Opinie

  1. ig: animehentajart ★★★★★

    (Przetłumaczone przez Google) Git_ig: animehentajart pzdr (Wersja oryginalna) Git_ig: animehentajart pzdr

  2. Barbara Kisiel ★★★★★

    Hostel w super lokalizacji, blisko Śródmieście, pokoje wygodne, czyste, bezproblemowa obsługa gości.

  3. Jakub Nosalik ★★★☆☆

    Organizacyjnie bardzo dobrze. Hałas z ulicy nie jest taki duży. Standard jest na bardzo niskim poziomie. Niewielki remont i solidne sprzątanie jest wskazane. Jednak za tę cenę, lokalizację i organizacje zasługuje na 3/5

  1. Zuzanna Mete ★★★☆☆

    Lokalizacja bardzo dobra, świetne połączenie z komunikacją miejską (najlepiej wybrać się bez samochodu, bo nie ma parkingu). Ogromnym plusem było samodzielne zameldowanie i klarowna instrukcja. Pokój przestronny, ale niestety bardzo brudny- kurz, brudne firanki, czyjeś włosy i stare mydło w łazience. Oferta korzystna cenowo, ale drugi raz bym się tam nie wybrała właśnie ze względu na powyższe. Miejsce ma na pewno ogromny potencjał i liczę na to, że właściciele zdecydują się na odnowienie pokoi, a przynajmniej na lepszy serwis sprzątający.

  2. Tomasz Sawicki ★★★★★

    Dobre miejsce na krótki pobyt praktycznie w centrum. Niestety ponieważ to centrum to jest duży problem z miejscem. Naprzeciwko jest parking w centrum handlowym, ale drogi

  3. Ewelina W ★★★★☆

    Pokój na krótki pobyt dla dwóch osób idealny. Trzy dostępne łazienki stanowią duży plus. W miarę czysto, pokoje ciepłe, tylko ściany cienkie. Za tą cenę polecam.

  1. Agata Skiba ★★★★★

    Bardzo duży pokój praktycznie w samym centrum (rzut beretem do łazienek królewskich). W hostelu spędziłam jedną noc, do dyspozycji są 3 łazienki, nie czekałam w kolejce. Samodzielne zameldowanie to duży plus, jednak obiekt mógłby być trochę lepiej oznakowany, bo 3 razy okrążyłam budynek nim znalazłam wejście :) ogólnie na plus

  2. Agata S ★★★★★

    Bardzo duży pokój praktycznie w samym centrum (rzut beretem do łazienek królewskich). W hostelu spędziłam jedną noc, do dyspozycji są 3 łazienki, nie czekałam w kolejce. Samodzielne zameldowanie to duży plus, jednak obiekt mógłby być trochę lepiej oznakowany, bo 3 razy okrążyłam budynek nim znalazłam wejście :) ogólnie na plus

  3. grzegpol finki ★★☆☆☆

    Na jedną noc pokój jak najbardziej, lokalizacja okej, budynek mocno ukryty i w środku niezbyt ciekawy, lokal w którym znajdują się pokoje na szczęście wyremontowany. Plusy: pokoje ładne i duże, 4 łazienki (współdzielone z innymi pokojami), 2 z prysznicami, 2 z samą toaletą. Minusy: bliskość ruchliwej drogi a więc i hałas dopóki nie zamknie się okien, wszechobecne zakazy i informacje o karach (przykładowo użycie pralki to kara 150zł). Podsumowując jedna noc maksymalnie więcej nie da się wytrzymać.

  1. Magdalena Bednik ★★★★★

    Budynek z zewnątrz i klatka schodowa nie są zbyt imponujące, jednak sam hostel bez zarzutu. Bardzo przystępna cena, dobry kontakt z obiektem, brak konieczności dokonywania wpłaty zaliczki. Pokoje zaskakująco duże i wygodne jak na obiekt w typie hostelu, bardzo pozytywnym akcentem były kubki i szklanki dostępne w pokoju. Na korytarzu można było skorzystać z czajnika, kuchenki mikrofalowej i lodówki, obecne było nawet żelazko i deska do prasowania. Dwie łazienki z prysznicem, a dodatkowo osobne wc sprawiły, że nie było problemu z kolejkami. Z minusów, ale niewielkich, można wspomnieć o skrzypiącej podłodze i braku nocnej lampki w pokoju. Podsumowując, jeśli ktoś nie wymaga luksusów, a chce przenocować w Warszawie w rozsądnej cenie i w wygodnym, kameralnym miejscu, bardzo polecam ten obiekt :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hidden Peak?

Hidden Peak znajduje się przy Tadeusza Boya-Żeleńskiego 6, 00-621 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hidden Peak?

Można skontaktować się z Hidden Peak pod numerem +48 500 463 349

Jak można dotrzeć do Hidden Peak?

Do Hidden Peak można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements