Miejsce niestety nie spełniło naszych oczekiwań. Warunki były dalekie od komfortowych – wspólna łazienka pozostawiała wiele do życzenia, była niechlujna i zaniedbana. Sprawiała wrażenie niesprzątanej i absolutnie nie nadawała się do użytku na dłużej. Pokoje przeciętne, łóżka niewygodne, a całość wyglądała bardziej jak prywatny dom przerobiony na coś w rodzaju pensjonatu. Brakowało jakiegokolwiek profesjonalizmu. Najbardziej niepokojące było jednak ogólne poczucie braku bezpieczeństwa. Kontakt z obsługą był utrudniony z powodu barier językowych, a atmosfera w obiekcie była mało przyjazna. Zdecydowanie nie polecam. Jeśli szukacie miejsca, w którym można naprawdę odpocząć i poczuć się spokojnie – warto wybrać coś innego. Jedyny plus to bliska lokalizacja do PGR Narodowy - chociaż osobiście wolałbym spać na dworcu.
Zdjęcia
Opinie
-
Filip “Kostek” Krawieczek ★☆☆☆☆
-
Sixti ★☆☆☆☆
Niestety pobyt w tym miejscu był bardzo rozczarowujący i zdecydowanie nie polecam tego “hotelu”. Łazienka była wspólna i w bardzo złym stanie – brudna, zaniedbana, wyglądała jakby nie była porządnie sprzątana od dawna. Cały obiekt sprawiał wrażenie przypadkowo przekształconego domu, a nie profesjonalnie prowadzonego hotelu. Łóżka były przeciętne i niezbyt wygodne, a cała atmosfera miejsca była po prostu nieprzyjemna. Co najważniejsze – nie czuliśmy się tam bezpiecznie. Obsługa była obcojęzyczna i trudno było się dogadać po polsku, co dodatkowo potęgowało uczucie dyskomfortu. Szczerze mówiąc, nie polecam tego miejsca nikomu, kto szuka komfortowego, czystego i bezpiecznego noclegu. Lepiej poszukać innego obiektu – tutaj trudno poczuć się spokojnie czy wypocząć. Jedyny plus to bliska lokalizacją do stadionu, ale to nie przekona mnie do powrotu (wolę spać na dworcu)
-
Michał ★☆☆☆☆
Dramat. Omijać szerokim łukiem. Obsługa klienta leży i kwiczy. Pani oczywiście Ukrainka na dzień dobry zasugerowała że jestem pod wpływem alkoholu. Co było bzdurą. Po wymianie zdań oznajmiła mi że mam się dosłownie wynosić. Cytuje jak się coś nie podoba to wynocha. Dramat i jeszcze raz dramat. A w odpowiedzi nie zamierzam nawet obok przejść. Pani z recepcji kulturę przywiozła ze sobą jak się domyślam. Nie pozdrawiam
-
Joanna Bazior ★★★★☆
Świetna lokalizacja: zaciszna uliczka na Saskiej Kępie, gdzie rano szukając lokalu na śniadanie można się pogubić, a jednocześnie dobry dojazd do centrum. Pokój całkiem uroczy, czysty. Wspólna łazienka oraz kuchnia (z której nie korzystałam). Pod prysznicem słabe ciśnienie wody.
-
natusiaaaa1644 ★☆☆☆☆
Pierwszy i ostatni raz . Często podróżuje do Warszawy ale to moja ostatnia wizyta w tym Hostelu. Cena bardzo mocno wygórowana co do standardów, dla porównania w samym centrum cena za osobę 70 zł i dużo ,dużo lepsze warunki. Wszystko dobrze wygląda tylko i wyłącznie na zdjęciu w rzeczywistości dużo do życzenia. Ciepła woda tylko i wyłącznie rano (o ile nikt na dole się nie myje). Łóżka odnoszę wrażenie pozbierane z danin. Nawtykane łóżek do pokoi tylko po to by jak najwięcej czerpać korzyści finansowych nic więcej. Porostu "biznes tanim kosztem aby były korzyści finansowe". "Właścicielka?" Bo nie wiem do końca Pani Ukrainka bezpośrednia - aż nie uprzejma. Średnio zna język polski.
-
Jacek Tokarz ★★★★★
Hostel to hostel czysto schludnie super lokalizacja, bardziej trzeba mieć szczęście do współlokatorów. 24 lipca 2022 odbył się koncert Iron Maiden więc w obiekcie większość fanów zespołu i ja z ekipą. Super atmosfera.
-
Aleksander Roman ★★★★★
Jako hostel to super miejsce.
-
Kertiz ★★★★☆
Ok miejsce, niska cena, czysto. Cicha, i spokojna okolica. Pościel, poduszka i kołdra były czyste, dodatkowo w cenie jest czysty, duży ręcznik. W łazienkach jest się mydło. W kuchni dostępna jest kuchenka, kuchenka mikrofalowa i lodówka. Pokoje zamykane na klucz, jednak nie ma osobnych, zamykanych szafek na cenne przedmioty (albo w moim pokoju takiej nie było). Ogólnie polecam :)
-
Pawel Polanczyk ★★★★☆
Goście się nie skarżą, więc nie jest źle..
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hostel Saska?
Hostel Saska znajduje się przy Wąchocka 1S, 03-934 Warszawa, Polska
Jak można dotrzeć do Hostel Saska?
Do Hostel Saska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku