Opinie

  1. Pietracha ★☆☆☆☆

    Nie polecam Warsaw - Aparts na mokotowie. W szczególności na ul. Konstruktorskiej. Pokoje w stanie tragicznym. Jedyne czym obsługa się zajmuje to chyba wyniesienie śmieci po poprzednim wynajmującym. Brudne fronty mebli, gniazdka wychodzą ze ścian. Nawet talerze które są w szafce są po prostu brudne i poklejone. Plaga mrówek w pokoju. Na dodatek po powrocie w piątek, mam ugryzienia po pluskwach na ciele. MASAKRA.

  2. Aleksandra S. ★☆☆☆☆

    NIE WYNAJMUJCIE OD WARSAW-APARTS! Gospodarze nas oszukali. Dzień przed wyjazdem o 16:00 zadzwonili, że zaoferują nam inne mieszkanie w wyższym standardzie, bo to, które wynajęliśmy, ma problem techniczny. Nie mieliśmy czasu, by czegoś szukać na ostatnią chwilę, więc się zgodziliśmy, choć lokalizacja była dużo gorsza (daleko do metra, a ja w ciąży i z dwójką małych dzieci...). Na miejscu okazało się, że mieszkanie to jakaś rudera. Po pierwsze to raczej nie apartament pod wynajem, a mieszkanie, w którym ktoś mieszkał i później przeznaczył na wynajem. Wszystko tam było brudne, kleiło się, w kuchni śmierdziało zapachem ze starej lodówki, w której na dodatek były resztki jedzenia. Ja w ciąży, więc od tego zapachu miałam odruch wymiotny. Musieliśmy trzymać jedzenie w foliówkach! W jednym pomieszczeniu brak nawet jednej żarówki, było w nim kompletnie ciemno. Wiele innych żarówek też powypalana. Podłogi, włączniki, krzesła, stół, blaty, sprzęty pooklejane od tłuszczu i kurzu. W kątach mnóstwo kurzu, włosów. Nawet gąbka w kuchni była używana po kimś! Przyjechałam w ciąży, wykończona podróżą, chcieliśmy odpocząć, a musiałam wszystko rzucić i iść z rodziną do sklepu po środku czystości i musiałam TAM WSZYSTKO WYSPRZĄTAĆ, bo nie dało się tam funkcjonować. Pisałam do właścicieli, nawet nie raczyli odpisać i przeprosić. Na zdjęciach wszystko widać, to jest niezbity dowód. Wyjazd mnie wykończył fizycznie i psychicznie, wszystko wciąż sprzątałam, fotografowałam, dnie musieliśmy ustalać tak, by nie przebywać w mieszkaniu, wracaliśmy tylko na noc. Nocki miałam nieprzespane, tak byłam zdenerwowana sytuacją, na dodatek materac tak niewygodny, że się w niego zapadałam. Na zewnątrz kable, przewody, co było zagrożeniem dla życia dzieci! Żaluzje niedziałające, pourywane, pobrudzone. Chcieliśmy z mężem zrobić radość dzieciom przed rozwiązaniem i wyskoczyć z nimi na miły wyjazd, a ten wyjazd zmienił się w horror.

  3. Agnieszka Urbaniak ★☆☆☆☆

    Apartament - mieszkanie Wita Stwosza 48/221. Mieszkanie praktycznie bez wyposażenia. Brak odkurzacza. Brak ręczników papierowych bądź ścierki. Brak garnków - 1 sztuka bez pokrywki to mało. Brak deski do krojenia i noża. Talerze płaskie w liczbie 3 dla 4 osób. 1 kapsułka do zmywarki. Brak ekspresu lub kawy. 5 torebek herbaty. Pobyt zaczęłam od wizyty w Biedronce, która akurat jest na parterze i to plus, w celu zakupu podstawowego wyposażenia. W łazience brak wieszaków na ręczniki i ewentualnie dywanika. W szafach brak wieszaków, szuflady brudne i nie wszystkie się otwierają- uszkodzone. Przy stole 2 krzesła - dla 4 osób, (skorzystaliśmy ze składanych wziętych z balkonu). Rolety na oknach niekompletne, a nie działają te które są. Pajęczyny pod sufitem. Pod kanapą sprzątane nie było od dłuższego czasu - gdyby nie konieczność przesunięcia łóżka nikt by nie zauważył. Wszystkie szafki jakby niedomyte. Smugi , plamy , zacieki, nawet nie myślę od czego. Kanapa w salonie z plamami. Generalnie na plus jest położenie, ciepłe grzejniki i woda, no i sklep na parterze. Podobno z wyższych pięter jest ładny widok.

  1. Kamila K ★★★☆☆

    Po wejściu do mieszkania wydawało się że wszystko jest w porządku. Niestety było wiele mankamentów a wśród nich, strasznie niewygodne łóżka, brak klimatyzacji, niedziałającą płyta, czajnik w stanie agonalnym co skutkowało gotowaniem wody na herbatę w mikrofali. Panele napuchnięte a podłoga była tak brudna, że bo jednym przejściu boso, miało się czarne nogi. Miejsce ok, dobra lokalizacja. Na duży plus to że w tym samym budynku jest żabka i biedronka. Na szybki wypad na weekend polecam.

  2. Małgosia Derkowska ★★☆☆☆

    Zarezerwowaliśmy ten nocleg z myślą o nocy przed wylotem, sortowalismy noclegi po dostępności parkingu. W momencie rezerwacji napisałam że potrzebuje wytycznych odnośnie miejsca na auto. Nikt z hotelu sie nie odezwał do dnia, w którym bezzwrotnie opłaciliśmy rezerwacje. Po zapłacie okazało się, że akurat miejsca na nasze auto nie ma. Pokój był bardzo mały, łazienka raczej niezbyt czysta. Pościel i ręczniki świeże. Lokalizacja super, z dala od centrum. Fajny widok z 8 piętra. Pokój bardzo mały, trzeba było przesunąć łóżko alby otworzyć balkon, o otwarciu szafy nie było mowy.

  3. Robert Czerpiński ★★★★★

    Nowe mieszkanie z biedronką na dole. wystarczająco miejsca dla 4 osobowej rodziny. Zależało nam na szybkim dojeździe do centrum i warszawskich atrakcji turystycznych a mieszkanie jest prawie przy samej stacji metra. Super rozwiązanie z odbiorem kluczy. Cała rodzina zadowolona. Polecam

  1. Piotr ★☆☆☆☆

    Nie polecam wynajmu, apartament brudny, łazienka tylko powierzchownie posprząta, w kuchni tylko dostępny jeden garnek, patelnie nie są przystosowane do płyty indukcyjnej, sztućce brudne, brak jakichkolwiek łyżek do przygotowania najprostszego dania typu jajecznica.. prześcieradło nałożone na brudne pod spodem, jest pralka ale brak suszarki na pranie, trzeba sobie wywiesić pranie na brudne krzesła na balkonie. Za tą cenę wszystkie powyższe podstawowe rzeczy powinny być dostępne. Zamiast apartamenu 50m2 z sypialnią dostaliśmy studio. Właścicielowi typowo zależy na pieniądzach na łatwiznę a nie na zadowoleniu klienta. Polecam szukać czegoś innego w Warszawie, pozdrawiam

  2. Bart Q ★☆☆☆☆

    Ciężko wyrazić się pozytywnie o tym pożal się Boże mieszkaniu. Ul. Konstruktorska. Pęknięta płyta kuchenna. Wszędzie wszechogarniający kurz i brud. Brak elementarnych rzeczy typu szklanki, sztućce. Telewizja w menu rosyjskim, bywa, ze nie działa. Na prośbę o pomoc naprawy telewizora oddzwonił bardzo niemiły człowiek, który tam pewnie pracuje za darmo. Uwaga !!! Nie zdejmujcie butów, bo skarpet nie dopierzecie. Na prośbę czy można zostać godzinę później (wymeldowanie o 11:00) pani ponurym głosem skwitowała: proszę opuścić lokal o 11:30, po czym odłożyła słuchawkę. Absolutnie nie polecam, a wręcz odradzam. Omijajcie tę „firmę” szerokim łukiem.

  3. Daria Jadacka ★☆☆☆☆

    Żałuję, że wcześniej nie poczytałam opinii na temat tego apartamentu. Właściciel totalnie nieodpowiedzialny! 10 godzin jechaliśmy pociągiem a jak już dotarliśmy na miejsce ok 17, to okazało się, że pokój jest nieposprzatany i musimy odwołać rezerwację! W zamian za to Pan zaproponował nam jakiś pokój w domu...nie zważając, że rezerwowlalam cały apartament. Zero w ogóle jakiegokolwiek "przepraszam" za to, że zostaliśmy bez noclegu na dwie noce! Nie polecam z całego serca!

  1. Przemysław Pomarański ★★☆☆☆

    Niestety nasze doświadczenia nie są zadowalające. Po przybyciu mieliśmy już na starcie problem z pokojem, nie został on przygotowany na nasz przyjazd, pokój był sprzątany na szybko i okropnie śmierdziało papierosami, za taką cenę człowiek spodziewa się lepszych warunków. Z takich dodatkowych rzeczy to zastało nas również skrzypiące łóżko (przy każdym możliwym ruchu.) Nie polecamy tego miejsca, jedyne plusy jakie tam zastaliśmy to parking i dobry kontakt z właścicielem.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Warsaw-Aparts?

Warsaw-Aparts znajduje się przy Wita Stwosza 48, 02-661 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Warsaw-Aparts?

Można skontaktować się z Warsaw-Aparts pod numerem +48 662 460 581

Jak można dotrzeć do Warsaw-Aparts?

Do Warsaw-Aparts można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements