Zawsze kłamią z godziną otwarcia, jestem stałym klientem, specjalnie przyjeżdżam tracę na to około 20 minut i już który raz za godzinę do zamknięcia która była podana w Google i byli zamknięte !
Zdjęcia
Opinie
-
Artur Minko ★☆☆☆☆
-
Yulia Tkachuk ★★★★★
Wspaniały wybór, przemiłe Panie ekspedientki i bardzo dobre ceny
-
Aleksandra Maria Kosowska ★★★★★
Bardzo dobrze zaopatrzony zoolog - duży wybór jakościowych karm, naturalnych gryzaków i akcesoriów. Ceny są konkurencyjne, a ekspedientki znają się na swojej pracy i potrafią dobrze doradzić. Dodatkowy plus za kontakt telefoniczny – zawsze można liczyć na szybką i konkretną odpowiedź. Zdecydowanie polecam każdemu psiemu opiekunowi.
-
Vladyslav Z ★☆☆☆☆
Od kilku lat kupuje w tym sklepie dla swoich pupili karmy smakołyki i zabawki nie powiedziałbym że ceny w tym sklepu są niskie, nigdy nie dostałem jakis gratisów ani rabatu ale na tym mi nie zależało chodzę tam bo jest blisko. Tydzień temu zrobiliśmy większe zakupy dla nowego pupila, niestety poidełko nam nie dopasowało, postanowiłem kupić inne za 12zl. Po czym się okazało że cała woda z poidełka się wylała wróciłem do sklepu po 30min żeby oddać poidełko i zakupić inne za prawie 50zl, zamiast tego żeby załatwić sprawę z stałym klientem Pani zaczęła sprawdzać poidełko i stwierdziła że to poidełko ma być zawieszone pod kątem prawie że 60 stopni i wtedy woda nie będzie się lała po tym jak zapytałem Pani dla czego podziałki które pokazują zapewnienie poidełka nie są pod kątem w jaki sposób to poidełko ma być tak zawieszone mając tylko maly kawałek drutu i gdzie jest ogólnie napisane że tylko w taki sposób to poidełko ma funkcjonować? Nie mając odpowiedzi na te pytania Pani postanowiła zrobić dla stałego klienta ogromną łaskę kuku kilkukrotnie podkreślając że niby w drodze wyjątku ale tylko w drodze wyjątku….. to teraz w wdrożę wyjątku ja pozdrawiam tą przemiłą Pani Nie polecam!
-
Ter Ser ★★★★★
Bardzo miła obsługa. Chętnie doradzą.
-
Dorota Kobus ★★★★★
Miła obsługa,przystępne ceny, dobrze zaopatrzony.
-
Eff Brynkiel ★★★★★
Świetne miejsce, dobre ceny, merytoryczna ekipa, dobrej jakości produkty.
-
Katia ★★★★★
Mały, ale dobrze zaopatrzony sklep dla zwierząt:) Ceny niższe niż w sieciówkach, można tez zrobić własne zamówienia. Świetna obsługa, panie które tam pracują potrafią doradzić w kwestii doboru najlepszych produktów. Robię tam zakupy od kilku lat i jestem zadowolona, POLECAM☺️
-
Kateryna Borysenko ★★★★★
Mały, ale dobrze zaopatrzony sklep dla zwierząt:) Ceny niższe niż w sieciówkach, można tez zrobić własne zamówienia. Świetna obsługa, panie które tam pracują potrafią doradzić w kwestii doboru najlepszych produktów. Robię tam zakupy od kilku lat i jestem zadowolona, POLECAM☺️
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres sklep ZooBoom?
sklep ZooBoom znajduje się przy Stalowa 2/10/12, 03-427 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do sklep ZooBoom?
Można skontaktować się z sklep ZooBoom pod numerem +48 784 090 891
Jak można dotrzeć do sklep ZooBoom?
Do sklep ZooBoom można dotrzeć, korzystając z poniższego linku