Opinie

  1. Ola Sokół ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie nie polecam, nie zostałam poinformowana, że Pani nie robi wzorków czy zdobień. Podczas robienia manicure Pani zacięła mnie kilka razy aż do krwi. Paznokcie są cienkie, a powierzchnia niezbyt prosta. Kiedy zwróciłam uwagę, że paznokcie są krzywe, Pani była nieuprzejma. Cała usługa trwała 2 godziny.

  2. Teresa Sierawska ★★★★★

    Profesjonalnie i skutecznie! Pani Patrycja zajęła się moimi stopami z odciskami na palcach. To byl duzy relaks i wielka ulga. Potem jeszcze kolorowanie i regulowanie brwi. Wszystko za jednym razem za co bardzo dziękuję! serdecznie polecam

  3. Marta Miller ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie odradzam wizytę w tym salonie. Na wejściu powiedziałam Pani, żeby nie skracała mi paznokci, a ona bezceremonialnie wzięła cążki i ścięła mi całego paznokcia niemlże do żywego :((( Przy wycinani skórek była w dodatku bardzo niedelikatna. Kolory lakierów do wyboru beznadziejne, ale już zrezygnowałam z malowania po tym, jak skasowała mi całego paznokcia i teraz zostałam z jednym takim wyzerowanym, a reszta normalna. Wolałam, żeby ta Pani już się do mnie więcej nigdy nie dotykała. Pamiętam ten salon sprzed lat - zawsze profesjonalna i miła obsługa, bogata gama kolorystyczna lakierów. Teraz niestety dziadostwo i totalny brak profesjonalizmu.

  1. Agnieszka Monika ★★★★★

    Fantastyczna obsługa. Bardzo polecam, wszystko przebiegło w miłej atmosferze. Dziękuję i będę wracać na elektrolizę :)

  2. Диана Карачун ★★★★★

    Profesjonalnie,miło, spokojnie,czysto. Korzystam z zabiegu elektrolizy. Jeśli chodzi o efekty, dam znać później ,bo dopiero zaczęłam .

  3. Agnieszka Tomaszewska ★★★★★

    Bardzo fajny salon, profesionalne podejście, widać że Panie znają się na zabiegach. Czysto i nowocześnie. Serdecznie polecam

  1. Agnieszka Dobrowolska ★★★★★

    Mega jestem zadowolona no i Pani Magda jest rewelacyjne , zawsze chodzę tam na manicure i pedicure , a co z klimatem w salonie taka milutka, cichiutko i wygodniejsza , owszem b.czysto w pomieszceniu. Goraco polecam . Pozdrawiam :)

  2. nieosiągalna ★★★★★

    Najlepszy salon! Z tego miejsca każdy wyjdzie zadowolony! Pani Magda, jedna z przemiłych kosmetyczek, zadba o nasze dłonie i stopy jak należy, stwarzając przy tym fantastyczną atmosferę. Dzięki niej mam zawsze idealnie zrobione paznokcie, mimo nieraz wymyślanych wzorków, Pani Magda zawsze była w stanie sprostać moim oczekiwaniom. Nie wyobrażam sobie oddać się w jakiekolwiek inne ręce! Pełen profesjonalizm! Polecam i polecać będę! :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Salon kosmetyczny Monic Studio?

Salon kosmetyczny Monic Studio znajduje się przy galeria Mokpol, Konstancińska 2/U-20, 02-946 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Salon kosmetyczny Monic Studio?

Można skontaktować się z Salon kosmetyczny Monic Studio pod numerem +48 224 242 716

Jak można dotrzeć do Salon kosmetyczny Monic Studio?

Do Salon kosmetyczny Monic Studio można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements