna Poręba ★☆☆☆☆

    Salon trzymał poziom ale to co mnie spotkało to tragedia. Całe rozwalone skórki w strupach.

  3. Anna Arcimowicz ★★★★★

    Śwetnie, bardzo starannie, paznokcie wygladają znakomicie przez dlugi, długi czas. Co ważne wszystkie akcesoria sterylizowane w autoklawie. W dodatku z w miłej atmosferze.

  1. Andżelika Grace ★★★☆☆

    Słyszałam, że usługi wykonują bardzo dobrze. Aczkolwiek nie wiem, po co podany jest nr telefonu, skoro zawsze jest albo wyłączony, albo niedostępny, albo skrzynka jest przepełniona. Obsługa klienta też dużo pozostawia do życzenia. Chciałam zapytań Pania manikiurzystke o terminy świąteczne, to nie dość, że siedziała przy swoim stanowisku z telefonem, nie raczyła podejść do stanowiska recepcji, to na dodatek była bardzo niezadowolona. Szanowni Państwo, to nie jest Ukraina, to jest jednak Wilanów. I koszt Waszych usług powinien odpowiadać obsłudze.

  2. Nelly Kovalsky ★★★★☆

    Byłam w tym salonie przed świętami i jestem bardzo zadowolona z manicuru hybrydowego, który przetrwał święta, 2 tygodniowy urlop w ciepłych krajach a nawet prace przy moim koniku :) Miesiąc to naprawdę długo. Hybrydę robię od wielu lat, z różnym efektem końcowym. Natomiast odejmuję jedną gwiazdkę za cenę usługi - jak na polskie standardy jest jednak trochę za drogo, płacę identyczną cenę np. na Lazurowym Wybrzeżu. Nie mniej jednak polecam, jeśli komuś zależy na jakości wykonanej usługi.

  3. Nell Jam ★★★★☆

    Byłam w tym salonie przed świętami i jestem bardzo zadowolona z manicuru hybrydowego, który przetrwał święta, 2 tygodniowy urlop w ciepłych krajach a nawet prace przy moim koniku :) Miesiąc to naprawdę długo. Hybrydę robię od wielu lat, z różnym efektem końcowym. Natomiast odejmuję jedną gwiazdkę za cenę usługi - jak na polskie standardy jest jednak trochę za drogo, płacę identyczną cenę np. na Lazurowym Wybrzeżu. Nie mniej jednak polecam, jeśli komuś zależy na jakości wykonanej usługi.

  1. Ilona Kurleto-Lenard ★★★★★

    Lubię spędzać tam czas, miejsce jest jasne, przyjemne, estetycznie urządzone, wnętrze nie przytłacza. Pamiętać jednak należy, że dobrą atmosferę tworzą ludzie, tutaj począwszy od Pani Asi właścicielki, po uprzejmą i pomocną Saszę na recepcji, przez profesjonalne, dokładne, miłe i zawsze uśmiechnięte dusze salonu jak Zina, Vala, Julka. To miejsce gdzie się można zrelaksować i wyjść z super wykonaną usługą. Lubię czuć się dobrze i wyjątkowo a Nail Bar Team o to dba! Trzymam kciuki i polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Nail Bar Wilanów?

Nail Bar Wilanów znajduje się przy Aleksandra Gieysztora 2, Wilanów, 02-999 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Nail Bar Wilanów?

Można skontaktować się z Nail Bar Wilanów pod numerem +48 888 282 203

Jak można dotrzeć do Nail Bar Wilanów?

Do Nail Bar Wilanów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements