Opinie

  1. Alishia Riddell ★☆☆☆☆

    Nie polecam tego miejsca.Pani podczas mycia szorowała mój skalp tak mocno,że prawie się popłakałam.Potem podczas rozczesywania i obcinania włosów Pani tak mocno i wiele razy wbijała grzebień w skalp głowy,że już nie wytrzymałam i zglosiłam ,że dłużej już tak nie mogę to sprawia mi ból. Gdy Pani przeszła do suszenia to co chwila przykladała rozgrzaną suszarkę do skóry głowy i znowu musialam się skakać po fotelu by uniknać poparzenia a na koniec gdy pojawiły się koltuny Pani dalej grzebieniem szarpała moje wlosy, ja sama musialam przytrzymywać swoje włosy zaciskając na nich pięści od góry bo Pani az tak znecała się nad koncówkami,że by mi je wyrwała wraz z cebulkami. Pani powinna użyć jakiegoś serum albo olejku do splątanych wlosów. Już nie mowiąc o termoochronie. Wyszłam z płaczem z salonu.Od wizyty minęło już parę godzin jednak dalej mnie boli cała skora na glowie,jest sucha, szorstka i pojawił się łupież. Nigdy wiecej tam nie wrócę.

  2. Marlena Szpakowska ★★★★★

    Serdecznie polecam salon Ambasada Piękna. Każda usługa wykonana jest na najwyższym poziomie. Bardzo miła, przyjazna atmosfera. Panie kosmetyczki profesjonalne, salon ładny i czysty. Można się super zrelaksować. Manicure bardzo staranny z nastawieniem na zadowolenie klienta a nie na odwalenie roboty. Paleta lakierów (największa z jaką się spotkałam) jest stale powiększana. Fenomenalne zdobienia! Zabiegi na twarz i ciało dają widoczne efekty, a to wszystko dzięki indywidualnemu dopasowaniu do klienta. Profesjonalny wywiad podczas pierwszej wizyty sprawia, że czujesz się zaopiekowana i bezpieczna. Z pełną odpowiedzialnością polecam to magiczne miejsce ❤️

  3. maurycy pudzianowski ★★★★★

    Super lokal, przyjemna obsługa klienta z zachowaniem pełnego profesjonalizmu. Jestem naprawdę zadowolony z strzyżenia i mogę 2 pełni polecić ten salon

  1. Klaudia Kowalska ★★★★★

    Korzystam regularnie z wielu dostępnych usług. Polecam szczególnie zabiegi kosmetyczne u Pauliny, ogromne doświadczenie, staranne wykonanie w miłej atmosferze.

  2. Marta Faliszewska ★★★★★

    Przekłucie uszu na najwyższym poziomie. Wszystko goi się rewelacyjnie . Regulacja brwi rewelacyjnie. Usługi fryzjerskie rewelacja. Nazwa Ambasada Piękna to nie tylko nazwa to jest stan w jakim będziesz po wyjściu z tego miejsca. Pełen profesjonalizm i doradztwo w każdej dziedzinie pielęgnacji i nie tylko. Cudowna atmosfera i najwyższy poziom wykonywanych wszystkich uslug. Pani Paulina jest jedna w swoim rodzaju. Dziękuję

  3. KarolCia Em ★★★★★

    Bardzo goraco polecam ten salon i zabiegi kosmetyczne wykonywane przez Pania Paulinę. Miła i sympatyczna kosmetyczka do każdego zabiegu podchodzi z profesjonalnym podejściem jak i rzetelna praca. Korzystam z usług Kosmetyczki i za kazdym razem jestem bardzo zadowolona. W ostatnim czasie kosmetyczka Paulina rozszerzyła zakres wykonywanych zabiegów z których ja sama jak i inne klikentki które znam są bardzo zadowolone. Jeszcze raz bardzo goraco polecam usługi w tym salonie.

  1. Magdalena Wojtyńska ★★★★★

    Polecam fryzjera Pawła! Ratował moje włosy już nie raz. Pełen profesjonalizm w doborze produktów i zabiegów. Do tego Paweł zawsze w świetnym humorze. Wychodzi się z salonu z pięknymi włosami i w dobrym nastroju.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Ambasada Piękna?

Ambasada Piękna znajduje się przy Władysława Umińskiego 6, Praga-Południe, 03-983 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Ambasada Piękna?

Można skontaktować się z Ambasada Piękna pod numerem +48 790 403 203

Jak można dotrzeć do Ambasada Piękna?

Do Ambasada Piękna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements