Z całego serca polecam Studio Kosmetyczne Pani Wiolety . Pełen profesjonalizm i ogrom wiedzy jaką mają panie w tym salonie z szefową na czele . Wszystko jasno, klarownie wyjaśnią i podpowiedzą jaki zabieg jest akurat dla nas .I nie piszę tej opinii po jednej wizycie , ale po wielu różnych zabiegach i z każdego z nich byłam zadowolona .
Zdjęcia
Opinie
-
TheDycka7 ★★★★★
-
Monika N. ★★★★☆
Zabiegi na twarz- miło i profesjonalnie. Byłam też na pedicure. W trakcie wykonywania usługi przyszła pani, która wycierała kurze i odkurzała podłogi i inne stanowiska. Zdecydowanie mało relaksujące i mało profesjonalne.
-
Agnieszka Pu ★★★★★
Miałam okazję skorzystać z usług No.9 Wioleta Stelmach i jestem absolutnie zachwycona! Salon wyróżnia się nie tylko przyjazną atmosferą, ale przede wszystkim najwyższej jakości sprzętem i profesjonalnym podejściem do klienta. Zabiegi kosmetyczne wykonywane są z ogromną precyzją i dbałością o każdy detal – widać, że to miejsce tworzą osoby z pasją i doświadczeniem. Skóra po zabiegu wygląda promiennie i zdrowo, a efekty utrzymują się naprawdę długo. Na szczególne wyróżnienie zasługuje też strefa z bieżnią Vacu – to totalny sztos! Trening w tej formie to świetne uzupełnienie zabiegów, a efekty widać naprawdę szybko. Połączenie nowoczesnych technologii i świetnej obsługi sprawia, że chce się tu wracać. Serdecznie polecam każdemu, kto szuka skutecznej pielęgnacji, formy i chwili relaksu na najwyższym poziomie!
-
Dominika Borejza ★★★★★
Jeśli szukasz kosmetologa, który łączy najwyższą precyzję z pasją do swojej pracy, to Marta Młynarczyk. Mistrzyni piękna i perfekcji! Jest bezkonkurencyjna! Jej manicure i pedicure to prawdziwe arcydzieła – każdy detal dopracowany, każda stylizacja wyjątkowa. Marta ma niesamowitą dbałość o szczegóły i wyczucie estetyki, dzięki czemu efekty jej pracy zachwycają każdego klienta. Ale to nie wszystko! Marta to także ekspertka w zabiegach mezoterapii, doskonale rozumie potrzeby skóry i potrafi dobrać najlepsze rozwiązania, aby nadać jej zdrowy blask i młodzieńczy wygląd. Dzięki jej wiedzy i profesjonalizmowi czuję się w pełni zaopiekowana. Jej podejście do klienta jest wyjątkowe, zawsze uważnie słucha, doradza i sprawia, że każdy czuje się wyjątkowo. Prawdziwa artystka i specjalistka w swoim fachu.
-
Iwona Piątek-Strączewska ★★★★★
Z usług salonu korzystam od samego początku istnienia i nie zamierzam zmieniać. Pełen profesjonalizm. Kompleksowe podejście do potrzeb klienta. Jestem bardzo zadowolona z jakości zabiegów jakie mi wykonywano w salonie i ze spokojem mogę polecić to miejsce. Czysto, świetna atmosfera, relaks, sprzyjające i budujące zaufanie rozmowy dające poczucie bezpieczeństwa. Wysoka i skrupulatnie dobrana jakość kosmetyków. Zabiegi bardzo skuteczne, są profesjonalnie wyjaśnione. Kosmetyczki świetnie wyszkolone i elastycznie podchodzą do każdej klientki. Kompetentna i uprzejma obsługa.
-
Kamila Kwiecińska ★★★★★
Do wspaniałych dziewczyn z Studia No.9 zaglądam już 5 lat - czy to depilacja laserowa, zamykanie naczynek, spersonalizowany zabieg na twarz czy zwykła regulacja brwi. Zabieg zawsze jest dostosowany do mnie i do moich indywidualnych potrzeb. Wspaniała atmosfera i wsparcie nie raz pomagało przetrać ciężkie chwile szczególnie podczas zabiegów laserowych ❤ Polecam te miejsce, każdej osobie która chce się zrelaksować, poczuć wyjątkowo i zrobić coś dla siebie. Dziewczyny zawsze dbają tu nie tylko o nasze ciała, ale także o komfort psychiczny i atmosferę. Bardzo Wam dziękuję za Wasz profesjonalizm i zaangażowanie. Do zobaczenia :)
-
Paulina Lasek ★★★★★
Bardzo polecam studio Kosmetologii No.9 ,Pani Wiola jest profesjonalistką w swoim zawodzie, od dłuższego czasu zmagałam się z problemami mojej cery. Rumień który miałam na twarzy był dla mnie trudnością z którą nie mogłam sobie poradzić . Próbowałam różnych metod u innych kosmetyczek które działały tylko przez chwilę i problem wracał ale to właśnie Pani Wiola pomogła mi proponując zabiegi laserowe i mezoterapii. Po kilku zabiegach które wykonała dla mnie Pani Wiola efekt był niesamowity, moja cera stała się bardziej gładka i nawilżona a zaczerwienienia zniknęły . Każdy zabieg wykonany był z wielką starannością i precyzją. Oczywiście profesjonalizm Pani Wiola nie ogranicza się tylko do wykonywania zabiegów, ma bardzo obszerną wiedzą na temat kosmetyków i pielęgnacji skóry. Dzięki niej wiem jak dbać o moją cerę. Poleciła mi ją moja siostra i teraz wiem że był to strzał w 10! Serdecznie dziękuję i gorąco polecam.
-
Marta Bednarczyk ★★★★★
Studio No. 9 odwiedzam regularnie i zawsze jestem bardzo zadowolona z manicure hybrydowego wykonanego przez przesympatyczną stylistkę Panią Alinę :) Moje paznokcie oraz skórki są perfekcyjnie opracowywane a sama stylizacja (świetne jakościowo produkty) wykonywana jest starannie i dokładnie - trzyma się na płytce rewelacyjnie, żadnych odprysków nie ma aż do następnej wizyty! :) Każdorazowo pobyt w Studiu przebiega w miłej atmosferze, w tle leci cudowna relaksująca playlista, uraczyć się można pyszną kawką lub herbatką :) Polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres No.9 Wioleta Stelmach Studio Kosmetologii?
No.9 Wioleta Stelmach Studio Kosmetologii znajduje się przy Mieszka I 51, 05-230 Kobyłka, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do No.9 Wioleta Stelmach Studio Kosmetologii?
Można skontaktować się z No.9 Wioleta Stelmach Studio Kosmetologii pod numerem +48 513 956 655
Jak można dotrzeć do No.9 Wioleta Stelmach Studio Kosmetologii?
Do No.9 Wioleta Stelmach Studio Kosmetologii można dotrzeć, korzystając z poniższego linku